Victor Nelsson: “Fantastik bir takıma geldim” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Victor Nelsson: “Fantastik bir takıma geldim”

1628695275871.png

Yeni transferimiz Victor Nelsson, kendisini Galatasaray’a bağlayan sözleşmeye imza atmasının ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın Kopenhag’da 2000 yılında UEFA Kupası’nı kazandığı efsanevi hikayeyi çok iyi bildiğini ifade eden Nelsson şu açıklamaları yaptı:

“Gerçekten çok iyi bir duygu. Fantastik bir takıma geldim, fantastik taraftarları ve statları var. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Galatasaray'ın, geldiğim yer olan Kopenhag'ın stadında 2000 yılında yaşadığı hikayeyi biliyorum. Değerli bir hikaye bu. Daha önce de söylediğim gibi burada olmaktan dolayı çok mutluyum.”

“Fatih Terim hocamızla çalışacak olmaktan ve yeni takım arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Tabii ki bu fantastik statta taraftarımızla birlikte olmak için sabırsızlanıyorum. Daha önce YouTube’da bazı videoları seyrettim. Beni neyin beklediğini biliyorum.”

Hem Uefa Kupası aldığımız Kophenhag'ın Parken Stadiumundan geldi. Hem de lider karakterli deniyor. Popescu benzetmesi için erken ama umarım onun gibi efsanelerden biri olur. Hoşgeldin Viking.

sahaya cikarim oyunumu oynarim.... yere ayagi saglam basan bir profil victor.
kendi basligindaki nacizane yorumumda da belirttigim gibi ; son bir kac sezondur izledigim sekilde cikisini devam ettirirse uzun yillar takimda kalmasini umuyorum.

sakatsiz kazasiz belasiz bir kariyer dilerim formamizla - nice sampiyonluklara....

Üst Alt