Vikings - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Game of Thrones 6. sezon 9. bölümünden bile daha sağlam bir bölümdü ne yazık ki. Keşke bu kadar sağlam bir bölüm izlememiş olsaydık.

[FONT=&quot]"odin'in ziyafete hazırlanıyor olması beni mutlu ediyor. yakında kıvrık boynuzlardan bira içiyor olacağım. valhalla'ya giden bu kahraman ölümüne matem tutmaz. odin'in kapısından korkuyla girmeyeceğim. orada oğullarımın bana katılmasını bekleyeceğim. katıldıklarında zaferlerini zevkle dinleyeceğim. aesir beni karşılayacak ! ölümüm mazeretsiz geliyor. beni eve götürmeleri için valkürleri buyur ederim."

[/FONT]

bundan sonra nasıl takip edilir nolur bilmiyorum ama ivar baya baya yürüyecek adaya. babası şişko kraldan intikam alma desede onunda sonu feci olur inş. birde bu çocuğun göz akları neden turkuaz yav

"odin'in ziyafete hazırlanıyor olması beni mutlu ediyor. yakında kıvrık boynuzlardan bira içiyor olacağım. valhalla'ya giden bu kahraman ölümüne matem tutmaz. odin'in kapısından korkuyla girmeyeceğim. orada oğullarımın bana katılmasını bekleyeceğim. katıldıklarında zaferlerini zevkle dinleyeceğim. aesir beni karşılayacak ! ölümüm mazeretsiz geliyor. beni eve götürmeleri için valkürleri buyur ederim."

bundan sonra nasıl takip edilir nolur bilmiyorum ama ivar baya baya yürüyecek adaya. babası şişko kraldan intikam alma desede onunda sonu feci olur inş. birde bu çocuğun göz akları neden turkuaz yav

There are theories that he may have suffered from osteogenesis imperfecta or brittle bone disease, which was put forward in 1949 by the Dane Knud Seedorf

Osteogenesis imperfecta is a dominant congenital skeletal disorder that causes extremely fragile bones, and is most frequently caused by defect in the gene that produces type 1 collagen, an important building block of bone. People with the condition are extremely susceptible to fractures and may have blue sclerae, a bluish tint in the whites of their eyes.

There are known to be less extreme forms of the disease where the affected individual can lack use of their legs but otherwise be unaffected. In 2003 Nabil Shaban, a disability rights advocate with osteogenesis imperfecta, made the documentary 'The Strangest Viking' for Channel 4's Secret History, in which he explored the possibility that Ivar the Boneless may have had the same condition as himself. This theory is disputed.

There are theories that he may have suffered from osteogenesis imperfecta or brittle bone disease, which was put forward in 1949 by the Dane Knud Seedorf

Osteogenesis imperfecta is a dominant congenital skeletal disorder that causes extremely fragile bones, and is most frequently caused by defect in the gene that produces type 1 collagen, an important building block of bone. People with the condition are extremely susceptible to fractures and may have blue sclerae, a bluish tint in the whites of their eyes.

There are known to be less extreme forms of the disease where the affected individual can lack use of their legs but otherwise be unaffected. In 2003 Nabil Shaban, a disability rights advocate with osteogenesis imperfecta, made the documentary 'The Strangest Viking' for Channel 4's Secret History, in which he explored the possibility that Ivar the Boneless may have had the same condition as himself. This theory is disputed.

muazzam bilgi :005:

gerçi bebekken gözleri sürüngenlerin gözü gibiydi.o halden eser kalmadı daha sonra

Yav ben mi atladım yoksa konusu devam ediyor mu bilmiyorum da; bu Harbard denen şeref yoksununa noldu veya dizide bulunma amacı neydi?
edecek diye tahmin ediyorum.ivarın çocukluğundan kalan duygusal bi bağı var yükselişinde elbet tekrar yanında olacaktır. birde son bölümdü sanırım adı tam geçmesede ivarın kardeşleri üstün körü kendisinden bahsettiler.

aslında işi ehline sormak lazım Mehmet Arslaner reis bu viking mitolojisinden sen mi anlıyordun ? bu harbard olayı ne olacak?

edecek diye tahmin ediyorum.ivarın çocukluğundan kalan duygusal bi bağı var yükselişinde elbet tekrar yanında olacaktır. birde son bölümdü sanırım adı tam geçmesede ivarın kardeşleri üstün körü kendisinden bahsettiler.

aslında işi ehline sormak lazım @Mehmet Arslaner reis bu viking mitolojisinden sen mi anlıyordun ? bu harbard olayı ne olacak?

Ragnar'ın öleceğinin spoilerını yediğimden beri bu tip bilgilere bakmıyorum yav. Son 2 sezonu ne zaman ölecek diye izlemiştim resmen.

Ragnar'ın öleceğinin spoilerını yediğimden beri bu tip bilgilere bakmıyorum yav. Son 2 sezonu ne zaman ölecek diye izlemiştim resmen.
O bende de oldu maalesef. Son bölümü izleyenler baya etkilenmis ama olayin olacagi sekle kadar daha evvel okuyunca pek bi sey yasayamiyosun izlerken.

Ama gene olsa gene bakarim okurum :asd:

aslında işi ehline sormak lazım @Mehmet Arslaner reis bu viking mitolojisinden sen mi anlıyordun ? bu harbard olayı ne olacak?

Yok Osman başkan alakam yok. Ozan Tokgöz mitolojiyle ilgileniyordu ama viking mitolojisiyle ilgileniyor muydu hatırlamıyorum.

Önümüzdeki sezon için spoiler içeriyor olabilir.

3 bölüm arka arkaya izledim, böyle olacağını bildiğim için izlemek istememiştim... 16. bölümün fragmanını izledim de epey güzel olacak gibi, tarihi takip ettiklerine göre esas bir sonraki sezonu izlemek çok keyifli olacak, meşhur great heathen army ingiltereye yol alıp üçlü çektirecek anglo saxonlara :D

Reislerin Reisi

cq3apr7o.png

Üst Alt