Vicente Calderon'da Arda Turan'a Tepki! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vicente Calderon'da Arda Turan'a Tepki!

Yapmis 1 hata, avatar cezasi verelim meloyu avatar yapsin

Şunu avatar boyutuna getirin, kullanayım. :)

A-yEjw_CEAAwIiH.jpg

bu sene 6 ay oynayamadı. biraz haksızlık yapılıyor..

avrupa şampiyonasında çok iyi olacağını düşünüyorum..

şaka maka bizim milli takımın son durumuna bakınca turnuvadan bayağı umutluyum.. bizi futbol açısından güzel bir yaz bekliyor..

Melonun emreye get out the here bitch çektiği fotoyu avatar yapsın ismide ırmak kazuk olsun o zaman bir şans daha verebilirim yoksa peşini bırakmıyacağım

neye aldilar zaten belli degil. Neymar - Suarez - Messi yi kesemez, imkansiz, orta saha icin de yapilmamis bir cinsde topcu. Yani ancak lig de oynar okadar, büyük takimlara cok zor

Terimcisin galiba ustat milli takimi destekledigine gore

aslında tayyibistan milli takımı olduğunu düşününce bazen soğuyorum ama sonra yine destekliyorum..

terim kıro da olsa bizim topçuları oynatıyor bir şekilde..

"terimci" mevzusuna gelirsek.. sahaya girip hakem tartaklamasa daha iyi olur.. bazı huyları hiç yakışmıyor o kadar başarıya..

Barcelonadan teklif gelmiş çoğuna göre dünya futbol tarihinin en iyi oyuncusu ile aynı takımda oynamak varken niye kalsinki Ardanın hedefi hep en yukarıydı ve başardı şimdi orda kalabilmek mesele. atletico ayrılması doğru karar bence

Arda o seviyelerin oyuncusu değil. Hadi neyse takımı boşverdim adamın oynadığı futbol Barça'ya uymuyor ki. Arda Barcelona'da rotasyon oyuncusu olur ama Liverpool, Atlético, Dortmund gibi üst sınıfların bir altı takımlarında kral olur. Barça'da Rakitiç, İniesta'nın olduğu yerde oynamayacağını, oynasa bile beklentilerin altında kalacağını o da biliyordu. Bu transferde sponsorların payının olduğunu düşünüyorum. Yani Türk pazarı diyelim.

Üst Alt