Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Cevap: Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

bırakın çakmağı makmağı, bu isim sitivın çerrart diyom size. yaşıda geldi bakınsanıza. tam bize transfer olma yaşına gelmiş. 30'u geçtiğine göre Çerrart hayırlı olsun diyebilirmiyiz?

:asd:

bırakın çakmağı makmağı, bu isim sitivın çerrart diyom size. yaşıda geldi bakınsanıza. tam bize transfer olma yaşına gelmiş. 30'u geçtiğine göre Çerrart hayırlı olsun diyebilirmiyiz?

:asd:

Herkez Arda degil gonul verdigi takimini birakip gidecek. Hem Gerrard Fifa'da bile baska bir takima transfer olmuyor :)

İngiltere'de geçen seneki en kötü forvetlerden biri (Elmander) bile bizde iyi kötü iş yapıyor(Evet sürekli forvet oynamadı gerçi geçen sene alıntılamasın kimse). Gerçi beğenmiyorum ben hiçte neyse:D Premier ligden gelene hayır demeyeceksin. Neill falan bile ilk geldiğinde 50 çağ atlatmıştı savunmaya hatırlayalım.

Pav icin Rus takimlari sirada, ama donmeyi dusunmuyorum, Ingiliterede oynamak istiyorum demisti gectigimiz yaz sezonu. Simdi ise sadece Avrupa ligi ve League Cup'te zaman buldugu icin kiralik olarak gitmeyi istedigini acikladi. Pav olabilir. Guclu bir santrofor. Teknigi yeterince iyi. Mac esnasinda biraz pasif. Ruslar bosuna Kerzhakov icin "Tek basina Pav ve Pog'dan fazla kosuyor" demiyorlar. Ama bir Pav - Elmander ikilisi gercekten ligimiz icin cok iyi bir forvet hatti. Ikisi birlikte tanker ezerler.

Yakisikli, uzun boylu, beyaz tenli Crouch var birde :asd:

4CHLRIU300BV0005.jpg

Yahu Tevez güçlü hayvan gibi falan tamam da yakışıklı olayında s.çıyoruz:eek: O değildir başka tahminim var ama acaba?

Pav icin Rus takimlari sirada, ama donmeyi dusunmuyorum, Ingiliterede oynamak istiyorum demisti gectigimiz yaz sezonu. Simdi ise sadece Avrupa ligi ve League Cup'te zaman buldugu icin kiralik olarak gitmeyi istedigini acikladi. Pav olabilir. Guclu bir santrofor. Teknigi yeterince iyi. Mac esnasinda biraz pasif. Ruslar bosuna Kerzhakov icin "Tek basina Pav ve Pog'dan fazla kosuyor" demiyorlar. Ama bir Pav - Elmander ikilisi gercekten ligimiz icin cok iyi bir forvet hatti. Ikisi birlikte tanker ezerler.

Yakisikli, uzun boylu, beyaz tenli Crouch var birde :asd:

Peter+Crouch+Abdoulaye+Faye+Stoke+City+v+Tottenham+Lahf5X3QQ_Fl.jpg

İri değil. :D Bu adam gelse Türkiye'ye, geldiği hafta sezonu kapatır. Bacaklarını kırarlar bunun..

Ayrıca Pav gelse ikili olarak oynayacaklarını sanmıyorum Elmander'le. Tek forvet olarak oynar.. Soluna Arshavin (poldi'den ümidimi kestim) arkasına da Rosicky gelirse çok iyi olurdu.

Üst Alt