volkan demirel - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Videosunu izlerken onunla beraber agladim. Rabbim onun, ailesinin, ve tum bolge halkinin yardimcisi olsun. Rekabeti saha icinde birakip disarida hepimizin once insan oldugunu ve ayni geminin yolculari oldugumuzu hatirlatti.

Volkan Demirel, Hatayspor için özel uçak ayarladı. Hatayspor takım halinde Adana’ya geçti. Oyuncular ve teknik heyet evlerine gönderiliyor.

Volkan Demirel: "Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Hemen oyuncularımı düşündüm. Kimseye ulaşamadım. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor."

Volkan Demirel: "Hemen Burak Öksüz’ün evine gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım'ın da durumu iyi." [Hürriyet]

Volkan Demirel, Hatayspor için özel uçak ayarladı. Hatayspor takım halinde Adana’ya geçti. Oyuncular ve teknik heyet evlerine gönderiliyor.

Volkan Demirel: "Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Hemen oyuncularımı düşündüm. Kimseye ulaşamadım. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor."

Volkan Demirel: "Hemen Burak Öksüz’ün evine gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım'ın da durumu iyi." [Hürriyet]
Atsu ne durumda bilgi var mı bıraktım artık sosyal medya takibini ?

Volkan etmediğim küfür kalmamıştır şu güne kadar. Yolda görsem özür diler helallik isterim o derece utandırdı. Ilk gidebilecekken kalıp çaba gösterdi oradaki insanlar için.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Dün o vaziyetini, ağlayışını görünce ben de oturup ağladım kendisini izlerken. Allah yardımcısı olsun inşallah...

Saha içinde olanlar saha içinde kalıyor zaten
Açıkcası foto çektirmem ben birileriyle ama tabiri caizse orda burda sövenler karşılaşınca foto çektirir

Dumurluk olaylar

Üst Alt