Vitor Pereira: "Galatasaray, Beşiktaş ve biz aynı problemleri yaşıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vitor Pereira: "Galatasaray, Beşiktaş ve biz aynı problemleri yaşıyoruz"

FDnK2RrXoAAW6-a

Vitor Pereira, Kayserispor maçının ardından beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.

Vitor Pereira: "Bahanelerin arkasına sığınan bir hoca değilim. Ligdeki büyük takımlara baktığınızda, en zirvedeki Trabzonspor, Avrupa'da oynamıyor. Galatasaray, Beşiktaş ve biz aynı problemleri yaşıyoruz. Bunlara bağlamak istemiyorum ama bu da gerçekler."

Vitor Pereira: "Penaltıyı atmış olsak maçta öne geçecektik ve avantajlı olacaktı ama maalesef olmadı, rakibimiz duran toptan 1-0 yaptı. Bundan sonra her şeyi riske ettik. Direkten dönen toplarımız var."

Vitor Pereira: "Taraftarlarımıza destekleri için teşekkür ederim. Ve onlara şunu demek istiyorum, biz her zaman savaşmaya devam edeceğiz. Bugün oyuncularım çok istediler, sahaya ruhlarını yansıtmaya çalıştılar, çok koştular ama maalesef istediğimiz sonuç olmadı."

Vitor Pereira: "Son maçımızın üstünden 3 gün geçti, tabii ki kolay değil. Biz en iyi şekilde, elimizden geleni yapacağız. Ligde hala çok maç var."

Üçünüde vur birbirine

Ben anlamıyorum yorulma işini,yaw çocukken topu alır sokakta 20 saat maç yapardık kimse yoruldum demezdi,büyüdük halı sahaya terfi ettik 1 saat yetmiyo kimseye hatta 2dk erken bitirdi diye halı saha sahibiyle kavga ettiğimizi bilirim,bu dediğim antrenmansız sarfedilen efor,ayrıca amatör

Bizim ülke futbolcusu antrenman yapıyo her hafta bilmem kaç gün,bu işten akla hayale gelmeyecek parada kazanıyolar ve yapacakları tek şey top oynamak onuda ellerine yüzlerine bulaştırıyolar

İşin psikolojik tarafıda var,maç önceleri avrupadan yorgun döndük,maç aonları tempoyu kaldıramıyoruz dersen bizim pembe götlülerede yorgunluğu enjekte edersin,onlarda dünden razı

Avrupada adamlar üstüste 1250.maçını oynuyo ligde,daha bunun lig kupaları,avrupa maçları,mt maçları cartı curtuda var kimsenin yoruldum dediğini görmedim

Sen iyiysen,iyide antrenman yapıyosan oynamak istersin,oynamayı bilmeyende yerim dar diyo bizimkiler gibi

Bu ayaklarla kurtulamazsın Vitorcum...Sergen şampiyonluğun hatrına -şimdilik- paçayı sıyırır; FT -belki ve maalesef- geleceğe yatırım filan diye yönetimi uyutmaya devam eder de şimdiden istifaya davet edilen Ali Koç n'apsın seni paketlemekten başka?!..

Üst Alt