Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Cevap: Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

arkadaşlar eski açıkta kombine kaldı mı acaba? öğrenciyim ve şu an staj yapıyorum alacağım ücret muhtemelen asgari ücret olacak ve parayı temmuz un 31 inde alıcağım eğer eski açıktan kombine kalırsa ağustosun 1 inde bütün parayı kombineye vermeyi düşünüyorum.

dediğim gibi şu an eski açığın durumunu bilen var mı :(

arkadaşlar eski açıkta kombine kaldı mı acaba? öğrenciyim ve şu an staj yapıyorum alacağım ücret muhtemelen asgari ücret olacak ve parayı temmuz un 31 inde alıcağım eğer eski açıktan kombine kalırsa ağustosun 1 inde bütün parayı kombineye vermeyi düşünüyorum.

Bu ara bir transfer açıklanırsa çok az kalan kombineler biter büyük ihtimalle.

O zamana kadar bir açıklama olur, olmadı Sami Yen'e kadar gidip sorman lazım satış varmı yokmu diye... :)

eski açık var kardeş ben daha dün aldım baya kalmıştı ama sen yinede elini çabuk tut

Evet bence de veda sezonu ol(a)mayacak.. Olmasını da isteyen pek yok zaten.Ali Sami Yen değişilmez hiçbir stada..

Keita transferinden sonra kombinelerin bitmesini hatta bitmis olabilecegini zannediyorum....Son rakamlari bilen var mi acaba?

Bana pek "Veda Sezonu" olacakmış gibi gözükmüyor ama bakalım..

arkadaşlar ben aldım eski açıktan kombine baya var dedi adam ama kapalı tribünü çok az kalmış.

İnşallah bu sezon 2-3 maça gelme fırsatı bulabileceğim.

Keşke İstanbul'da yaşasaydım .. ! :(

Son sezon olcağını düşünmüyorum.o nedenle rahat olun en az 2 sezon daha Ali Samiyeni inleticez

Üst Alt