Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz Öldürüldü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz Öldürüldü!

ne alaka lan belki kadının sevgilisi bilmem ne yapmıştır o anlamda söyledim ne dikleniyosun hemen.

Diklenmiyorum. İnternette cinayetin otel odasında olması; kadın tarafından öldürülmesi yönünde akıl almaz iddialar okuyup buraya geldim. Burada da o yorumlara benzer senin yorumunu görünce şaşırdım. Ayrıca "lan" diye hitap etmezsen sevinirim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

4 el ateş edilmiş 3 u kapının 1mt yanında yatan vatan şaşmaz a diğeri de yatakta bulunan kadın da.
Çok ilginç gerçekten. Allah rahmet eylesin. Nası bi psikopatlık bu aklım almıyor. aklı selim insanların hiç anlayamayacağı bise olsa gerek.

GSCimbom Mobile App

Diklenmiyorum. İnternette cinayetin otel odasında olması; kadın tarafından öldürülmesi yönünde akıl almaz iddialar okuyup buraya geldim. Burada da o yorumlara benzer senin yorumunu görünce şaşırdım. Ayrıca "lan" diye hitap etmezsen sevinirim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sende anlamadan yorum yapmazsan sevinirim.Söylediğimden öyle bir anlam çıkarıyorsan o da senin sorunun.

Bu galatı meşhur u dilimize kazandıran Kemal Sunal'ı da saygı ve sevgiyle analım. :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üzücü, Allah rahmet eylesin geri kalanlara sabır versin. Babası veyahut dedesi 90 küsür yaşına girmişti onunla ilgili röportajını okumuştum yıllar önce. Yazık olmuş.

Vatan Şaştı...

Allah rahmet eylesin.Öldüren kişi, Vatan Şaşmazın eşinin 3 aylık hamile olduğunu öğrenince cinnet geçirip Vatanı vurduğu haberleri var.

Üst Alt