Ünder'den önemli açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder'den önemli açıklamalar!

Cevap: Ünder'den önemli açıklamalar!

ya yeter artık allah rızası için..yeter..kaleci olacak diye daha ne kadar sabredecegimizi bilmediğimiz ufuk,kaleci zannettiğimiz ama aslında karpuzcu zapata,kazma servet,fener macında ortada hiçbişey yokken topu saçma sapan eliyle kontrol eden neill ve soyadından bile daha BALTA hakan..YETER..ikinci ligde bile forma giyemeyecek derecede yeteneksiz adamlar; barış,m.sarp,ayhan,serkan..YETER..dokunsalar biyeri sakatlanan g.zan,hala kendini büyük topcu zanneden kewell,6 milyonluk stancu(cenk tosun 500 bin)..YETER..bunuda yazın diye tribüne hareket yapan ama iş galatasaray macına gelince eli belinde gezen arda(ki emin olun benim kadar seven yoktur aslında)..YETER..birgün büyük topcu olacak diye 5 yıldır beklediğimiz aydın..YETER..VE ALLAHINA KADAR BECERİKSİZ YÖNETİM DEFOLUN GİDİN ARTIK BE..YETERRRRRRRRRRRRR...! (bu yazdıklarımdan sadece culıo,cana ve kazımı ayrı tutuyorum..)

Ya benim anlamadığım is beraberliğe de mı yatamıyoruz?? O kadar mı kötü bu oyuncular.. Çözemedim gitti arkadas..

Gençleri oynatsan ne olurdu sayın Ünder? 5 yerdik en fazla. Vızyon yok sende de malesef. Kulubede Ayhan Barış Sarp var ama Cem Sultani, Anıl yok. Yazık.

Tamam küfür filan kötü şeyler ama kusura bakmayın da 2 trilyonluk adamların dandik Antalya'ya kaybetmelerinin sebebi buysa çektirip gitsinler.

Ayaküstü yine ihaleyi taraftara yıkmışlar.

Bugün oyuncular nasıl düşünüyorsa Ünder'de onlar gibi düşünüyor,bize herhangi bir katkısı olmayacağı çok açık.

Bülent Ünder' in vizyonu bu kadar işte!! Serkan Kurtuluş, Barış Özbek, M.Sarp ve Aydın' a bu saatden sonra forma veren adam G.Saray' a hiç bir şey ve-re-mez!!

Karşılama olayına olan tepkimi korumakla birlikte hocanın söylediklerine katılmıyorum. İki bağırmayla insanların morali bozulur ama Galatasaray gibi takım Antalyaspor'dan fark yiyecek raddeye gelmez. Ayıp insanda biraz utanma olur o bağıran çocukların toplamının 5 ömür yaşasa kazanamayacağı parayı 1 yılda kazanıyor bu futbolcular. Şu raddeden sonra kimse onlardan büyük bir sıçrama beklemiyor zaten ama biraz inanç biraz istek biraz hırs görmek istiyor. O formanın içinde "adam" görmek istiyor sadece.

Ha eğer o bağıran iki çapulcu çocuğa kızıyorlarsa da milyonlarca gerçek taraftara da ayıp ediyorlar. Bülent hoca bağıran iki çocuk için mızmızlanacağına topçularına bunu söylesin. O bağıranlar için değil hasta olan fakir olan Galatasaray'dan başka sevinecek hiçbirşeyi olmayan çocuklar için boğazından kesip tribüne bilet alan adam için oynayın desin bunları söylesin.

Amaaaan boşver kime neyi anlatıyorum ki ben. Alan memnuuun satan memnun... Herkes bir kabahatli bulmuş pislik ortada duruyor. Biri gelip temizleyinceye kadar bizim kaderimiz bu.

Birininde çıkıp bu oyuncuları aşaladığını görmedim , hep taraftar yada hakem suçlu.Tabiki taraftarın Ardaya yaptığı buyuk ayıp ama kimse mi görmuyor bu futbolcuların vurdum duymazlığını , böyle giderse ligten duşucez futbolcularda tık yok daha.

Dakika 1 gol 1. Bülent Ünder' de sattı bizi, ulan kime güveneceğiz biz!! Tarihi rezalatleri bize yaşatanların suçu yok, şu takıma tepki gösteren taraftar suçlu öylemi...Yazıklar olsun hepinize!!

idmandan daha çok tatil yapanlar

çeklerde paralar bi de manitalar

yıllardır üzülen yine taraftar

şimdi bize hesap verin çocuklar

kupadan elendik cimbombom dedik

şampiyonluk gitti yine destekledik

hepinizin eeemaaaamugooooooo .

Tamam taraftar protestalarinda bazen asiri davraniyor da sanki sonuna kadar desteklerken guzel mi futbol oynuyorlardi.

Artik bu tur seyler mazaret olmamali.

Takim kotu iste acik acik denilmeli neden sorumluluk baska yerlerde araniyorki.

Birde Tugay Galatasaray'ın geleceği diyenler var, ne geleceğiymiş arkadaş! Adam sesini çıkarmıyor hiçbirşeye.

Ilk dakikadan itibaren sadece yürüyen futbolcularda suc yok öyle mi Bülent Hoca? Senden sunu beklerdim: Galatasaray formasina ihanet eden futbolcularin bundan sonra burda yeri yok. Gerekirse Paf takimla küme düseriz. Yahu bu futbolcularin halini nasil aciklayacaksin? Sahada yürüdüler ya. Kaybetmek istediler. Ne taraftari? Taraftar bundan sonra bu futbolcularin agzini burnunu kirsa hakkidir ya. Ihanet ettiler bugün bize. Diger maclari karistirmiyorum bakin. Antalyaspor macinda futbolcular bilerek oynamadilar yahu. Bilerek oynamadilar. Bunu göremeyen adamin futbolla alakasi yoktur.

sen baltayı serveti serkanı kewell barışı oynat sonra taraftara bok at.oldu.insua baltadan,anıl stancu dan cok mu kötü oynar.

Üst Alt