Unutma, Unutturma! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutma, Unutturma!

Linç kültürünü sevmem lakin yaşı 20 dahi olmayan ve kulübün şu durumundan nemalanmaya çalışan bu bir avuç ergene hadlerinin bildirilmesi şarttır; dün geceki korku onlara yetecektir belki ama bu kişilerin unutulmaması gerekir.

Riva kararı sonrası birbirine çak yapan zihniyetlerden bir farklarını da göremiyorum, eğer düne gereken tepki gösterilmezse 30 milyon taraftardan falan bahsetmenin zerre manası yok artık.

Lise bugün de sindirilemezse bundan sonra sindirilemez.

Dün oylamada ret veren üyelerden bazıları :

Dursun Özbek ve Bjk’li eşi
Ozan korkut
Burak Elmas
Duygun Yarsuvat
Ali Fatinoğlu
Ahmet Özdağan
Sedat Doğan
Refik Arkan

IMG_20190324_123238.jpegIMG_20190324_123241.jpeg

Son düzenleme:
Hz. Reis'ûl Cumhur'un bu düzene el atması lazım, hemen bir kanun çıkararak dernekleri kulüp yönetimlerinden def etmelidir.

Başakşehir çok güzel bir örnek, bu işi artık profesyoneller yapmalı. Liseli ergenler değil.

bunların bi kısmı galatasaraylı bile değil. fenerlisi beşiktaşlısı sırf lisede 2 sene okuduğu için hemen üye olabiliyor. resmen statükoculuk,rantçılık. abv topunuzun

Bugün bunu istersen yarın kulübü de devlete bağlarlar, bugün ülkenin geldiği durumun sebebi budur.
öyle bir şey olmaz, ben mantıklı olanı savunuyorum. olması gereken şey bu, dernekler futbol kulübü yönetmemeli. futbol profesyonel oldu ve bunu yönetenler de profesyonel olmalı.

eğer devlet bir şey yapmazsa GS kulübü liseden kurtulamaz, zaten kurtulması da düşünülemez, çünkü kulüp lisenin :)

Bu fotodaki çakma Aziz yıldırım Çapa dişte okuyormuş kesin bir yerden peşine düşerler o elemanın, tabii bu tür işlere karşıyım ama bunca taraftar sinirliyken onlarla alay etmeye çalışan zihniyete de her şey müstehak.

öyle bir şey olmaz, ben mantıklı olanı savunuyorum. olması gereken şey bu, dernekler futbol kulübü yönetmemeli. futbol profesyonel oldu ve bunu yönetenler de profesyonel olmalı.

eğer devlet bir şey yapmazsa GS kulübü liseden kurtulamaz, zaten kurtulması da düşünülemez, çünkü kulüp lisenin :)
Kulüp lisenin falan değil çoğunluk liseli olduğu için böyle bir durum var eğer taraftar gereken tepkiyi verebilirse vakıf ve dernek yönetimlerinin değişimine kadar gider iş.

Kulüp lisenin falan değil çoğunluk liseli olduğu için böyle bir durum var eğer taraftar gereken tepkiyi verebilirse vakıf ve dernek yönetimlerinin değişimine kadar gider iş.

çoğunluk liseli işte, orda okuyanlar rahatça üye olabildikleri için durum böyle. Bir an önce bu prangadan kurtulmak lazım ama içerde çoğunluk oldukları için imkansız gibi görünüyor. sayıları da sürekli artma eğiliminde, maşallah GS'lıdan çok başka takımlı dolu içi

çoğunluk liseli işte, orda okuyanlar rahatça üye olabildikleri için durum böyle. Bir an önce bu prangadan kurtulmak lazım ama içerde çoğunluk oldukları için imkansız gibi görünüyor. sayıları da sürekli artma eğiliminde, maşallah GS'lıdan çok başka takımlı dolu içi
Yıllardır tüzük değişikliğinden bahsedilmesinin sebebi bu zaten, ama korkuyorlar tüzüğe dokunmaya genel olarak

Yıllardır tüzük değişikliğinden bahsedilmesinin sebebi bu zaten, ama korkuyorlar tüzüğe dokunmaya genel olarak

Saçma gelecek ama bilerek Fbli Bjkli olan liselileri alıyor olabilirler bence,düşünsene GS'li olan adam orada Dursun'a ibra verip Cengiz'e ibrasızlık vermeye vicdanı yer mi?Ama GS'li olmazsa her istediğini yaptırabilirsin.Bu liseliler arasında devrecilik çok meşhur,üsttekilere çok saygı duyuyorlar alttakiler,dediklerini yaparlar.Bu sayede konsolidasyonu sağlayıp istedikleri sonucu çıkartıyorlar bence.

Üst Alt