GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam gibi konuş adamın asabını bozma. 2 milyon teklif edersen vermezler tabi. Kasımpaşa gibi hükümet yalakalığı yapabileceği kankasına 15 vermeyi biliyor boş boş bakan bi goril için
İnsanlar burda ağlamaya devam ettği sürece tavrımı değiştirmeyeceğim.
3.75 verdik , adamlar 3.5'a aldı. Hala boş boş konuşuyorsunuz yeter da.
Bizim maçtan sonra ortalığı yumruklayıp , bağırıp çağırıp , fener maçından sonra Fener çok büyük takım diyen adamdan futbolcu dilenecek değiliz afedersin.

Böyle adami kisin, patlamadan ucuza belki 2. forvet olarak kapabilirdik. O nu aldigimiz an, belki Diagne alinmazdi ve o para baska bir forvete gömülürdu ve simdi Diagne gitsede kurtursa nöbeti yapilmazdi

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe, Muriqi ile son 15 yılda en iyi santrforunu aldı. Vedat Muriqi, yarın öbür gün sana 50 milyon euro getirirse şaşırma!"

puhaha

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe, Muriqi ile son 15 yılda en iyi santrforunu aldı. Vedat Muriqi, yarın öbür gün sana 50 milyon euro getirirse şaşırma!"

puhaha
50 çok abartılı olmuş ama istikrarını sürdürebilirse 20-25 veren çıkabilir. Piyasa bu denli uçmamışken Burak' a bile ciddi teklif gelmişti bizdeyken ki yaşı da daha fazlaydı üstelik. Keza Cenk hangi özelliğiyle Vedat' tan daha üstün mesela?..

puhaha

Dünya’da yer alan en gaz toplumlardan biriyiz. Vedat 50 milyon Euro getirecekmiş! Kafayı yemiş bu insanlar.

Vedat kuvvetli, boyuna/cüssesine göre hızı iyi olan ve güzel bir sol ayağı olan bir oyuncu. İzlediğim bir kaç maçında yer alışını da beğendim. Ama çok abartmaya gerek yok.

Diagne’yi mi istersin Vedat’ı mı deseler tereddütsüz Vedat’ı derim ama bu iki oyuncu da 10 milyon civarı etmeyecek adamlar, bırakın 50 milyonu.

Her şeyden önce değil 10-15 milyon Euro Diagne’yi ben takıma transfer bile etmezdim. Vedat için de en fazla 5 milyon Euro’ya kadar çıkardım. Fener için iyi transfer ama cılkını çıkartmayın.

Bazıları 30 gol atar falan da demiş. O hayal. 15-20 gol arası atarsa başarılı bir sezon geçirmiş demektir. Kariyer ortalaması 15 gol civarı olacak bir adam +-2 gol oynar.

Eren için de ilk geldiğinde bir kaç güzel gol atınca abartanlar olmuştu. O zaman da biraz yavaş olun, Eren o kalibrede bir adam değil demiştim.

Her şeyin en uçlarındayız. Ya çöp, ya GOAT. Vedat Fener için iyi oyuncu ama şimdi 50 milyon diyenler sene sonu Vedat Fener’in birinci golcüsü olacak kalibrede değil derse de kimse şaşırmasın!

Eğer yerli statüsünde olsaydı, 10 milyon da olsa alınmasını isterdim. Son 15 yılda Burak ve Cenk' ten başka kim çıktı? Bence Vedat ikisinden de daha iyi ve 'versatil' bir futbolcu...

vedat elmander tarzinda topcu. mucadele gucu yuksek. ust duzey bir duruma gelemesede verim verir az cok. ama oraya kos buraya kos onu yipratabilir as oyuncu olarak

henüz başarılı olmadı, olabilir de olmayabilir de. sevenleri de sevmeyenleri de abartmamalı. belli bir potansiyel var, yalnız ne kadar sürdürülebilir bir performansla oynuyor. belki %200'ü ile oynuyor. Belki ilk kez böyle büyük kulübe geldiği için, bakın adam ne kadar mücadele ediyor takdirini almak için kıçını yırtıyor da olabilir. ilk 10 hafta takımları gözlemlemeliyiz. 15. haftada falan kimin şampiyon olacağını %70 oranında öngörebiliriz zaten. Bu adamda iyi bir potansiyel olduğu kadar, iyi bir patlama potansiyeli de var. Bakalım hangisi olacak.

Üst Alt