Ünal Aysal geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal geliyor

Cevap: Ünal Aysal geliyor

vay be bundan 9 10 ay önce polat seçilsin diye dua ediyoduk şimdi gitsin diye adam kendini ne hallere getirdi.

Ilginc bir soru.

Galatasarayin basina gelmis ve tarihe gececek (olumlu bir sekilde) yönetime berbat demis kisaca. Buna anlam veremedim.

Futbol takimimiz kapasitesini ortaya koysa, millet burda Polat'a en büyük baskan, bizim baskan derdi.

Neredeyse bütün efsane oyuncuları harcattılar.Tarihimizin en kötü sezonlarını geçiriyoruz.Bundan daha kötü ne olabilir ki?

Herhangi bir başkan adayı gündeme geldiğinde, sürekli bu kişilerin paraları konuşuluyor. Bunun mantığını anlamakta zorluk çekiyorum. Bu isimlerin hiç biri başkan olduklarında kulübe çok büyük paralar hibe etmeyeceklerki. Kulübün yapısı da olası bir başkanın kulübe hibe edeceği paraya göre şekillenmiş değil zaten.

Her Secim öncesi Baskan Adayi Ünal Aysal..

Her Transfer Sezonu TD adayi Mircea Lucescu...

Her Transfer Sezonu öncesi Süper Yildiz adayi Ronaldinho..

Her Transfer Sezonu Takima gelen Gurbetciler Altintoplar, Nuri Sahin..

Klasik Haberler bunlar inanmayin.. Ünal Aysal Galatasaray Kulübü Baskani olmayacak, olmak istemiyorda..!!! Bunu aklinizda iyi tutun ve bosu bosuna hayaller kurmayin..!!

Kim gelir bilmiyorum ama Galatasaray'ın haklarını amatör branşlar da dahil olmak üzere her yerde sonuna kadar savunacak güçlü biri gelsin. Neler yaşanıyor görüyoruz.

Hayalimdeki Baskan. Galatasaray´a cok yakisir. Hem cok güclü hem vizyoner. Adnan Öztürk de listesine girerse kimse Ünal Aysal´i durduramaz. Insallah dogrudur

Üst Alt