Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

hagi icin gosterdigin agresifligin aynisi iste bu:)

sonu ayni olur simdiden soyleyeyim

Bırak bu isleri Allah askına :)

Benim hic bir zaman hic bir yerde ikili oynadıgımı göremezsin. Hagiye iyi sonuclardan sonra reis gibi yakıstırmalarda bulunup, oyuncu secmede üzerine yok deyip, kötü sonuclardan sonra yerin dibine sokan ben degildim. Ben Hagi'de yanılmadım. Haginin kısıtlı sartlarda kurdugu takım oyun olarak dediklerimi birebir tastikledi. Ama iyi bir kaleci transfer edilmedigi sürece sansımızın olmadıgını üzerine basa basa belirttim ki sezonun kopma macı olan Bursa deplasmanında Ufuk ve hakem elele Galatasarayı bu duruma getirdi. Yine diyorum, sartlar bir devre arası transfer dönemi degilde yaz sezonu transfer dönemindeki sartlarına yakın bile olsaydı Hagi mutlaka adımıza yakısır bir kaleci ve dilimde söylemekten tüy biten süpürücü bir defansif orta saha transfer ettirirdi.

Yok Canayı orada oynatmıs, Neillı burada oynatmıs gec bunları. Umit Davalanın, Ergünün oynamadıgı yer yoktu. Bu oyuncular Antalya macında yerlerinde oynadıgı halde ne yaptı ki sanki? Ben sana söyliyeyim "tek kelime ile rezalet". Fikirlerinizi alıyorumda, Haginin erken gitmesi hayırlı olmus meger. Bulent Under'den sonra degerini anlarsınız belki.

Haginin hataları Mustafa Sarpa kısa bir surede olsa gorev vermesi ve Misimovic olayına karısması oldu. Ama adım gibi eminim ki bu konuda da haklı gerekceleri vardır. Bir kac sene sonra Umit Karan olayı gibi anlatır isin aslını.

Benim hic bir zaman hic bir yerde ikili oynadıgımı göremezsin. Hagiye iyi sonuclardan sonra reis gibi yakıstırmalarda bulunup, oyuncu secmede üzerine yok deyip, kötü sonuclardan sonra yerin dibine sokan ben degildim. Ben Hagi'de yanılmadım. Haginin kısıtlı sartlarda kurdugu takım oyun olarak dediklerimi birebir tastikledi. Ama iyi bir kaleci transfer edilmedigi sürece sansımızın olmadıgını üzerine basa basa belirttim ki sezonun kopma macı olan Bursa deplasmanında Ufuk ve kaleci elele Galatasarayı bu duruma getirdi. Yine diyorum, sartlar bir devre arası transfer dönemi degilde yaz sezonu transfer dönemindeki sartlarına yakın bile olsaydı Hagi mutlaka adımıza yakısır bir kaleci ve dilimde söylemekten tüy biten süpürücü bir defansif orta saha transfer ettirirdi.

Yok Canayı orada oynatmıs, Neillı burada oynatmıs gec bunları. Umit Davalanın, Ergünün oynamadıgı yer yoktu. Bu oyuncular Antalya macında yerlerinde oynadıgı halde ne yaptı ki sanki? Ben sana söyliyeyim "tek kelime ile rezalet". Fikirlerinizi alıyorumda, Haginin erken gitmesi hayırlı olmus meger. Bulent Under'den sonra degerini anlarsınız belki.

Haginin hataları Mustafa Sarpa kısa bir surede olsa gorev vermesi ve Misimovic olayına karısması oldu. Ama adım gibi eminim ki bu konuda da haklı gerekceleri vardır. Bir kac sene sonra Umit Karan olayı gibi anlatır isin aslını.

konustukca batiyorsun

ben senin hagiye saygi duydugundan bile supheliyim

gecelim bunlari

evet haginin sectigi adamlar kotu adamlar degil hala soyluyorum so what?

bu iyi hocami demek?

nah yaziyorum buraya

under hagiden iyi bir hoca

oynadigimiz futbol ortada

15 milyon harcatmadi daha hem

trabzon macindaki oyunumuz haginin her oynattigi macin 3 kati daha iyiydi

bunu gorebilsen zaten utanir girmezsin foruma

Benim hic bir zaman hic bir yerde ikili oynadıgımı göremezsin. Hagiye iyi sonuclardan sonra reis gibi yakıstırmalarda bulunup, oyuncu secmede üzerine yok deyip, kötü sonuclardan sonra yerin dibine sokan ben degildim. Ben Hagi'de yanılmadım. Haginin kısıtlı sartlarda kurdugu takım oyun olarak dediklerimi birebir tastikledi. Ama iyi bir kaleci transfer edilmedigi sürece sansımızın olmadıgını üzerine basa basa belirttim ki sezonun kopma macı olan Bursa deplasmanında Ufuk ve hakem elele Galatasarayı bu duruma getirdi. Yine diyorum, sartlar bir devre arası transfer dönemi degilde yaz sezonu transfer dönemindeki sartlarına yakın bile olsaydı Hagi mutlaka adımıza yakısır bir kaleci ve dilimde söylemekten tüy biten süpürücü bir defansif orta saha transfer ettirirdi.

Misimovic sol kanat, Mustafa Sarp 10 numara. :asd:

Daha ötesi yok. Tabi senin söylediğine(kolpana) göre, ilk tercih Handanovic'miş. Burada Hagi'nin teknik direktör olmadığı kat be kat anlaşılıyor yine. Adamın şlk tercihi Handanovic, ikinci tercih yine iyi bir kaleci, 3. tercih ZAPATA. :asd:

5 milyon verip, forvet diye aldığı Stancu'yu forvette oynatmaması,

Cana stoper, Neill önlibero tercihleri,

Falan filan.

Konumuz bu değil ama Hagi seni sağlam G.T etti.

Trabzon macı mı? 15 milyon mu? Iyi oyuncu secmeyle iyi hocalık mı? Yahu sen kendi dediklerini yiyosun. Hocalıkta oyuncu secmek isin %75 falan diyen sen degil miydin? Ben Yektaya 4 milyon euro fazla dedigimde sen gerekirse bilmem ne kadar vereceksin diyen sen degil miydin? Trabzon macı nasıl iyidi takım? Hayatında hic mi futbol oynamadın sen?

Bu sanal alem nelere kadir. Kimlerle yazısıyoruz :hoho:

Misimovic sol kanat, Mustafa Sarp 10 numara. :asd:

Daha ötesi yok. Tabi senin söylediğine(kolpana) göre, ilk tercih Handanovic'miş. Burada Hagi'nin teknik direktör olmadığı kat be kat anlaşılıyor yine. Adamın şlk tercihi Handanovic, ikinci tercih yine iyi bir kaleci, 3. tercih ZAPATA. :asd:

5 milyon verip, forvet diye aldığı Stancu'yu forvette oynatmaması,

Cana stoper, Neill önlibero tercihleri,

Falan filan.

Konumuz bu değil ama Hagi seni sağlam G.T etti.

Cana ve Neill'da kapagı saglam yediniz otur asagıya. Misimovic kıcını kaldıracak kadar kondusyonu olsaydı Hagi gibi, Arda gibi sol kanattan sag kanada kadar rakip sahayı domine ederdi. Handanovic ve Romeroyu agzından tam iki sefer (benim denk geldigim belki daha fazladır) agzından kacıran kisi Cuneyt Tanmandı. Mustafa Sarp olayındada don geriye bak bakalım Rijkaardın mı bankosuydu Haginin mi.

Hagi ben g*t etsin (varsın o etsin) bende seni G*T ettim.

Trabzon macı mı? 15 milyon mu? Iyi oyuncu secmeyle iyi hocalık mı? Yahu sen kendi dediklerini yiyosun. Hocalıkta oyuncu secmek isin %75 falan diyen sen degil miydin? Ben Yektaya 4 milyon euro fazla dedigimde sen gerekirse bilmem ne kadar vereceksin diyen sen degil miydin? Trabzon macı nasıl iyidi takım? Hayatında hic mi futbol oynamadın sen?

Bu sanal alem nelere kadir. Kimlerle yazısıyoruz :hoho:

yektanin turk oldugunun farkindami degilsin

yoksa yabanci siniri denen sey birsey ifade etmiyormu

acikca soyluyorum

sebep sonuc iliskisi konusunda senden daha kotusunu gormedim

serhat turkel dahil

hakan sukuru alip solbek oynat bari

yuzde75 mis

yekta niye 4 biliyormusun?

apple bilgisayarlar turkiyede buranin neden iki kati fiyata satiliyor biliyormusun?

yektanin turk oldugunun farkindami degilsin

yoksa yabanci siniri denen sey birsey ifade etmiyormu

acikca soyluyorum

sebep sonuc iliskisi konusunda senden daha kotusunu gormedim

serhat turkel dahil

hakan sukuru alip solbek oynat bari

yuzde75 mis

yekta niye 4 biliyormusun?

apple bilgisayarlar turkiyede buranin neden iki kati fiyata satiliyor biliyormusun?

Aynı hikayeleri anlatma simdi apple pear banana falan. Elestirdigin 15 milyonun ceyreginden fazlası "verilen para helal olsun" dedigin yerli adama gitti. O zaman neyini elestiriyosun ki? Culioyu tartısacagını sanmıyorum. Stancunun da iyi bir takımda neler yapacagını gelecek sezon hep birlikte görecegiz.

Cana ve Neill'da kapagı saglam yediniz otur asagıya. Misimovic kıcını kaldıracak kadar kondusyonu olsaydı Hagi gibi, Arda gibi sol kanattan sag kanada kadar rakip sahayı domine ederdi. Handanovic ve Romeroyu agzından tam iki sefer (benim denk geldigim belki daha fazladır) agzından kacıran kisi Cuneyt Tanmandı. Mustafa Sarp olayındada don geriye bak bakalım Rijkaardın mı bankosuydu Haginin mi.

Hagi ben g*t etsin (varsın o etsin) bende seni G*T ettim.

Futboldan gram anlamayan apaçi yorumları bunlar. Cana ve Neill'de kapağı sağlam yediniz demişsin, anlat kapağıda bilelim. Misimovic'in kondisyonsuz, kıçını kaldıracak hali olmayan hali, M.Sarp'ın en iyi halinden iyi değil midir? Handanovic ve Romero'yu ağzından kaçırmış. Yalan tabiki. Zira doğruysada Hagi'nin gram anlamadığını gösterir. Handanovic ve Romero ilk tercih, diğeri ZAPATA.

G.T oldun dememe gerek yok bence.

Aynı hikayeleri anlatma simdi apple pear banana falan. Elestirdigin 15 milyonun ceyreginden fazlası "verilen para helal olsun" dedigin yerli adama gitti. O zaman neyini elestiriyosun ki? Culioyu tartısacagını sanmıyorum. Stancunun da iyi bir takımda neler yapacagını gelecek sezon hep birlikte görecegiz.

oglum sen sarhosmusun

iyi adamlar aldi diyorum para harcayip

ama o kadar

TD luk nedir bilmiyordu beceremedi diyorum

sen benden alinti yapip baskasiylami konusuyorsun?

harbiden soruyorum tum ictenligimle

yabanci siniri olan yerde turk malinin pahali olmasini sana gumruk vergisi analojisi ile anlatmaya calismistim sen yekta 4 etmez dedim diyorsun diye:)

ciddi olmazsin yaaa

diyorumya sebepten sonuca giderken sagdaki mini etekli kiza dalip duvara carpiyorsun.

Culio ve Stancu Karabukspor stayla oyuncular. Emenike ve Cernat ikisine de diz cokturur tovbe istetir ve yer sildirir, maliyetleri de Culio ve Stancu'nun 10'da biri falan.

Yönetim sizin kadar kafa yormuyordur;),Hiç kimse şuanki yönetim kadar kötü olamaz..Onlarda biliyor işlerini zor olduğunu,hatta bizde bilmemiz lazım..Sihirli değnek yok malesef..Kısa vadede işleri zor..Yapacakları çalışmaları merak ediyorum..

Üst Alt