Vedat Muriqi, PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriqi, PFDK'ya Sevk Edildi!

Vedat o kartı gördüğü anda tüm fenerliler adamın ne kadar zeki ve mükemmel biri olduğunu, Başakşehir maçında oynamak için bu kartı görmenin hairka bir taktik olduğunu yazdılar. Bu konuda forum siteleri, sözlükler ve twitter'da hala silinmeyen giriler var.

Ne zaman ki mevzuatta böyle bir cezai durumun olduğu ortaya çıktı, tüm fenerliler ağız birliği yapmış gibi durumun bilinçsiz olduğunu savunmaya başladılar.

Durum budur.

Kural başlı başına hatalı ve yıllardır herkes bunu soyluyor. Kupa ve lig cezalari kendi iclerinde degerlendirilmeli ki boyle seylere zemin hic olmasin. Ligde ceza yiyen.orada,kupada yiyen Kupada ceza cekmeli. Yok efendim sari olursa ligde kirmizi olursa kupada ne sacma yahu

Sizde bunu yediniz öyle mi?

Aklın sıra bakın fenerasyon ve mhk bize karşı mesajı vermek ve safları sıklaştirmak için bilinçli olarak yapılmış hamle.
Ceza filan verecekleri den değil yani.
Hatta ödül olarak hafta sonu limit artırımını da onaylarlarlar ve transfere de izin verirler.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Yazıldı mi bilmiyorum ama kenardan talimat filan almis olabilir mi? Belki raporda vardır. Bilgisi olan.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olay niyet okumaysa niye bu ceza var kurallarda kimse bilerek gordum demeyecegine gore onemli olan pfdk larin gorusu adam resmen bilerek yedi tum turkiye biliyor daha ne lazim ceza icin itiraf mi edecek
cok sacma.. herkes biliyor vedatin bilerek yedigini ama bunu bu sekilde ispatliyamazsin... Ersun yada baskasi disaridan bagirir sari kart ye diye yada vedat bilerek yedim der sonra cezasini verirsin... böyle bir durum yoksa kimseye bilerek yedin diyemezsin.. bak altini ciziyorum herkes biliyor vedatin bilerek yedigini ama bunu niyetin belli diyemezsin

Fenere ceza verseler aynı gün ağlayacak başkanları.
Vermeseler kural yalama olacak fenere gösterilen ayrıcalığı diğer klüplerde haklı olarak isteyecek.
Beter olun.

cok sacma.. herkes biliyor vedatin bilerek yedigini ama bunu bu sekilde ispatliyamazsin... Ersun yada baskasi disaridan bagirir sari kart ye diye yada vedat bilerek yedim der sonra cezasini verirsin... böyle bir durum yoksa kimseye bilerek yedin diyemezsin.. bak altini ciziyorum herkes biliyor vedatin bilerek yedigini ama bunu niyetin belli diyemezsin
Kuralda niyet okuma diye birşey yokki bunu sen icat ettin.Kurul bu kartın bilerek görüldüğüne kanaat getirirse cezayı verir
ispatlamaya ihatiyacı zaten yok ispat zorunluluğu diye birşey yok bu ceza kuruldaki adamın görüşüne bağlı bir olay
Kuruldaki adamda tüm türkiye gibi bunun bilerek yapıldığına kanaat getirmiş.Neyini anlayamadın???

Burası mahkeme değilki ispat zorunluluğu olsun caner bu hareketi yaparken profosyonelce yaptı yapılan penaltıya itiraz edip kart gördü
Bu mal muriç gibi gidip topa dokunmadı eğer muriç golden sonra formayı çıkarsa kimse ceza veremezdi 90+ da gol attım heyecandan çıkardım.
der geçerlerdi ama burda adam bariz kimsenin hızlı başlayacağı yokken maç bitmişken düşünüp nasıl sarı kart alırım diye topu dürtüyor ordaki hakem tam mal verme sarı kartı konu kapansın ama sen futbolcu olarak çakallık peşinde koşarsan işte böyle adama 3 maç kitlerler

Cin olmadan şeytan çarpılmaz muriç efendi yürü anca gidersin

Üst Alt