Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

"Barcelonayı gelecek sezon yenecek duruma geliriz" dedigimde bir kac inek "yenmeyi bırak onlarla mac bile yapamayız" diyordu.

Hagi kalacaktı; Diarrasını, Handanovicini, Chivusunu getirtecekti. O zaman görürdük asırın takımı Barcelonayı.

Bunlar iyi oyuncular ama Barcelona'yı bunlarla mı yeneceğiz? :asd: Ha, yeneriz ama şansa bala. Hercules gibi yeneriz, ya da Rubin Kazan.

Baros'un böyle bir performans göstereceğine hepimiz emindik. İyi bir paraya da aldık bence. Tutmasaydı bile ''Baros bu aga, denedik, böyle şansın ben'' diyebilirdik.

Ama Stancuya o kadar para? Baros gibi bir etiketi yok ve tutmama gibi bir ihtimali de yoktu. Tutmak zorundaydı. Kaldı ki çok leş bi oyuncu değil bence ama bu kadar paraya gerek yoktu.

Baros icin 5.5 milyon euro fazla demedim. Fakat Lig 1'de iki sezonda Toplam 20 mac bile yapmamıs bir adama 5.5 milyon euro gibi rakamın sudan ucuzmus gibisine getirmek cehaletin önde gidenidir.

Ayrıyetten 5 milyon euro Stancu icin fazla gibi demistim ilk geldiginde.

Baros icin 5.5 milyon euro fazla demedim. Fakat Lig 1'de iki sezonda Toplam 20 mac bile yapmamıs bir adama 5.5 milyon euro gibi rakamın sudan ucuzmus gibisine getirmek cehaletin önde gidenidir.

Sende herşeye ben zaten yanlış, şöyle böyle demiştim diyorsun. Daha sonra, HAGİ SÜPER.

Git duş al.

Bende diyorum ki yönetici olsam ve mutlak başarılı olmak zorunda olsam Stancu yerine Baros'a veririm o parayı. İsterse Lig 1'de maça bile çıkmasın. Baros'un etiketine verilir o para ama Stancu'ya verilmez. En azından mutlaka başarı isteniyorsa.

Bu transferi de Hagi istedi, hatta baskı yaptı. Forvet yok adam akıllı, verin Stancuya parası neyse, görürsünüz moduna yattı. Geldi, forvet bile oynayamadı adam. Belki çok büyük topçu çıkacak ama şuan herkesin küfür etmesi gayet normal.

Ovvv.

Halamın bıyığı olsa, amcam olurdu gibi bir şey bu sanırım.

Gerisini okumadım. Bak son kez diyecegim bunu anlamak istersen.

"Haginin kuracagı takımla gelecek sene Barcelonayı yenecek duzeye geliriz" demistim. Bazıları ise bırak Barcelonayı yenmeyi onlarla mac yapacak duzeye bile gelemeyiz diyordu. Dogruysa haber Temmuz'da mac var, yani dalga gecenler kapagın ilk etabını saglam bir sekilde yediler. Fakat benim dedigim Haginin kalması ve takımını bastan asagıya istedigi gibi kurması dahilinde bir yorumdu. Hagi gitti yorum bitti.

Hagi'nin yaptığı tek doğru Yekta'yı almaktı. Onuda o aldıysa tabi.

Geçirebilir ama adamın öyle bir şeyi bile yok. Ama bence yinede pek kötü oyuncu değil. 1-2 milyon ederi var.

Adam sanki EPL'de gol atmışta öyle konuşuyor. Romanya'da 18 maç 13 gol ve attığı gollerin çoğu boş kale.

Senin deyiminle Gerd Müller o zaman bos bir santraforun tekiydi. Bos kaleye bir sürü beles gol attı ya. Yer tutmak, pozisyon takip etmek, golü koklamak falan hepsi bos tabi.

Ayagını plastik topa dahi sürdügünden süpheliyim.

"Haginin kuracagı takımla gelecek sene Barcelonayı yenecek duzeye geliriz" demistim. Bazıları ise bırak Barcelonayı yenmeyi onlarla mac yapacak duzeye bile gelemeyiz diyordu. Dogruysa haber Temmuz'da mac var, yani dalga gecenler kapagın ilk etabını saglam bir sekilde yediler. Fakat benim dedigim Haginin kalması ve takımını bastan asagıya istedigi gibi kurması dahilinde bir yorumdu. Hagi gitti yorum bitti.

Galatasaray'ın Barcelona ile hazırlık maçı yapmasından tatmin olan bir adamla ben bir şey tartışmam beyler kusura bakmayın. Kendini haklı çıkarmış gibi göstermiyor mu birde, diyecek hiçbir şey yok. Senin takımın zamanında şampiyonlar liginde meydan okuyordu bu takıma, şimdi para verip ülkene getirtiyorsun.

Hadi mutlu ol. Galatasaray-Barcelona ile hazırlık maçı yapıyor.

Bu arada abartma diye bir şey var. Mesela Barçayla maç yapmak için 19208y6120396120 sene geçmeli cümlesi bir abartmadır. Hazırlık maçı tabii ki yapılabilir. Hagi reiz takımın içine etmeyip, hatta onun yerine daha iyi bir hoca getirilseydi Barça olmasa bile Manchester City ile falan maç yapardık Avrupa Liginde.

Ha gayret Mete, Hagi'den soğutuyorsun milleti konuşmalarınla. Hagi'ye taparım ama eleştirmeyi de bilirim. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.

Amin...

Ecmain...

Aykut Reyizden gelsin

YouTube - Galatasaray 2005-2006 Sampiyonluk

İki kişi birbirine hakaret edince, sadece bir kişi mi ceza alıyor? Çok adil...

Bu yönetimin neresi güçsüz, hangisinin adı sanı duyulmamış anlamadım arkadaşlar(böyle diyenler) ya yeteri kadar takip etmiyosunuz, yada fazla ilginiz yok yapmayın Allah aşkına on numara liste, ayrıca o bahsettiğiniz profesyoneller( kurth vs vs) onlar yönetimde olmayacak zaten maaşlı olacak

Adam bu başlığa da mı Hagi'yi karıştırdı? :S

bana einstein dedi

kesinlikle cezasini affedin

ortaligi ayaga kaldiririm

Üst Alt