volkan demirel - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aslinda bu adami futbolu biraktiktan sonra aslinda kotu biri degil, insan evladi oldugunu farketmeye basladim
futbolun ne gerek goz boyadiginin farkina varmaya baslamamiz lazim. hadi 90 dk kufur edelim, edelim de sonrasi kendimize gelmeye de bilelim.

aptalmisim.

helal olsun sana volkan.
Futbolculuk zamanında da insanlara maddi yardım da bulunan biri olduğu haberleri vardı, hatta bunu açıkladığı için menajerini falan kovduğu da yazıyordu. Saha içinde ki durumları olmasaydı bu şekilde imajı olmazdı zaten.

Kendisine karşı geçmiş yıllardaki duygularım ve söylemlerim için ciddi vicdan azabı içerisindeyim. Hatta futbolcuyken o kadar nefret ederdim ki ölse üzülmem diyebileceğim biriydi, halbuki üzülürmüşüm. hayat çok garip Rabbim ailesine ve kendisine yardım etsin.

Adam gibi adammis, futbol u s…misim. Sagol volkan herkes e de dualarimi gönderiyorum dicem ama dua ile olacak birsey degil bu.

Yasadigimiz sevincleri, üzüntüleri, kinlari, nefretleri cok abartiyla yasadigimizi gösteren bir durum aslinda. Gslisi, fblisi jklisi fark etmiyor bu durumda. Her iki tarafinda yanlis hareketleri oldugu ama sonucta saha icinde kalmasi gerekenleri saha disina tasiyoruz ve olanlar oluyor. Kendimi de dahil ediyorum bu arada.

Üst Alt