# Vincent Kompany - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Kompany

Cevap: # Vincent Kompany

Kompany gelirse formamı alırım,arkasına yazdırırım,hem yaşı genç,potansiyelli,hem de kazma tipten olmayan stoper izlemeyeli çok oldu Asy'de.

Yazdığını ben de biliyorum.Ama bir sürü isim çıkıyor.Önder Turacı'dan Kompany'e kadar. Biri güldürür biri öldürür..:D

Kompany, bu takımın defansına sınıf atlattırır.Ayağına hakim,hava toplarında etkili,oyun kurma özelliği gayet iyi,bunların yanında yaşı da 23.Keşke alabilsek gerçekten çok büyük bir transfer olur çok.

adamın ismini duyunca prison break aklıma geliyor ordada hani şirket yani company vardıya kel alaka ama yazayım dedim

yanlış anlaşılmasın ama ,

zor bize gelmesi. yaşı genç ve kalitesi iyi.

Tek ihtimal haldun üstünel + reijkaard faktörü olur.

Ben senin bize gelebilme ihtimalini sevdim Kompany :D

Gelmez büyük ihtimalle yani bizim için bir rüya, hayal hatta çok güzel bir hayal :) ama gelmez.

Çok çok zor ama imkansız değil. Normalde Türkiye'ye gelmek asla istemez böyle genç ve ümit beslenen bir oyuncu ama Rjkaard faktörü olayı kolaylaştırıyor. Bu transferde Haldun Üstünel bile hikaye, Rijkaard olmasa isterse 10 tane Üstünel gönderin getiremezsiniz ama Rijkaard faktörü Üstünel'in elinde çok önemli bir koz ve o kozu kullanarak ikna edebilir. Kompany'nin çok ciddi kulüplerden başka talibi yoksa veya onlarda da kadroya giremeyeceğine inanırsa bizi tercih edebilir Rijkaard faktörü ile beraber. Belçika ve Hollanda komşu ülkeler olduğundan Belçikalı futbolcular daha göz önünde olan Hollanda'da çok oynarlar ve iki ülke birbirini yakından takip eder. Kompany'nin Hollanda tecrübesi olmasa bile Rijkaard Kompany'yi yakından tanıyor olabilir, hatta tanışmış görüşmüşlükleri bile olabilir bir şekilde. Tanışmasalar bile Rijkaard faktörü Kompany gibi Belçikalı bir oyuncu için atıyorum bir İngiliz oyuncuya, bir Brezilyalı oyuncuya, bir Portekizli oyuncuya göre daha önemli bir faktördur. Oyuncuyu Hollandalı gibi düşünün yani bir nevi (o kadar değil tabi de)

Tabi bir de işin Manchester City boyutu var, onlar "satmıyorum" derse ellerinden alamazsın. Satın alma opsiyonsuz kiralayabiliriz belki ama ona da kimse sıcak bakmaz aramızdan pek. İşin daha zor kısmı takım diye düşünüyorum yani. Onu başarırsak üsttekiler daha kolay olabilir.

Transfermarkt 7-8m Euro arasında gösteriyordu ama oranın altında transferlere çok şahit olduk. Oynamayan bir oyuncuyu daha ucuza bırakma ihtimalleri var.

transfermarkta göre 10 milyon euro

ama eger city bu oyuncuyu satmak istiyorsa kendiside gitmek istiyorsa cok daha ucuza alinabilir sanirim örnek elano 12 milyon yaziyor ama biz 7 ye aldik

hem city zengin kulüp öyle 3-4 milyon daha ucuza verimi vermimiyi tartismazlar sanirim

haldunda 4-5 taksite böler :D

her türlü olur bu is yeterki takimi biraksin

Yeni teknik direktör değişikliğine gitti man city. Tamam önceki hoca istemiyodu Kompany'yi ama bu hoca hakkında ne rapor verir bilemiyoruz. Premier ligi dünyanın en iyi ligi, yeni hocası "kalsın" diye rapor verirse kalır bence bu çocuk.

Üst Alt