Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Parasal acıdan sorun yasamayacıgız kendisiyle sanırım kendi ismini ortaya koyarak Galatasaraya kredi yaratacak.

Ben açıkçası para verdiğim adamdan özür dilemem lafını beğenmedim ama karşı taraf Helvacı olduğu için şöyle bir oh çektim.

Mayıs sonuna kadar 50M€ lazım dediler, hallederiz dedi.:D

sansal büyüka bu lafin üzerinde durmaliydi bence "evet, evet, evet" diyecegine...

aciklik getirmeliydi...helvaci mesaji almistir ama bir cok insanda soru isareti yaratti...

bahri de konu mankeni gibi oturdu orada. sacma sapan sorular sordu anca.

sansal büyüka bu lafin üzerinde durmaliydi bence "evet, evet, evet" diyecegine...

aciklik getirmeliydi...helvaci mesaji almistir ama bir cok insanda soru isareti yaratti...

bahri de konu mankeni gibi oturdu orada. sacma sapan sorular sordu anca.

Bahri basli basina bir Komedyen, adam kendi liginde oynuyor, kimse ona rakip olamaz...

Sadece Florya için söyledikleri bile futbolu futboldan anlayan(!) bazılarından daha iyi anladığını gösteriyor.

Milyar dolarlık bir futbol ihalesini kazanan kanalın sunucuları düzgün bir cümle dahi kuramayan bahri ve şansal. Amatörlük,Torpilcilik, Taraflı yayıncılık, bu olsa gerek.

Aysal 'şifreyi' kıracak!

23 Nisan 2011 Cumartesi * 09:56

Ünal Aysal, başkanlığına seçildiği taktirde ilk iş olarak, G.Saray TV’nin şifresini kaldıracak.

Galatasaray taraftarlarına büyük müjde... Hürriyet Gazetesi'nin deneyimli Galatasaray muhabirlerinden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; 14 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongrede en kuvvetli başkan adayı olarak ön plana çıkan Ünal Aysal, seçildiği taktirde ilk iş olarak Galatasaray TV'nin şifresini kaldıracak.

Adnan Polat yönetiminin yaklaşık 2 yıl önce yaptığı anlaşma çerçevesinde, GS TV halen, Digitürk bünyesinde belli bir ücret karşılığında izlenebiliyor. Ancak kanalın şifreli olmasına karşı olan Ünal Aysal ve ekibinin, görevi gelir gelmez bu olaya el atacağı öğrenildi.

Galatasaray'da önemli değişimler gerçekleştirmeyi planlayan Ünal Aysal, ayrıca kulübün bünyesinde bulunan 4 şirketin başına profesyonel yöneticiler (CEO) getirecek. Halen faaliyet gösteren Stat A,Ş, Yatırımlar A.Ş, Futbol A.Ş ve Pazarlama A.Ş, sarı kırmızılı kulübün mali hacminin yüzde 90'lık bir bölümünü oluşturuyor. Aysal ve ekibi basketbol ve voleybol şubelerini de yeni bir şirketin çatısı altında toplayacak.Kaynak:

Hürriyet

herşey iyi güzel ama bülent tulun benim için tam bir soru işareti

ama daha önce geldiğinde mali açıdan çok kötüydü kulüp onu da göz önüne almak lazım

ne biliyim yine de iyi transferler yapamayacak gibi geliyo bana

herşey iyi güzel ama bülent tulun benim için tam bir soru işareti

ama daha önce geldiğinde mali açıdan çok kötüydü kulüp onu da göz önüne almak lazım

ne biliyim yine de iyi transferler yapamayacak gibi geliyo bana

Anti Bulent Tulunculere hep sunu soyluyorum: NEDEN istemiyorsunuz? Herkez birbirine bakaraktan yanlis bilgilerle Bulent Tulun'u kotuluyor.

Bulent Tulun'cu degilim fakat bilgileri dogru bilmekte fayda var.

Üst Alt