# Volkan Şen - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..

Ligin ilk yarısı bitiyor yine haberler çıkmaya başladı.

Bu haber gerçekmidir bilimiyorum ama Volkan Şen'i takımda görmek isterdim.

Bir futbolcu için bu tarz bir yorum yapmayı sevmem ama Volkan Şen şişirilen bir futbolcudur. İzlediğim Bursa maçlarının 1'inde bile elle tutulur bir özelliğini göremedim. Bir nevi "mahalle topçusu" stili var.

Ayrıca Volkan yetenekli fakat devamlılığı yok. Yani Galatasaray'da banko oynayabilir mi ? Bunu bir düşünmek lazım...

Transfer doğrudur inşallah. Önemli bir transfer yapmış oluruz. Ayrıca Kewel en fazla 1-2 yıl yararlı olur. Volkan uzun yıllar yararlı olur.

Banko oyuncu olsun diye alınmadı zaten ki volkan'ın oynadıgı mevki çok önemli bir mevki orda daha kaliteli oyuncuları kullanmak zorundayız ki Rijkaard'ın sisteminde kanatlar çok daha önemli,sadece Aydın'ın gittigini ve Volkan Şen'in geldigini düşünün

Bu konuyu toplam 59 kişi okuyor. ( 32 kişi GSCimbom'un kayıtlı üyesi, 27 ziyaretçi henüz GSCimbom üyesi değil.)

1 dakikanızı ayırıp üye olun burada bir yorumunuz olsun

Haber dogru kaynak lig radyo:Mehmet Ayna,ayrıca sercan ile ilgilide görüşmeler devam edıyormus parada henüz anlaşma sağlanamamış ancak sercanın gönlü bizdeymiş.Bu ıkı adam için en az 10 milyon euro istenir,entresan bir transfer hamlesi,görücez.

Banko oyuncu olsun diye alınmadı zaten ki volkan'ın oynadıgı mevki çok önemli bir mevki orda daha kaliteli oyuncuları kullanmak zorundayız ki Rijkaard'ın sisteminde kanatlar çok daha önemli,sadece Aydın'ın gittigini ve Volkan Şen'in geldigini düşünün

Kafa kafaya takas olsa sorun olmaz. Ama cebimizden 3 milyon € çıkıyor. Kanat mevkisinden önceliği fazla olan, SOS veren bölgeler var.

Bursa'nın kazık geçirme kampanyası tuzağına düşmüş bulunuyoruz o halde.Son yıllarda Bursa kadar akıllı transfler politikası izleyen takım yok.2 şişme balon oyuncuyu MANU,M.CİTY istiyo dediler piyasalarını 8 mikyon euro lara kadar çıkarttılar.Bizim 3 büyüklerde yedi.Helal olsun ne diyelim.

Afedersiniz ama ben Neskeens ve Rijkaard'ın Volkan Şen'i çok beğendiğini ve iyi bir gelecek gördüğünü düşünüyorum. Bana sorarsanız bu transfer son 2-3 günlük iş değil, 1-2 ay öncesine ait bir proje.

Volkan'ın Neskeens'in elini öpmesi ise sadece ufak bir ayrıntıydı.

Haberi geçen hala bir site yok ama, kesinmi bu şimdi? Duyumu alan arkadaş ne söyler bu konuda?

Boşa kürek çekmeyelim, ona göre yorum yapalım.

Afedersiniz ama ben Neskeens ve Rijkaard'ın Volkan Şen'i çok beğendiğini ve iyi bir gelecek gördüğünü düşünüyorum. Bana sorarsanız bu transfer son 2-3 günlük iş değil, 1-2 ay öncesine ait bir proje.

Neeskensin elini öpmüyordu orda.

Bu adam bu kadar para etmez. Ayrıca hiçde gereği yok bu transferin o parayla iyi bi defans almak daha iyi olur. Boyle oyuncular alt yapıdan çıkarabiliriz...

ne zaman elini öptü.bizim maçta gol attıktan sonra öptügü adamı diyosan o adm başka.bursaspor kulübünden birisi.

Volkan Neeskens'in elini öpmedi ki ..! :eek:

Üst Alt