Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde

Valla cok mutluyum

Bizim Baskan Her seyi cok guzel ozetledi insallah dis etkenler etki etmezler

ayricada Adam gibi Adam

Valla cok mutluyum

Bizim Baskan Her seyi cok guzel ozetledi insallah dis etkenler etki etmezler

ayricada Adam gibi Adam

Taraftar onun arkasindayken kimse birsey yapamaz ona. Terim varken cok basarisiz olmasi da mümkün degil zaten. Polat'a bile birsey yapamadilar taraftar destek veriyor diye o zamanlar. Aysal'a hicbirsey olmaz

hamit ve nuri icin müspet demis baskan,yani bizde anlami cikarabilir herkes,zaten nuri sahin besiktas derbisinde arenadaydi ve %99 bir görüsme gecti,sampiyonlarliginede kaldik,nuriyi madrid 14 milyona aldi,alirsak 10 milyon bonservis isterler,muhtelemen kiralik opsiyonlu gibi bir durum olur,almanyaya geri dönmez nuri madriddede suan icin gelecek gözükmüyor oynama garantisi alacagi sampiyonlarligi olan bir takim galatasaray,kaldiki suan 2,5 aliyor bu maasi türkiye disinda almanyada bir külüp yanasmaz,nuri galatasarayli bunuda biliyoruz baskanda müspet dedi yani hersey ayan beyan ortada,hamiti bilmiyorum ama nuri %99 bizde,ve bana göre yilin bombasi daha ötesi yok gücümüze %50 katki saglar.

sistemimiz 4-3-3 olur muhtelemen.kanatlara akici oyuncular alacagiz benim anladigim,sistem degisikligi olacak selcuk-melo-nuri orta sahasi olusur cünkü.

Federasyonu, Fenerbahçe'yi ve Galatasaray'a ayar vermeye çalışan herkesi ezmiştir.

Satır başları

- Biz başbakanlıkla iyi geçinmeliyiz ama başbakan da bizle iyi geçinmeli. (Galatasaray kimseye ezilecek bir camia değildir)

- Tüpçünün iddiasıyla emniyetin sağlanamayacağına ilişkin valinin talebiyle ilgili "Ben şahsen sayın valinin öyle bir şey söyleyeceğine inanmıyorum." (Sayın Fenerasyon Başkanı burda kupayı sahada vermemek için yalan söylemiştir.)

- Ve Fenerbahçe yönetimi aczinden karşı tarafı suçluyor, kaybetmesini öğrenmeliler. ( Koca koca adamlarsınız hepinizi toplasak bir kişi etmiyorsunuz.)

demiştir.

Transferle ilgili de "yaşı ilerlemiş oyuncu alırsak kaza olur, genç ve yetenekli oyuncuların peşindeyiz." demiştir.

Yüreklere su serpmiştir.

Velakin elf asaletinde adamdır.

Beyler burda herkes süper konuşuyorda inşAllah Shaqiri muhabbetinde olduğu gibi yönetime saldırmaz kimse.Yoksa ismimiz iyi gün taraftarından öteye gitmez.

seydou-doumbia_213215.jpg

ruhu genç ruhu

genç yetenek :) A2 ligi maçına çıkarıp el öptürücen :)

Defansı koruyacağız belli. Servetin yerine genç bir türk rostasyon oyuncusu alırız. 2 Kanat+Forvet+Nuri+Hamit fazlasıyla yeter bence.

Sevindiğim iki nokta var..

Başkanın kanatlarımızda ki sıkıntıyı açık bir şekilde dile getirmesi ki bu üstüne düşeceğini gösteriyor..

Ve kaliteli forvet konusu çok mantıklı hamleler..

Defansta ki kadro zenginliği de çok mühim..

Yine hareketli bir transfer dönemi bizleri bekliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt