Ünder'den önemli açıklamalar! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder'den önemli açıklamalar!

Cevap: Ünder'den önemli açıklamalar!

Çetin abi küfürü kimseye hak görmem bunu bi kenara ayırıyorum.

Lig bu hafta bitse 3 senede liderlerden toplam 55 60 puan fark yemiş bir devin taraftarının tepkisi için kimse aşırı diyemez bence.

Bazı taşkınlıklar hariç taraftarın sabırlı buluyorum.

Fener Aragones dönemi hariç son 10 senede nerdeyse son haftaya kadar hep zirveye oynadı,3 sene böyle bi tablo yaşasınlarda görelim,hem idari hem sportif.

Fener taraftarı ile kıyas hoş olmayabilir ama malesef durum bu.

Levent kardeşim; Bizim taraftarımızın, başkaları gibi futbolcusunu dövecek, stadını ateşe verecek kadar taşkınlık yapmadığını biliyorum ve bunu daha evvel bir mesajımda belirtmiştim. Lakin oyuncularımızı protesto etme, ıslıklama olayı puan farkının 5-6 olduğu zamanlardan bu yana vardı. Benim anlayamadığım ve belirtmek istediğim konu bu.

Bülent Ünder´in hicbir sucu yoktu. Dün oyuncular bilerek kaybettiler, oynamak istemediler. TD´lik is degildi dün. O mac 5 gün 5 gece oynansaydi gol atmayacakti bizimkiler, ve sahada yürümeye devam edeceklerdi

Trabzon macından sonra derhal gencler bu takımda oynatılmalı. Kesinlikle bu yapılmalı. Anıl, Cem Sultan, Emre Çolak, Cumhur, Berkin Kamil Aslan. Bunlar bu takımda oynamalı artık. Ne zaman oynayacaklar cok merak ediyorum

Bülent Hocamız sağolsun boş zamanlarında G.Saray' ı iyi analiz etmiş!! Aynı zamanda oyunu okuma yeteneğinide takdir etmeliyiz!! Bir teknik adamın ilk hamlesi Pino' yu çıkarıp Barış Özbek' i oyuna almaksa, arkasından Aydın Yılmaz ve Mustafa Sarp' ı da oyun alarak maçı çevirmeye çalışıyorsa işte aradığımız teknik adam budur derim ben!!! Bülent Hocam; sen Bodrum' daki yazlığında bağ bahçe ile uğraş istersen, bu saatden sonra M.Sarp ve Barış' ı oynatarak neler yapabileceğinide bize göstermiş oldun sağolasın, lütfen hiç yorulma!!

Levent kardeşim; Bizim taraftarımızın, başkaları gibi futbolcusunu dövecek, stadını ateşe verecek kadar taşkınlık yapmadığını biliyorum ve bunu daha evvel bir mesajımda belirtmiştim. Lakin oyuncularımızı protesto etme, ıslıklama olayı puan farkının 5-6 olduğu zamanlardan bu yana vardı. Benim anlayamadığım ve belirtmek istediğim konu bu.

Abi asıl protestolar Fener maçından önce ilk Rejkarda başladı,Hagi geldiğinde Fener beraberliği peşine Antalya galibiyeti 2 3 maç daha sus payı 12. 13. haftaya kadar ciddi bi protesto olmadı.13. hafta liderden 13 puan gerideydik

Son 2 seneki hüsran+13. hafta 13 puan geride oluş

Dedim ya ,taraftarın artık feci sıtkı sıyrıldı,Allah sonumuzu hayır eylesin bu 7 hafta nasıl geçer bilemiyorum

Abi asıl protestolar Fener maçından önce ilk Rejkarda başladı,Hagi geldiğinde Fener beraberliği peşine Antalya galibiyeti 2 3 maç daha sus payı 12. 13. haftaya kadar ciddi bi protesto olmadı.13. hafta liderden 13 puan gerideydik

Son 2 seneki hüsran+13. hafta 13 puan geride oluş

Dedim ya ,taraftarın artık feci sıtkı sıyrıldı,Allah sonumuzu hayır eylesin bu 7 hafta nasıl geçer bilemiyorum

7 de 0 yapabiliriz. Umarim alttakiler 7 macta 5 galibiyet almaz

bizim yerimizde başkası olsa sizi öldürürdü..

ama sonuna kadar destek olacaz..

Bizim durumumuzda Fener olsa biz de şampiyonluk yarışı içinde olsak Fenerliler kesin Dereağzı'nı basıp Spartacus tarzı bir isyan çıkartırlardı.

Üç-beş gereksiz hareketin haricide Galatasaray taraftarı olabildiğince sakin ve düzgün bir tepki kodu.

Abi bu Barış, Mustafa Sarp, Hakan Balta bu takımda oynamanın formülünü bize de söylesinler yaa, biz de gidip oynayalım, nasıl yaplıyorsa bu iş.

Üst Alt