Vitor Pereira: "Başkanımızla birlikte konuşup bu durumu tersine çevirmeliyiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vitor Pereira: "Başkanımızla birlikte konuşup bu durumu tersine çevirmeliyiz"

Vitor Pereira: "Maça gerçekten çok kötü başladık. Bir hatadan 1-0 geriye düştük, sonra ikinci hatayla 2-0 oldu."

"Geldiğimden beri en kötü oyunumuzu oynadık. Bizim yapmamız gereken şey, başkanımızla birlikte konuşup bu durumu tersine çevirmek ve bu durumu olabildiğince çabuk değiştirmek."

"Her zaman hoca olarak sorumluluğu üstüme alırım. İlk dakikalardan itibaren konsantre başlamamız gerektiğini konuşuyorduk ama ölümcül hatalar yaptık."

"Üç sakatlık da ciddi gibi görünüyor ama değerlendirdikten sonra göreceğiz."

"Benim için garip olan, ilk yarıda hiçbir reaksiyon gösteremememizdi."

"Maça başlangıç şeklimizi nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Konyaspor'un duran toplarda nereyi hedeflediğini hafta boyunca çalıştık."

"3 günde bir maç oynuyoruz, doğal olarak her maça aynı 11'le çıkmam mümkün değil. Oyuncularımı dinlendirmem gerekiyor. Sakatlıklar da var, o zaman ben soruyorum, ideal 11'i yakalayıp nasıl oynayabiliriz?"

Valla seksi bir takım yarattığını söylersek yalan olmaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FC94TW0XoAQfxiU

Üçlüden vazgeçme ;) Sakın ha sakın istifa etme. Ali KOÇ'ta para çok tazminatını rahatça verir. O parayla karıya bile gidebilirsin.

Üçlü savunmayla oynamaları değil problem; üç mevkiiyi halletmiş olsalardı ligi domine edebilirlerdi...

Osayi Samuel-Nazım-Ferdi ile 4 ün kenarlarını götüremezsin. Eskiden kalan intikam duygusuyla gönderttiği Caner' in en verimli olacağı format idi. Sağ tarafa kimseyi almadılar bile. Birde net bir santrforları olmalıydı, Valencia kanat forvet oynardı vs...

Nasıl bir basiret bağlanmasıysa, bir noktada her şeyi berbat etmeyi beceriyorlar her defasında...

Üst Alt