Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde

taraftar o staddaydım gördüm zaten melo diyince hemen bi kişi atladı güvenlik tuttu yere düştü taraftar o

Basıp parayı Douimbia´yı alsak keşke.Canavar gibi forvet herif.

ainen renkdaş

seydou_doumbia-220x300.jpg

Ünal Aysal, TRTSpor'da Futbol Ateşi'ne açıklamalarda bulundu!, galatasaray haberleri

Başkan Ünal Aysal ayrıca, basketbol salonu konusunda gelen bir soruya, önemli bir yanıt verdi. Galatasaray başkanı Ünal Aysal, yaptığı açıklamalarda, "15 veya 16 bin kişilik bir salonun gelecekte Galatasaray kulübünün çok daha fazla işini göreceğini anladık ve bu yönde talimat verdim." dedi.

Aysal,"Yeni salon için Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde bir yerimiz var. Biz oraya 12 bin kişilik salon için proje ve planlama hazırlattık. Herşeyi hazırdı ama sonradan 15 bin ve üstü kapasitenin ilerde turnuvalarda, salonumuzun yer alabilmesi için daha uygun olduğunu anlayınca, arakadaşlarıma 15-16 bin kişilik bir salon projesi hazırlanması için, talimat verdim" dedi.

Salon işi güzel olacak da, önemli maçlar dışında boş görünecek baya, sanki 15-16 bin fazla gibi biraz.

Fransadan kanat oyuncusu alıp takımın teknik kapasitesini yükseltiriz bence...

Fransadan gelen futbolcuların çoğunun teknik kapasiteleri yüksek oluyor

yalniz fransa olayi eceden cikti

baskan hic fransadan bahsetmedi, yoksa ben mi kacirdim

ama ece öyle diyince ona yok öyle birsey, yada dogrudur diye de birsey söylemedi

bayern 4-3-3 oynuyorsa ve müller forvet degilse böyle mi oynuyorlar:

gustavo

schweinsteiger-müller

robben-gomez-ribery

yapmayin ya.

müller tabi tipik santrfor degil ama elmander gibi sirti dönük bi forvet.cok kosan,eden cabalayan bi forvet.her forvet makukula,gomez gibi olmasi mi lazim.

Adnan Öztürk, şu nefret ettiğim " Bizim Stadyum " programına konuşmuş. Neler söylediğini çok merak ediyorum. Çünkü bu şampiyonluk süresince kendisinden uzun soluklu pek bir açıklama duymadım. Sırf onun için izleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt