# Vincent Kompany - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Kompany

Cevap: # Vincent Kompany

Bende Ujfalusiyi Bundesligadan tanirim.

Adam kazmanin teki.Servettende Gökhan Zandanda beter.

Alirsak pisman oluruz.Gelen gideni aratir.

Kompany gelirse tam tersi.

Sakatliklarindan dolayi Hamburga tam katki saglayamadi,ama oynadigi maclarda

yine iyi oynayanlardandi.

Citydede tutunamamis.Bu adami alirsak büyük is cikarmis oluruz.

Teknigi üst düzeyde ve cokta sert oynayan bir yetenek.Servetlen iyi anlasirlar.

Alirsak Haldun Üstünelin resmini Galatasaray Müzesine asmamiz gerekir!

o zaman kötü :/ ujfalisiyi alıcaksak hiç almayalımm..emre aşık bin kat daha iyi...

yok artık

kaç kere izlediniz bu oyuncuyu acaba? cidden merak ettim

hiç izlemenize bile gerek yok açın kariyerine bakın iyi kötü piyasa yapmış italya seria A da 5 sene istikrarlı bi şekilde oynamış bi futbolcuyu bu kadar küçümsemeye gerek yok mevcut stoperlerimizden daha iyi olduğu kesin ama alıcaksak daha iyisi olabilir

Servet'e kötü diyenleri anlamiyorum ben ya

Kompany bencede cok iyi bir Transfer olur... Haldun Abimiz halleder bu isi , insallah

Kompany'den döndüğümüz isme bakın ya bu nedir şimdi şaka gibi. Offf en iyisi hiç takip etmemek valla böyle olunca sinir oluyor insan.

yaw birakin su ujfalisimidir nedir nerden cikdi bu adam

bize adam gibi adam lazim stopere vincent compay gibi adam lazim

bu adamin gelmesi icin hic bir engel görmüyorum

Haldun Üstünel gibi transferin t sini belli etmeyen bir adamın yaptığı hangi transfer önceden burada yazıldiki.. O yüzden bence çok boş konuşuyoruz.. En iyisini Haldun abi bilir ve kimseler görmeden bir gece ansızın tutar getirir :2_thumbs_up_-_anima

çok adını söyledim herzamanda söylüyecem martin caceres diyorum başkabişey demiyorum sağ bek+stoper oynayabiliyor müthiş bi defans ama nezaman napacağı belli olmaz o ayrı konu :)

Dün Kompany'le ilgili transfer görüşmesinde Mancini'nin yüzünden çıkmaza girildi ve ibre İtalya'da oynayan tecrübeli bir oyuncuya döndü yazmıştınız.Şimdi o mesajı göremedim burada,silmişsiniz sanırım.Bir gelişme var mı acaba Kompany ya da başka bir defans oyuncusuyla ilgili?

Bir de biliyorsanız eğer,bu İtalya'dan bakılan oyuncu bizi ciddi şekilde tatmin edecek,takıma çok büyük katkı sağlayabilecek bir adam mı,mesela Kompany'ye kıyasla?Yoksa devre arasında anca bu kadar olur diyebileceğimiz bir adam mı?

City, Portsmouth'un savunma oyuncusu Younes Kaboul ile 8m€'da anlaştı.

Toure Afrika kupasına gidiyor, onun yerine transfer edilmiş sanırım.

Sizde ne çağrıştırdı bilmiyorum ama benim kulağıma hoş geldi bu haber...

City, Portsmouth'un savunma oyuncusu Younes Kaboul ile 8m€'da anlaştı.

Toure Afrika kupasına gidiyor, onun yerine transfer edilmiş sanırım.

Sizde ne çağrıştırdı bilmiyorum ama benim kulağıma hoş geldi bu haber...

Bu kadar defans adamları varken yeni bir stoper daha almaları bana tuhaf geldi hatta benim de hoşuma gitti diyebilirim:) Hani hala inanasım gelmiyor.Ama...Ulan yoksa...:D

Lescott'ta bir sakatlık görünmüyor Transfermarkt'a göre.

Bu kadar defans oyuncusunun turşusunu kurmuyorlardır inşallah,biraz da bizi görsünler:)

https://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/4241/joleon-lescott/profil.html

Üst Alt