Ünal Aysal geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal geliyor

Cevap: Ünal Aysal geliyor

Ünal Aysal kendinden başka aday çıkarsa asla seçime girmez geçmişte klüp mali açıdan çok kötü durumda iken başkanlık seçimine girip girmeyeceği ile ilgili sorulara cevabı tek aday olmazsam asla böyle bir şey söz konusu olamaz oldu.

Ayrıca bu beyfendiye kadar o konuma gelecek çok kişi var inanın bencilin hep bana hep bana diyenin biri yorumlarda para babası dünya yıldızları cebinden getirir gibi düşüncelerin olduğunu sezdim.İnanın beyler bu adam nekadar parası olursa olsun cebinden hiç birşey harcamaz klüp için.Canaydın zamanında yardımcı olunması çok istenmişti kendisinden ancak bir çok şeyleri buna karşılık üstüne almak istemişti yalan söylemiyim sanırım o dönem logonun işletilmesi hakkı sportif a.ş nin kendisine bağlanaması tarzı bişeydi isteği yapacağı yardıma!!! karşılık.Zaten başkan olcak yapıda biri olsa zor zamanda herkesin gel ünal el at kurtaralım şu klübü başa geç dendiğinde kaçmazdı işi yokuşa sürmezdi.

Denize düştük yılanlara sarılmaktan vazgeçelim artık lütfen.Ünal Aysal Abdurrahim Albayrak gibi adamlara güvenmeyin peşinden gitmeyin derim ben yıllardır ne yaptıkalrını neyi amaçladıklarını çok iyi görüyoruz.

Not: A.Albayrak için tepki gelebilir onun ne olduğunu stad açılışından sonra katıldığı telegol programında kendince birilerinden özür dilemesi Ermanın Ziyanın klübü yerin dibine sokan laflar karşısında sadece terleyip haklısın abi haklısın abi haklısın abiden başka bişey demyip kendnince fikirleriyle onlara çanak tutmasıyla o gece onunda Klüpten isminden neyi amaçladığı ortaya çıkmıştır.

Neyse linç edilmeden sussam iyi olacak.

Hic Kusura Bakmayin ama Adnan Polatdan baskasi gelecekteki 3-4 Yil icin bu Kulüp Baskanligini hak etmiyor..! Begensenizde, begenmesenizde bu adam geldi kulübün en kötü günlerinde sahip cikti..!! O Zamanlar Baskan adayi bulamadigimiz Günlerdi... Simdi Hersey Düzlüge dogru Yöneldi ve ben diyorumki..!!

"Adnan Polat kendisini birde Maddi anlamda düzlükte göstermeyi Hak ediyor..!"

6 yıl once okumustum aktuelde.. aziz yıldırımı 3 kere alır 5 kere satar diyolardı.. AIG'den hisseleri alıp bize veren oydu diye hatırlıyorum yanlıs bilmiyorsam.. ben yıllardı her secimde onun gelmesini istemişimdir.. cunku her secimde mutlaka adı gecer.. bu kadar adı gectigine gore baya guvenilir biri diye dusunuyorum.. hatta bi ara bi gazetede aday olmak istedigini fakat o zmn için tuzuge gore baskan adaylarının 5 yılı doldurmus olması gerekiyordu diye aday olamadıgnı falan yazmıslardı.. inşallah bu sfer aday olur diyorum ama yine de cok tanımadıgım bilmedigim için bu dusncemin ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum.. yine de benim gozumde baskanlıgı temsil edebilcegini GS'yi bir yerlere getirebilecek gucte oldugunu dusunuyorum.. daha once de sormustum bi konuda unal aysal hakkında daha fazla bi bilgisi olan varsa paylasmasından memnun olurum burada.. ;)

Hic Kusura Bakmayin ama Adnan Polatdan baskasi gelecekteki 3-4 Yil icin bu Kulüp Baskanligini hak etmiyor..! Begensenizde, begenmesenizde bu adam geldi kulübün en kötü günlerinde sahip cikti..!! O Zamanlar Baskan adayi bulamadigimiz Günlerdi... Simdi Hersey Düzlüge dogru Yöneldi ve ben diyorumki..!!

yani adnan polattan baska kimse aday olmamıstı oyle mı? ben vardı diye hatırlıoyrum cunku.. yeri gelince GS sahipsiz kalmaz deniyo ama nedense bu adnan polat GS'nin muhtac kaldıgı , onun tek kahraman oldugu gibi yorumlar oluyor.. eger ki o donemde adnan polat olmasaydı GS'de baskan olmucak mıydı? GS yonetimsiz kalcaktı oyle mi? ben bunlara kesinlikle katılmıyorum.. adnan polat , canaydın yonetiminden gelen icraatları devam ettirmiştir.. gozumde o kotu donemde baskan adayı oldu diye hiçbir artı deger kazanamaz.. cunku GS adnan polat olmasa da elbet sahip cıkcak birisini bulurdu. nokta.

Begensenizde, begenmesenizde bu adam geldi kulübün en kötü günlerinde sahip cikti..!! O Zamanlar Baskan adayi bulamadigimiz Günlerdi... Simdi Hersey Düzlüge dogru Yöneldi ve ben diyorumki..!!

Banane arkadaş ben yüzeysel bir insanım bu konuda,ben takımımın durumuna bakıyorum.Sahip çıktıysa çıktı ne yapalım?Sıvamasını mı seyredelim yani onu mu istiyorsun?Ben takımımın maçlarının skorlarını bile merak etmeyecek duruma gelmişim.Kimin yüzünden?Büyük basghan Delnan yüzünden.Gerisinin benim için zerre önemi yok.Ünal Aysal'ı bilmem etmem ama birisi biran önce indirsin şu yönetimi.Elleri değmişken Hagi'yi ve yeteneksiz yerlileri yollasınlar,canımı yesinler.

Sergen yılladır takip ederim klübümüzü böyle başkan adayı olmak için öne çıkanlarıda takip ederim ünal aysal 3 mesaj yukarıda bahsettiğim şekilde biridir Bizi basamak olarak KAR amaçlı görmek isteyen bir İŞ ADAMIDIR sana tavsiyem güzel kardeşim sözlüklerden değil Galatasaraylı yazarlardan oku Ünal Aysalın kim olduğunu amaçlarının ne olduğunu.Sözlükler her röportaj birebir sohbete inanan insanlarla dolu.

Şu var bide klübümüze parası var diye kimse başkan olmamalı isterse Abramovich olsun yine olmamalı bjk nın halini görüyoruz.Klüpler zengin iş adamları tarafından değil amaçları gayeleri çok daha farklı olan insnalr tarafından değil gerçekten liderlik özellikleri olan profesyonel yöneticilik nedir spor klübü yöneteciliği nedir bunları bilen insanlar tarafından yönetilmelidir.Yıllardır bunun sıkıntısını yaşamıyormu Türk futbolu zaten.Klüpler kendi ayakalrı üstünde durabilecek yeni projeler üretebilecek kimseye bağlı olmadan gelirler elde edebilecek bunları sağlaya bilecek ufku açık zeki insnalar tarafından yönetilmelidir ellerini cebinine atsında 2 transfer yapsın diyebilceğimiz insanlr tarafından değil.

Taraftar olarak bosverelim baskan isimlerini. Bence kriterimiz projeleri ne, futboldan kim sorumlu olacak ekonomiden kim sorumlu olacak bu isimlere bakalim. Ahmet olur Mehmet olur baskan ønemli degil. Baskan olarak isim saplantisini anlayamadim Turkiye'de hic bir zaman. Ønemli olan sunacagi projeler ve futbol ile ekonomiden kimin sorumlu olduguna dair isimler. Basaramazsa zaten projeleri øteki secimde gider. Bu yapiya gecmemiz lazim.

Sadece başkan olunmakla bitmiyor..Kuracağı ve getirceği ekipte önemli,Özellikle futboldan ve futbolcu seçimlerinden anlamaları lazım.Sistemini iyi kuran bir hoca lazım..Fiyasko transferler istemiyorum..

Ben halen Adnan Øzturk derim. Cunku isim veren futbol konusunda kimin otorite olacagina dair sadece oydu.

Sadece başkan olunmakla bitmiyor..Kuracağı ve getirceği ekipte önemli,Özellikle futboldan ve futbolcu seçimlerinden anlamaları lazım.Sistemini iyi kuran bir hoca lazım..Fiyasko transferler istemiyorum..

Budur hocam kısaca bir spor klübü profesyonel olarak nasıl yönetilir bilen birisi olmalı.

Parası var diye klüpleri kendine bağlayan hiç bir projesi olmayan iş adamlarının zamanı geçeli çok oluyor.

Ben halen Adnan Øzturk derim. Cunku isim veren futbol konusunda kimin otorite olacagina dair sadece oydu.

Şuanki başkan gidermi bilmiyorum ama giderse Adnan Öztürk son seçim öncesi vaadettiği projeler olsun uluslararası ilişkileri olsun vizyonu olsun en doğru isim olacağı bir gerçek.

Şuanki başkan gidermi bilmiyorum ama giderse Adnan Öztürk son seçim öncesi vaadettiği projeler olsun uluslararası ilişkileri olsun vizyonu olsun en doğru isim olacağı bir gerçek.

Bilmiyorum iyi mi køtu mu :) En azindan isim veriyor proje sunuyor. Ve insanlar buna gøre oy kullanir sonra basari ve basarisizlikta degerlendirilmesi daha net olur. Hani futbol iyi gitmiyor ve yønetim oraya mudahale edemiyor. Cunku kendisi basarisiz hersey Sezgin'in elinde olsa simdiye coktan gønderilmisti. Fakat onun yetkileri de sinirli. Cok mu zor oraya profesyonel birisini getirip sorumlulugu ona vermek. Yønetim anlamiyor futboldan ve bøyle davranarak belki ekonomide gercekten cok basarililar o basarilari da gølgeleniyor. Helvaci benim bildigim hukukcu eski bir tane bakan varmis sonrasinda reklamci, is adami falan. Ya nasil bir sacmalik nasil futbol konusunda karar verirler. Hic kimse de demez mi ya biz futbolu ne kadar biliyoruz ki karar veriyoruz transferlere vs. vs. Getirelim futbolun basina bir isim bu isim Terim de olabilir Cryuff da olabilir sonrasinda herhangi biri de olabilir. Sonra futbol isleri o kisiden sorulur ve en azindan futbol konusunda bu kadar basariz olmayiz. Cunku karar alanlarin hicbiri eminimki futbolu ne Terim kadar ne Cruyff kadar ne de diger bir profesyonel kadar biliyor o yuzden zaten aldiklari cogu karar yanlistir.

Nasil is ya. Ben sosyolojiden anlarim yønetim kuruluna secildim bir tane sirket muhendislik sirketi ve ben binaya karisiyorum. O bina kesin cøker. Ayni mantik.

Edit: Yok eger futboldan Sezgin sorumlu ise simdiye kadar niye gørevinden alinmadi. Bilmiyorum da herhalde 4 tane td degistirdik Sezgin døneminde demekki dogru kararlar veremiyor Sezgin ve onu al gørevden baskasini getir.

Üst Alt