Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Cevap: Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

ASY.net'ten

Saat 14.30 gibi kombine aldım. Oradaki görevliler, Rijkaard'tan önce günde 3 tane satıyorduk dediler. Ben 1 saatte zor çıktım kuyruktan.

Almaya hevesli olanlar acele etmeli.

Bir saat önce aldim, kapalida yeni aciga yakin kisimda 120-130 civari kalmis, kapali göbekte en üstte 30 civari var gördügüm kadariyla. Önümdeki cocuk eski acik aldi (bitmemis daha). Kartlar bitmek üzere, almayi dusunenler acele etsin. Temmuzun ilk haftasi dagitilacakmis kartlar.

Aslantepe'nin normal kombinelerı sanırım 2009 Kasım ayı gibi çıkacakmış. Babamın yalancısıyım. Pilav gününe gittiğinde orada ki stand görevlileri söylemiş...

şu Aslantepe inşallah bir an önce açılır da, eski Ali Sami Yen'imiz sadece anılarımızda kalır.

yeni destanlarımızı dünyanın en modern stadyumlarından birinde yazacağız artık..

:)

var ben gıttım bugun sordum.ama kıl olduğum taraf dergi aboneliği vardı ordaki görevliye sordum yok dedi.bu konuda bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

Veda sezonunda keşke bu kadar pahalı olmasaydı kombineler,Manchester City bile stadın en iyi yerinin sezonluk kombinesini 374 sterlinden satıyor,yaklaşık 700-800 lira...

valla umarım veda sezonu olur Talu sayesinde bizim pederin açılış tahmini 2012 bakalım..

3784__184son-kombineler200910.jpg

bugün açığa kombine aldım.

Kapalı dün bitmiş. Kapalı alttaki koltuklar pazartesi gibi satışa çıkacakmış. minimum fiyatı da 2600 TL gibi bir şey olacakmış.

Ya telefonlar meşgul

Ya da çalsada açan yok.

Bu nasıl bir çalışma şeklidir anlamış değilim.

Birileri bu işe el atmalı.

Veda Sezonunda 'Ailece' Ali Sami Yen'deyiz!

Sayısız zaferlere ev sahipliği yapan stadımız Ali Sami Yen, veda sezonunda aileler için çok özel bir fırsat sunuyor.

Geçen sezon yenilenen ve konforuyla Avrupa standartlarını yakalayan Kapalı Alt Tribün'ün 2009- 2010 kombine biletleri, kadınlara ve çocuklara yüzde 50 indirimle satılacak!

Siz de şimdi Ali Sami Yen'de yerinizi ayırtarak hem tarihi bir sezona yerinde tanıklık edebilir, hem de stadımızın en güzel tribünlerinden birinde çok cazip koşullarla koltuk sahibi olabilirsiniz!

Bir devrin kapandığı, nesilden nesile aktarılacak bu sezonda, tüm aileleri Ali Sami Yen Stadı'na bekliyoruz!

ALİ SAMİ YEN STADI KAPALI ALT TRİBÜN KOMBİNE SATIŞLARI:

- SATIŞLAR 25 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN ALİ SAMİ YEN STADI VİP SALONU'NDA BAŞLAYACAKTIR.

- GEÇEN SEZONUN FİYATLARIYLA 1 PEŞİN + 4 TAKSİT ÖDEME OLANAĞI VARDIR.

- SATIŞ SAATLERİ, HAFTA İÇİ: 09:30-17:00 ARASINDADIR.

- ÇOCUK İNDİRİMİ, 1995 VE DAHA KÜÇÜK DOĞUMLU ÇOCUKLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

Ne kadardı geçen sene bu Kapalı Alt tribünün kombine fiyatı,hatırlayan var mı?

Veda Sezonunda 'Ailece' Ali Sami Yen'deyiz!

Sayısız zaferlere ev sahipliği yapan stadımız Ali Sami Yen, veda sezonunda aileler için çok özel bir fırsat sunuyor.

Geçen sezon yenilenen ve konforuyla Avrupa standartlarını yakalayan Kapalı Alt Tribün'ün 2009- 2010 kombine biletleri, kadınlara ve çocuklara yüzde 50 indirimle satılacak!

Siz de şimdi Ali Sami Yen'de yerinizi ayırtarak hem tarihi bir sezona yerinde tanıklık edebilir, hem de stadımızın en güzel tribünlerinden birinde çok cazip koşullarla koltuk sahibi olabilirsiniz!

Bir devrin kapandığı, nesilden nesile aktarılacak bu sezonda, tüm aileleri Ali Sami Yen Stadı'na bekliyoruz!

ALİ SAMİ YEN STADI KAPALI ALT TRİBÜN KOMBİNE SATIŞLARI:

- SATIŞLAR 25 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN ALİ SAMİ YEN STADI VİP SALONU'NDA BAŞLAYACAKTIR.

- GEÇEN SEZONUN FİYATLARIYLA 1 PEŞİN + 4 TAKSİT ÖDEME OLANAĞI VARDIR.

- SATIŞ SAATLERİ, HAFTA İÇİ: 09:30-17:00 ARASINDADIR.

- ÇOCUK İNDİRİMİ, 1995 VE DAHA KÜÇÜK DOĞUMLU ÇOCUKLAR İÇİN GEÇERLİDİR.[/QUOTE]

:(

Üst Alt