Vitor Pereira, Aziz Yıldırım'ın Yaptığı Ahlaksızlığı Anlattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vitor Pereira, Aziz Yıldırım'ın Yaptığı Ahlaksızlığı Anlattı

Fenerbahçe'yi çalıştırdığı 2015/16 sezonunda ligi ikinci sırada tamamlayan Vitor Pereira, ülkesi Portekiz'de yayın yapan TVI 24 kanalıyla özel bir röportaj gerçekleştirdi. Sarı Lacivertliler'de görev yaptığı döneme dair ilginç bir anısını paylaşan 52 yaşındaki teknik adam şunları kaydetti:

"Anılarımı aktarmaya Türkiye'den başlayabilirim. İstanbul'da Avrupa yakasında oturuyordum ve her güç çalışmak için Asya yakasına gidiyordum. Galatasaray'ın stadına yakın bir yerde kalıyordum. İki yakayı birbirine bağlayan tek bir köprü vardı ve bu kaotik bir durumdu. Tüm caddelerin bitiş noktası orasıydı. Bu nedenle antrenmanlara gitmek problemliydi. Bir buçuk saat bir yakaya, bir buçuk saat de diğer yakaya geçmek için uğraşıyordunuz. Bazen daha fazla sürdüğü de oluyordu.

Bir gün Başkan Aziz Yıldırım'a 'Evimi seviyorum ama artık burada yaşayamam. Çünkü çok yorucu.' dedim. Bana bu problemi çözeceğini söyledi. Birkaç gün sonra yanıma bir kartla geldi ve 'Bunu gördün mü? Artık yol kenarından, şeritler ve diğer arabalar arasından gidebilirsin. Böylece sıra beklemek zorunda kalmayacaksın.' dedi. Ceza alacağımı düşünmüştüm ama bu kartla hiçbir problem yaşamayacağım konusunda bana garanti verdi.

Korkutucu olsa da sırada bekleyen herkesi geride bıraktım. Aracımla şeride geldiğimde bazıları bundan hoşlanmadı ve geri döndü. Bir gün polis beni çevirdi. Kartımı gösterdim. İsmimin Vitor Pereira olduğunu gördü ve 'Devam et.' dedi. Bir defasında da kötü bakan bir polise denk gelmiştim. Fenerbahçe'nin hocası olduğumu fark edince çok mutlu oldu. Telefonda kız arkadaşıyla konuşmaya başladı ve onun benimle tanışmak istediğini söyledi. Çılgın bir kadındı. Kısacası kartım sayesinde herkesi geride bırakıyordum.
" (asistanaliz)

Bu ne ki yav, zengin ve cemiyet kesimine sağlanmayan ayrıcalık yok. Şu an yasak var güya mesela ancak bir çoğu büyük ev partileri falan veriyor sürekli. Bedelli askerlikte ailelerin çocukları askere bile gitmedi.

Sayısız örnek var bu tarz konular için.

Bu ne ki yav, zengin ve cemiyet kesimine sağlanmayan ayrıcalık yok. Şu an yasak var güya mesela ancak bir çoğu büyük ev partileri falan veriyor sürekli. Bedelli askerlikte ailelerin çocukları askere bile gitmedi.

Sayısız örnek var bu tarz konular için.
2 günde tövbe ettim ist trafiğinden
Çakarından
Göbek bilgisizliğinden
Orta parmak çıkarandan (plaka içindir kesin)
Otobanda 40 la ilerlemekten (trafik yoğun)

fenerbahceden ve diğer tüm klüplerden bağımsız olarak plütokrasi iktidarının olduğu, paraya ve güce tapınılan muz cumhuriyetlerinde mutat olaylar...

Üst Alt