Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri

Cevap: ÜNAL AYSAL 100 milyon dolar ile geliyor..(Vatan)

Bunlar boş laf. Kanıtlanamayan şeyler.

Bırakın bize para falan vermesin. Paraya ihtiyacımız yok. Gelirlerimiz adam gibi yönetilsin, futbolu bilen adamlar o işi yönetsin. Düzgün projelerle gelsinler bize 100-200 milyon dolarla değil. Ki Ünal Aysal'ın falsosu vardır bu konuda. Hisse mevzuunda yaptıkları vs.

paraya ihtiyacımız yok evet,en azından klübün parasını yaptığı iş karşılığı alan ve galatasaray klübünü müşteri olarak gören yöneticilere de ihtiyaç yok.ya da riberry i bilmem kaç bin dolara kaçıran yöneticilere.

paraya ihtiyacımız yok evet,en azından klübün parasını yaptığı iş karşılığı alan ve galatasaray klübünü müşteri olarak gören yöneticilere de ihtiyaç yok.ya da riberry i bilmem kaç bin dolara kaçıran yöneticilere.

Ben şu anki yönetimi de savunmuyorum, Canaydın yönetimini de. Ama Ünal Aysal'a bu kadar ümit bağlamayın, onu söylüyorum.

100 milyon dolarla elmesi de sakat. Cebinden kim verirki bu kadar parayı. Kulüp 100 milyon daha borçlanacak demektir. O paralar bir de saçma sapan transferlere gömülürse daha kötü olur durum.

o kadar vahim durumdayız ve o kadar kötü başkanımız var ki bazen kim gelirse gelsin yeter ki Adnan Polat gitsin diye düşünüyorum sonra iyi düşününce hayır yeni başkanımız Polat gibi olursa durumumuz değişmez diyorum.Galatasaray için hayırlısı olur inşallah

Parayla olmuyor bu işler.Önce futbolu bilen kişiler ekibe girmesi lazım..Yapacağın fiyasko transferler ile para biranda gider..Gelecek hoca+Sportif direktör falan çok önemli.

Para ile olsa Chealse Her sene Şampiyonlar Ligini kazanırdı . Boş vaad ler bunlar.

Polat ın gerçekleştirdiği projelerin 10 da 1 ini yapamıcaklar .

orda dur abi... Yigidi öldür hakkini yeme... Soprtif basari haric kimse galatasaraya bukadar katki saglamadi...

İyi ya ben de ne yaptığını sordum.

2 yıldır ağzından düşmeyen ama ne olduğu belli olmayan kimsenin bilmediği Riva projesi mi?

70 milyon dolar borçlanıp şirket birleşmesi mi yoksa stat mı? Sarıgül projeledi, Özhan Canaydın temelini attı, devlet bitirdi.

Ne yaptı Adnan Polat?

https://www.gscimbom.com/forum/turg...dolar-ile-geliyor___vatan_-3.html#post2223477

Cevap: Ünal Aysal söylentilere "dur" dedi

Adam sanki Galatasaray'a milyonlar hibe edecekmiş gibi seviniyoruz ama bence paraları yerine -henüz yok ama- kadrosu ve projelerini konuşsak daha mantıklı olur.

Umarım Galatasaray için hayırlısı olur.

İyi ya ben de ne yaptığını sordum.

2 yıldır ağzından düşmeyen ama ne olduğu belli olmayan kimsenin bilmediği Riva projesi mi?

70 milyon dolar borçlanıp şirket birleşmesi mi yoksa stat mı? Sarıgül projeledi, Özhan Canaydın temelini attı, devlet bitirdi.

Ne yaptı Adnan Polat?

https://www.gscimbom.com/forum/turg...dolar-ile-geliyor___vatan_-3.html#post2223477

Riva'nınn üzerinde iptotek vardı, tapusu bile bizde değildi. İpotekleri kaldırdı, taouyu aldı. Reklam gelirleri 2-3 katına çıktı, pazarlama sayesinde(buna lig tv olayı dahil değil). Oyuncu satışından para kazandık ilk defa, iyi-kötü yorumlanabilir tabii bu. Yıllardır bitmeyen stadımız da nihayetinde bitti ufak bir olay değil.

Var bir iki olayı daha, aklımda değil şimdi. B. Çekmecedeki arsa falan.

Cevap: Ünal Aysal söylentilere "dur" dedi

Aday olmayacak olsa daha önceleri dediği gibi olmayacağım derdi.

Hayırlı olsun iyi başkan.

Üst Alt