Üyelerimizden eleştriler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerimizden eleştriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yöneticilerin bana gıcıklığı mı var?

gıcığız diye durmadan myc yemek zorundamıyım ulan gözümü açmıyolar anında ban ban ban

Ömer kimse ile sorunumuz yok. Raporlar geliyor, değerlendiriliyor. Keyfi kimse ceza vermiyor hatta veremez. Raporlar tekrar kontrolde ediliyor.

Ceza almanın sebepleri neler peki ? Bunları çözdüğün zaman problem ortadan kalkar.

Benim sezdiğim böyle bir özel durum yok ama madem böyle düşünüyorsun bundan sonra senin konularını daha dikkatli incelerim :) vallahi başka ne diyebilirim bilmiyorum :eek:

Yav en basiti bugün normal nöbet başlığından niye atıldığımı biri çıkıp açıklasın. Melih diye bi hırbonun biraz daha yavaş uslup kullan yorumunu okuyup cezamı verdiniz?

Ömer niye atıldığın için Ticket açsan sorsan hiç fena olmaz mesela. Hatta biz Ticket'dan devam edelim açarsan, cevap alabilirsin.

Tek bir cümlene bile katılmıyorum.

Kişiler ceza verene sarmakla o kadar meşguller ki, kendi kusurlarını göremiyorlar. Ceza vereni artniyetli görmek kolay çözüm tabii.

İlginç şekilde, 100lerce kez geçtiğimiz, girip çıktığımız kapıyı çarpmayı marifet sayacak kadar delikanlıyız hepimiz. O yüzden ne diyeceğimi bilemedim ben de.

What the hell ?

hayri cund 1 gun MYC

sebebi : "Uygunsuz ve alaycı yorum."

mauahahahahahahahahah... artık yorumlarınız suzgecten gecip alaycı olup olmadıklarına karar veriliyor, dikkatli yazın ona gore :asd:

joking aside, bu forumda sevdiğim bir suru kisi var, onun dısında vallahi billahi buraya yazasım yok. tek sebebi takım taraftarımın uğrak yeri oluşu. sizin var mı ? iyi vakit geçiriyor musunuz burda ? durust konusun bi. :)

sebepsiz konular kapatılıyor, postlar siliniyor, mesajlar editleniyor (bunun adına ifade ozgurluğu kısıtlaması derler, hani çoğu iğrenç rejimde olan şey) bilmemne. bir ara hakaret vs. davası çıktı, onu editle bunu editle. şimdi nefes alınmıyor :D ulan 2 3 tanesi futbol forumu olmak uzere 20 foruma üyeyim, insanı bu kadar geren canını sıkan başka bir forum yok yemin ediyorum. forum denirse tabi, çünkü forum özgür ifade platformudur adı itibariyle.

16 17 yaşında modlar, 50 tane mod, (ulan 50 mod ne ya !?) bu forumun 5 katı buyukluğunde rangers liverpool manchester vs. forumlarında 3 4 mod 2 adminden fazla bulamazsınız :asd: milletin işi gücü yok kapatacak konu arayarak, silecek post taraması yaparak geçiriyor günlerini.

yani neyse işte, ticket sistemi açtılar bir halta yaramıyor. soru soruyorsun cevap veren yok. ondan sonra konu açınca da yarım mili saniyede kilit. ki haksız yere. ülkede adaletsizlik yaşanıyor, yazı yazıyorsun karşı çıkıyorsun korkudan onu siliyorlar yahu.

biz burada anca aman bu hızlı koşuyor amanın o iyi topçu günaydın çocuklaar hayırlı ramazanlar demeye gireceğiz öyle mi ? yahu gidin bir ya bir gidin ya. :b5: 50 kere söyledim gidin bakın ingiliz italyan futbol forumları nasıl işletiliyor, nasıl forumlar var, ne tür... kalite ve eğlence seviyesi vs.. bir bakın diyorum, yok.. tamam bu zihniyet turk zihniyeti tamam yadırgamıyorum, geri kalmış ülkeyiz. fakat sitemimi belli etmedende geçip gitmek istemiyorum, sonuçta toplam 4.5 yıldır Gscimbom üyesiyim, burada çok vakit geçirdim, ve harbi canım sıkılıyor ya. niye Galatasaray forumu boyle ya. bıktım ulan hayatın boktanlığından.

neyse önemi yok, alt tarafı internet sitesi dimi.. üst tarafı google'da Galatasaray forum yazınca burası çıkıyor nedense.

biraz öngörü yapayım, bir zaman sonra "naber" yazıp postlayan 1000 gun mesaj yazamama cezası almazsa şaşıracağım.

sebebide şu olur "ne haber yazmadı, Türkçemizi katletti ve terbiyesizlik yaptı".

Muahauahauhauhauhaua.... :asd: yahu bir genişleyin ya. bir gevşeyin, ufkunuzu açın. vallahi komik billahi komik.

Hayri Cund doner donmez "cıss oğlum" zılgıtını yemiş, Aydın Kay 1 ay forumdan uzak, "pşşt donuna mı işedin sen !? kesiyimmi onu hee kesiym mi!?" yakında Satriani'de uçar sebep "GsCimbom anlayışına saygısızlık!"

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAau neyse.

Cevap: What the hell ?

ticket sistemi açtılar bir halta yaramıyor. soru soruyorsun cevap veren yok. ondan sonra konu açınca da yarım mili saniyede kilit.

Yalancısın diyip sana laf etmek istemem. Ticket açtıktan kaç dakika sonra cevap almışsın, buraya doğrusunu yaz, ondan sonra kim iyi, kim kötü herkes görsün Emir bekliyorum.

Hayri neden 1 gün aldı onu bile bilmiyorsun. Şehidimiz var dedik. Yeri olmayan bir espri yaptı. Saygı denen birşey var.

Ayrıca açtığınız konuda bir çok küfür kısaltması vardı. Editle editle bitmezdi. Hepsini editlersek içeriğin bir anlamı kalmazdı.

Yalancısın diyip sana laf etmek istemem. Ticket açtıktan kaç dakika sonra cevap almışsın, buraya doğrusunu yaz, ondan sonra kim iyi, kim kötü herkes görsün Emir bekliyorum.

dalga mı geçiyorsun ? 10 dakika öncesine kadar cevap yoktu. daha demin kontrol ettim, ticket'ı konum kapatıldıktan ki saat 9.30 falandı sanırım hemen sonra açmıştım. şimdi postunu okuyunca baktım cevap duruyor. sorunun cevabı bu durumda ne oluyor, ticket'ı açtıktan 4 saat sonra sanırım. oda ben bu topiği açınca oldu.

Gelip forumda yöneticilik yapmayanlar bilip bilmeden konuşuyorlar. Bizim gözümüzle olaylara bakamadığınız için bizi hep suçlu ve diktatör ilan ediyorsunuz.

Hayri neden 1 gün aldı onu bile bilmiyorsun. Şehidimiz var dedik. Yeri olmayan bir espri yaptı. Saygı denen birşey var.

Ayrıca açtığınız konuda bir çok küfür kısaltması vardı. Editle editle bitmezdi. Hepsini editlersek içeriğin bir anlamı kalmazdı.

küfür kısaltması varsa ne olmuş ? somalide 30.000 çocuk öldü. ki O Küfür kısaltmaları hakedeneydi. burası futbol forumu değil mi ? ben kendimi ifade ettim mi küfür etmeden ? kısaltma yapmış olabilirim, isteyen istediğini anlasın, belki küfür kısaltması değildi ? birde hayatınızda küfür etmemiş gibi davranmayın nolur ya. samimi olun biraz.

Gelip forumda yöneticilik yapmayanlar bilip bilmeden konuşuyorlar. Bizim gözümüzle olaylara bakamadığınız için bizi hep suçlu ve diktatör ilan ediyorsunuz.

Ben Gscimbom'dan daha büyük ingiliz forumunda adminlik yaptım. 2 senede banladığım üye sayısı 13. hepside spam. myc gibi bir saçmalık zaten asla olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt