Unutma, Unutturma! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutma, Unutturma!

Liseliler mezarlarını kendileri açtılar biz de içine koyucaz Gs sahipsiz değil anlıyacaklar.

Amaçları Cengiz'i indirmekse büyük stratejik hata yaptılar.Kimse 2525 oyla gelen başkanı 300 kişi indiremez.

Başkan ibrayı alıp seçim kararına gitse eli şimdikinden güçsüz olurdu.Böylesi belki de daha iyi oldu,bilemiyoruz.

Ultraslan ve Fatih Terim safını net olarak belli ederse seçilmeme ihtimali yok.

Amaçları Cengiz'i indirmekse büyük stratejik hata yaptılar.2525 oyla gelen başkanı 300 kişi indiremez.

Başkan ibrayı alıp seçim kararına gitse eli şimdikinden güçsüz olurdu.Böylesi belki de daha iyi oldu,bilemiyoruz.

Ultraslan ve Fatih Terim safını net olarak belli ederse seçilmeme ihtimali yok.
uA cok rahat belli etti dunden beri. Hoca da ilk defa (transfer olaylari bir kenara birakirsak) bu kadar rahat calisiyor

liseliler handikaplı kazanır bu savaşı

Berkay tek çare boykot stada gideceğiz arkamızı döneceğiz. 5 dk susacağız. Sonra takımı destekleyip maç sonu Liseye saydıracağız. Ve artık sıkıldım bu Lise olayından. Lgs de puan almak Galatasaray üyesi olmak için yeterliymiş ya... Ben bunu anlamıyorum. Eski dönemlerde Galatasaraylıların çocukları gidip okurdu. Seçerlerdi sınavla ama sınava Galatasaraylı olmayan çok az kişi gelirdi. Şimdi ise sadece bir sınav. Ve LGS de çok daha iyi puan alsan bile İstanbul’da yaşama şansı olmayan binlerce çocuk başvuramıyor. Bunları devirmek çok basit. Yeterki taraftar dik dursun. 2 gün sonra 1 2 tane lavuk çıkar ekranlara... örnek korkut gibi... yapılan doğru değildi. Bla bla... Taraftarımız ve Fatih hoca ile yürüyeceğiz... Yazın 3 dünya yıldızı alacağız derler. Al sana götü başı oynayan taraftar. Ve lise kazanır. Ben Cengiz iyi yönetti diyemem. Ama bu Liseci yavşaklar kadarda klübü batırmadı... her yeri peşkeş çeken - kaç yüz milyon dolar zarar eden tek vasfı liseli olmak olan namussuzlar ibra edildi. Liseli olmayan herkese ise tuzaklar kuruldu. Bırakın artık Lise bizim geçmişimiz lafını. Lise 2000 sonrası şer yuvası oldu. Kardeşlerinizi üst üste koyup diksinler. Hepsinin anasını bilmem ama Galatasaray diye bir kulüp varsa bunun babası biz Galatasaray taraftarlarıdır. Ben aynı odada yatan yatakhane arkadaşlarına yeterince baş eğdiğimize inanıyorum. Tek kurtuluş kardeş şu bu demeden hepsini yakıp yıkmak... ( Misali anlamda kan şu bu değil) Köklerini bu klüpten kazımak lazım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Berkay tek çare boykot stada gideceğiz arkamızı döneceğiz. 5 dk susacağız. Sonra takımı destekleyip maç sonu Liseye saydıracağız. Ve artık sıkıldım bu Lise olayından. Lgs de puan almak Galatasaray üyesi olmak için yeterliymiş ya... Ben bunu anlamıyorum. Eski dönemlerde Galatasaraylıların çocukları gidip okurdu. Seçerlerdi sınavla ama sınava Galatasaraylı olmayan çok az kişi gelirdi. Şimdi ise sadece bir sınav. Ve LGS de çok daha iyi puan alsan bile İstanbul’da yaşama şansı olmayan binlerce çocuk başvuramıyor. Bunları devirmek çok basit. Yeterki taraftar dik dursun. 2 gün sonra 1 2 tane lavuk çıkar ekranlara... örnek korkut gibi... yapılan doğru değildi. Bla bla... Taraftarımız ve Fatih hoca ile yürüyeceğiz... Yazın 3 dünya yıldızı alacağız derler. Al sana götü başı oynayan taraftar. Ve lise kazanır. Ben Cengiz iyi yönetti diyemem. Ama bu Liseci yavşaklar kadarda klübü batırmadı... her yeri peşkeş çeken - kaç yüz milyon dolar zarar eden tek vasfı liseli olmak olan namussuzlar ibra edildi. Liseli olmayan herkese ise tuzaklar kuruldu. Bırakın artık Lise bizim geçmişimiz lafını. Lise 2000 sonrası şer yuvası oldu. Kardeşlerinizi üst üste koyup diksinler. Hepsinin anasını bilmem ama Galatasaray diye bir kulüp varsa bunun babası biz Galatasaray taraftarlarıdır. Ben aynı odada yatan yatakhane arkadaşlarına yeterince baş eğdiğimize inanıyorum. Tek kurtuluş kardeş şu bu demeden hepsini yakıp yıkmak... ( Misali anlamda kan şu bu değil) Köklerini bu klüpten kazımak lazım.

yapabiliyorsanız buyrun abi
ben forum ortamını seviyorum yoksa tvden bile izlemem çoğu gs maçını futboldan kopalı çok oldu

yapabiliyorsanız buyrun abi
ben forum ortamını seviyorum yoksa tvden bile izlemem çoğu gs maçını futboldan kopalı çok oldu

Ben 2 sefer üye olmak için başvurdum. İmzada buldum. Ama sıradakilere takıldım. Emin ol o liseci yavşakların büyük kısmından daha iyi bir eğitime sahibim. Maddi anlamda da çoğundan güçlüyümdür. Ama üye olamam. Çünkü 500 üye hakkının 300 tanesi bunlarda kalan 200 e sporcu kat. Başkan kontenjanı kat. Derken dışarıdan Ancak 100 kişi girer onda da en az 10 sene uğraşırsın. Klübe gider gelirsin. Bağış yaparsın. Organizasyon şu bu olunca kol gibi soksalar bile ses etmeden gidersin. Yoksa üye olamazsın. Çünkü herşey onların isteğine göre. Ben buraya üye olduğumdan bu yana Lise bizim için yüktür demişimdir. Ve her zaman bu nedenle eleştirildim.

Bu olaydan sonra dananın kuyruğu kopmuştur.Kulübün lise ile olan bağı tüzük aracılığı ile kesilmelidir.İsteyen herkes kulübe üye olmalıdır.Mustafa cengiz de tekrar başkan seçilmelidir.Bunlar yapılmazsa taraftar olarak gereken tepkiyi vermemiz lazım organize olarak.

Başlığı ben açacaktım bu çocukların yarısı fenerlidir.

Yüz tespiti ile sosyal medya hesaplarını ifşa edelim.Bu konuda teknolojik destek sağlayabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

eger bu konuda taraftar olarak bişey yapamıyosak yani bir avuç ergenin dediği yanlarına kar kalırsa gs defteri benim için biter.ya kulup yükselicek ayaga kalkacak yada 3-5 bin kişinin kendi çalıp kendi oynadıgı bir takım olarak devam edicekler..

Başlığı ben açacaktım bu çocukların yarısı fenerlidir.

Yüz tespiti ile sosyal medya hesaplarını ifşa edelim.Bu konuda teknolojik destek sağlayabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.
İfşa edildi aslında hesaplar belli ama hepsi kapatmış.

Bu çakma azizin instası

en öndeki gözlüklü 14 yasinda falan

bunu nasil üye yapmislar

.........

foto006.jpg

evlat olsa sevilmez tipe bak

Yıllardır tüzük değişikliğinden bahsedilmesinin sebebi bu zaten, ama korkuyorlar tüzüğe dokunmaya genel olarak

Taraftar galeyana geldi artık tam zamanı o tüzüğü değiştirmenin. Mustafa başkan önce mahkemeden kararı iptal ettirmeli ardından elindeki bu geçerli sebeble tüzüğü düzeltmeli. Artık arkasında tüm taraftar tek yumruk başkanın bunu iyi değerlendirsin. Temizleyelim şu fenerlileri kongreden başkanım.

Liseyle ilgili protesto yapılsın. Madem ki Galatasaray kulübü bir avuç liseli aristokrat tayfanın tapulu malı değil, taraftar bu duruma duyarsız kalmamalı. Tepkisini mutlak göstermeli.

Üst Alt