Vicente Calderon'da Arda Turan'a Tepki! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vicente Calderon'da Arda Turan'a Tepki!

Kıvırma bak hagiyede çingen diyerek yırtamazsın bı işten meloya it diyen adamı barındırmayız burda

Kardeşim art niyet besliyorsan sineğin yağını bile çıkartır insan, rahat ol. Maksad gömmek olsun. Misal Hagi ne demiş; ''Barcelona'da oynarken şatoda yaşıyordum ama Galatasaray'da daha mutluyum.'' Bak sen kendini bilmeze. Sanki Galatasaray'da gecekonduda yaşıyordu Çingen Rumen (!)

vereceğin örneğe turp sıkayım :) Barcelona Galatasaray'dan 10 kat daha büyük bir kulüp hagi doğru söylemiş ne var bunda ? Ardanın söylediği sözlerle haginin söylediği sözün alakası yok... Hagi hakkında dogru konuş kuş musun lan ?

Ya abi meloya nasıl itoğlu it diyebilir bir galatasaraylı esprisimi olur bu işin bariz kuş koparın kafasını

28 yaşında suanda adam geçmeyi unutmuş resmen.. 33 yaşında bize gelırse full yatar

29 yasinda su an. Ocak da mi ne dogum günü vardi.

Ya bizde basarili olmasi zor, taraftar ikiye bölündü bir kere. Yarisi gelmesini ister yarisi istemez. Bende hala kirginim kendisine, hersey düzelecek güzel günler görecegiz Terim döndü falan derken hemde kendisi kaliyorum demesine ragmen takimdan ayrilinca olmadi be cok koydu bana bu.

Bize gelirse beklentiler cok yüksek olacak ve bu beklentiyi karsilayamadigi an yine eskiye döner bance durum.

Şimdi barca,2 yıl sonra da sıra Galatasarayın dıbısına koymada,emeklilik planlarını Gsye hallettirir

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vereceğin örneğe turp sıkayım :) Barcelona Galatasaray'dan 10 kat daha büyük bir kulüp hagi doğru söylemiş ne var bunda ? Ardanın söylediği sözlerle haginin söylediği sözün alakası yok... Hagi hakkında dogru konuş kuş musun lan ?

Farz-ı misal diyorum. Hagi'nin burda anlatmak istediği; ''Eski eşim tescilli güzeldi ama huzuru şu anki hayat arkadaşımda buldum'' gibi bir şey oluyor. Saçma bir benzetme oldu :) neyse. Konu bu değil demek istediğim Arda'nın söylemek istediklerinde ben bir art niyet göremiyorum. Yani kim bilir şu anki yönetim nasıl bir teklifle gitti. Arda'yı hala altyapıdan yeni çıkmış, yeni yetme topçu falan sanıyorlardı herhalde. Kendisi de bana kalırsa Barcelona'ya giderek pek çok Türk futbolcusuna örnek olarak, imkansızı başarabileceklerini göstermiştir.

Not: Boş yapmayın. Melo Galatasaray topçusu da değil. :)

Son düzenleme:
Ne kadar fenerli varsa onları övüyor bu zat hamza arda bariz kafesinden kaçtığı

Hamza Hocamıza laf yok.

1178030.png

Üst Alt