Üyelerimizden eleştriler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerimizden eleştriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konunun transfer nöbetiyle alakası nedir?

Salak yerine koymasınlar bu taraftarı.

Bu takımın eksiği kaliteli Türk futbolcudur.

Hakan Balta, Servet, Gökhan....

İşe bak eldekilerin en iyileri bunlar.

Biz bu kazmalarla nasıl takım kurulur diye düşünürken gidip şu formayı hakeden 2 yerli futbolcumuzdan birini sattılar.

Ünal Aysal Arda'yı nasıl sattıysa gidip bu takıma kaliteli yerli transfer etsin.

Yoksa bi kaliteli yabancıyı gönderip yerine bir başka kaliteli yabancı almanın manası yok.

Arda'nın yerine bu takımı kaldırabilecek çapta yerliler bulamıyorsa şu transferin altına imza atanlar biran önce gitmelidirler.

Hakikaten çok sağlam küfürler ediyorum.

Kalkıp bide şimdi Arhsavin'le, Adebayor'la falan boy boy fotoğraflar çekilierler büyük transfer yaptık diye. Tabi o da gerçekleşirse....

Şaka gibi.

Bu taraftarı, bu takımı angut yerine koymak şaka gibi.

Ensemize vurdular lokmamızı ağzımızdan aldılar.

Daha 2 sene sözleşmemiz var bizim bu adamla. Varsın 2 sene sonra bedavaya gitsin. 2 senede 2 şampiyonlar ligi 60 milyon demek.

Ama daha da önemlisi geçen sezonki itibar kaybından sonra bu sezon bu taraftarın havaya ihtiyacı olduğu gibi şampiyonluğa ihtiyacı var.

Şampiyonluğun satıldığına mı yanayım,

Arda'nın değerini bulmadan gittiğine mi yanayım,

Atletico Madrid tarafından aptal yerine konduğumuza mı yanayım,

Taraftar olarak Ünal Aysal tarafından aptal yerine konduğumuza mı yanayım.

Neye yanayım bilmiyorum.

Yarın yapılacak hiç bir yabancı transfer bu takımı düzeltmeyecektir.

Ronaldinho'yu getirsinler, Arshavin'i, Diego'yu getirsinler. Hakan Balta falan oynadıkça bu takımdan cacık olmaz.

O yüzden sakın bu yönetimi alkışlamayın.

Arda'ya otur oturduğun yerde sen fazla şımardın 2 senelik sözleşmen var diyemeyen şu yönetim vizyondan bahsetmesin.

Yaşananlara bakıyorum tam bir çapsızlık örneği.

İçimden geçen biran önce ......... gitmeleri.

Böyle bir konu açtım.

Adam kalkmış transfer nöbetine taşımış.

Yahu transfer bekliyor gibi mi gözüküyorum.

Yönetimin politikasıyla ilgili genel bir eleştiri yazdım.

Alakalı alakasız her şeyi transfer nöbetine taşıyın biz de hiç bir şey konuşamayalım olur mu?

Sersemin tekinin yazdığı

:yenieek::f50::f50::f50::f50::wave::wave::wave::m26:Büyüksün Ünal Basghan:m26::m26::sgr::sgr::sgr::sgr:

Mesajları arasında kaybolsun konular...

Cevap: Bu konunun transfer nöbetiyle alakası nedir?

Forum, herkesin kurallar dahilinde fikirlerini dile getirebileceği bir platformdur.

Herkes düşünceleri için ayrı başlıklar açsa forum nalları dikerdi.

Ayrıca kendi fikrinize saygı bekliyorsanız, önce başkalarının fikrine saygı gösteriniz.

Son actigim konu nicin kilitlendi?

Moderatorlere mesaj atiyorum, cevap veren yok...

Soruyorum son actigim Cafe bolumunde "Dunyanin en enteresan adamiyim" adli baslik nicin kilitlenip cope atildi?

zorla konu actiriyorsunuz adama.

Cevap: Son actigim konu nicin kilitlendi?

Senin açtığın konu kilitlenip çöpe atılmaz, çöp ve kilit senin açtığın konuya yamanmaya çalışır.

Yöneticilerin bana gıcıklığı mı var?

Benimle derdiniz ne ulan? Nevizade de örgütleniyoruz arada azize fenere bi kaç defa sövdük diye hemen ban.. Bugünde Transfer nöbeti başlığından atmışlar! Kime ne dedim lan? Biraz sivri dilli yazdım diye neden ceza veriyorsunuz hemen? Gıcıklığınız sorununuz varsa adresimi vereyim gelin yüzyüze çözelim.

Cevap: Yöneticilerin bana gıcıklığı mı var?

İşlerim yoğun olmasaydı bu aralar, akşam bir Trilye yapar konuşurduk. Başka zamana artık.

Rahatsız oluyorsanız yazmayız arkadaşlar. Rahatsızlığı olan söylesin ona göre davranalım.

Ne alınganı mk. Çocukmuyuz. Rahatsız olanların sayısı fazla ise girer maç hakkında yorumu yapar çıkarız. Hakedene hak ettiği gibi davranıyoruz hepsi bu.

Kimse keyfine göre ceza veremez, aranızda eskiden yöneticilik yapanlarda var, bütün cezalar raporlanıyor. Özel bir art niyet olamaz.

Gıcıklık konusuna gelirsek, şu yaptığın bile gıcıklık sayılabilir, sayılabilir diyorum çünkü ben gıcık olmuyorum ama olanlar mutlaka vardır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt