Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim"

ahlaksız bir insan işte, futbolcu olması bişeyi değiştirmez. ama buna sahada cevap veremeyen korkaklar sürüsüne kızalım biz. yıl 1993, çavuşoğlu bizim bayrağa kolunu sokup gazeteye röportaj vermişti. kalli o resmi soyunma odasına asıp takımı sahaya öyle çıkarıyordu, o sene kadıköyde on kişi 4-1 yemmiştik ve eze eze şampiyon olmuştuk. birde şimdikilere bak, başkanı korkak, hocası korkak futbolcusu umursamaz. ben buna üzülüyorum

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bunun ne çocuğu olduğunu biliyoruz da bizimkilerin de yenilirlerse bunlara maruz kalacağını bilip oynaması lazım işte. Bundan büyük motivasyon kaynağı mı olur?

Sahada tek olumlu hareket yapmadık, reaksiyon vermedik.

Ula bir sinirlenin dalın malın gerekirse kırmızı kart görün bu sinmişlik nedir?

ayıya neden kızıyorsunuz ki adam dogruları söylemis neden terim zamanında aysal zamanında böyle konusamıyordu bu ayı ?

veya bunların maymun yöneticileri

Kusura bakmayın da berabere kalınca sabri malı gidip üçlü çektirmisti gayet normal böyle şeyler olması.
Ama ben sabri olsam bir daha fener maçına çıkmam yani maça bile çıkmam adamlar ne toshck geçtiler be helede frikikte yanılmıyorsam sabri sabri diye bağırdılar

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

"Taraftar Sabri'nin üçlü çektirmesini istedi. Ben de 'gel üçlü çektir' dedim. Başka bir şey demedim ama o bana küfür etti. Yenilmiştir, hazmedemiyordur... Saygıyla karşılarım."

agzina etmedigine dua et

Üst Alt