Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim"

hep takimdaki 1.70lik adamlara sarmasi komik
sarbi, sneijder, lincoln fln

drogba da süt dökmüş kediye dönmüştü it

bu-kadar-erkeksen-niye-bana-gelmiyorsun-4625767_4176_o.jpg

Şaka gibi gerçekten cl de çeyrek finale kalıp reale arenayı dar edip 2012 de son dakikaya kadar bunlara yusuf yusuf çektir üstüne sahasında kupa kaldır.Şimdi geldiğimiz duruma bak bir dayak yemediğimiz kalıyor.Ne beklersin ki başkanı dursun olan takımdan ancak bu olur.

bu ne biçim açıklama lan itz

bana öyle bişey desen sadece küfür ile bırakmam seni orda çıktığın deliğe sokarcasına döverdim

birde sanki çok masum gibi yine kendisine haksız yere küfür edilmiş gibi konuşuyor

burda da küfürden fazlasını hak etmişsin arenada edilen her küfürü de sonuna kadar hak eden bir pisliksin

senin gibilerin beyni işte sadece galibiyetlere yetiyor kazanıp münasip bir yerinize soktuğumuz kupa adedinin haddi hesabı yok o bize yeter

Ee ite köpeğe malzeme vermeyecen çıkacan yenecen gidecen orada taraftarınla 3lü çektirip deli edecen onları işte..
Takım dediğin budur küfür etmiş etmemiş banane..

Ee ite köpeğe malzeme vermeyecen çıkacan yenecen gidecen orada taraftarınla 3lü çektirip deli edecen onları işte..
Takım dediğin budur küfür etmiş etmemiş banane..
geçtiği dalga ile kalır

soktuğumuz kupalar çok güzel girdi bunlara ve merak etmesin bu yaptığının hesabı yakında bunlardan çıkar bu hep böyle olmuştur

ama

bundan sonra buna edilen her küfür helaldir

Kusura bakmayın renktaşlar ama acı konuşacam

Dost acı söyler..

YETER AQ YETER!!

Bu adam götüyle top tutmalar, oyuncularımızı kovalamalar ki çok aşağılayıcı bir durum bir erkek için milyonların önünde topuklayarak kaçmak durumunda kalmak, taraftarımıza sikini göstermesi filan, daha neler neler ...

Buna birşey yapacak ERKEK yok mu koskoca klübümde yaa!!!!

YOK maalesef YOK!!

Bir maçta birisi ciddi ciddi maçın sonunda galibiyeti almışken vursun ağzını yüzünü dağıtsın, özel boks dersi alsın ne bileim bişeyler yapsın

30 milyon insana ana avrat sövecek kadar büyüklendi bunlarr

Yemin ederim çok basiretsiz ve pısırık klübüz midem bulanıyor artık...........................

Üst Alt