# Volkan Şen - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..

Afedersiniz ama ben Neskeens ve Rijkaard'ın Volkan Şen'i çok beğendiğini ve iyi bir gelecek gördüğünü düşünüyorum. Bana sorarsanız bu transfer son 2-3 günlük iş değil, 1-2 ay öncesine ait bir proje.

Volkan'ın Neskeens'in elini öpmesi ise sadece ufak bir ayrıntıydı.

Sen başka bişey gördün galiba.O adam neskeens değildi:2_thumbs_up_-_anima

Sen başka bişey gördün galiba.O adam neskeens değildi:2_thumbs_up_-_anima

Abi yok ben gol sevinci sonrasını kast etmiyorum. Maç bittikten sonra, hani bir kavga falan çıktı ayrıştılar ya. Onun sonunda Sercan ve Volkan ikilisi gelip ayrıca şöyle bi sarılıp Neskeens'e, gittiler. Elini öptü derken yani mecazi anlamda söylemiştim.

Fizik gücü var, teknik de var ama daha fazlası var mı merak ediyorum?! Bir kaç U-21 maçında izlemiştim. Çok bencil oynuyordu ve bal yapmayan arı gibiydi. Bursa maçlarında da bencil oyununa şahit oldum. Bakalım belki bizde oynarsa biraz akıllanır.

Fizik gücü var, teknik de var ama daha fazlası var mı merak ediyorum?! Bir kaç U-21 maçında izlemiştim. Çok bencil oynuyordu ve bal yapmayan arı gibiydi. Bursa maçlarında da bencil oyununa şahit oldum. Bakalım belki bizde oynarsa biraz akıllanır.

Bizde derken? Hani Bırakmıştın Galatasaray'ı :D

Haber doğru mu acaba hemen heyecanlanmayın. Geçen sene bir Andre Prepelita haberi olmuştu ona benzemesin !!

Bize haber gibi yansıtılmıştı ama. Hatta romen tv de açıkladı falan diye.Bu da mı öyle acaba kulağımıza geldi falan derken..Lig radyo haberine göre adamı Galatasaraylı yaptıysanız...Orasını bilemem.

İyi tamam haber olarak yansıtıldı ama olayı takip etmemişsin .

Bu o sıralar azıtan transfer haberlerine bir tepkiydi.

Cumhuriyet gazetesin falan çıkmıştı hatta :)

İyi tamam haber olarak yansıtıldı ama olayı takip etmemişsin .

Bu o sıralar azıtan transfer haberlerine bir tepkiydi.

Cumhuriyet gazetesin falan çıkmıştı hatta :)

Güzel tepkiydi ama. Geçen sene transfer döneminde böyle duyumculara demediğinizi bırakmıyordunuz. Şimdi duyumlara göre hareket ediyoruz. Bence kesinleştiğinde Galatasaray'da yazılmalı. En bilgili Galatasaray yazarlarından Melih Şabanoğlu bile böyle bir duyum yazdığında insanlar demediğini bırakmamıştı ona. Ben elbette geleceği olan bir gencin Galatasaray'a gelmesini isterim ama duyuma göre Galatasaray'da yazmak da çok doğru gelmiyor bana..

Cevap: Volkan Şen Galatasaray yolunda..

Yeni üye oldum, hemen sıcak transfer denizine dalayım :)

Galatasaray, Fener ve Bjk maçları dışında Bursa'nın maçlarını takip eden birisi değilim.

Bu maçların hiç birinde iyi değildi Volkan Şen, bizim maçta gol atmasına rağmen bence sahanın kötülerindendi. (Sercan'ın da sadece Bursa'nın geçen sene Bursa'da Feneri yendiği maçta iyi oynadığını düşünüyorum)

Ama şundan eminim ki Aydın'dan iyidir.Aydın gibi rotasyonda ve daha fazla süre alarak kullanılacaktır gelirse. Burada unutulan bir nokta da Keita'nın 5-6 hafta gibi bir süre (belki de daha fazla, atıyorum şu an) Afrika uluslar kupasına gidecek olması.

Kaldı ki neticede Kewell da takımdan elbet ayrılacak, bu sene olmasını istemeyiz çoğumuz ama bu sene olmazsa seneye ayrılır, bir oyuncunun veliahtını gittiği zaman almak zorunda değiliz, dünyada birçok takım da futbolcularının alternatiflerini daha o futbolcu takımdayken alır, takıma alıştırır, yavaş yavaş şans verir sonrada 11 oyuncusu yapar. (overmars-ljungberg, deco-iniesta, ashley cole-clishy, del piero-giovinco gibi).

Volkan Şen doğru isim midir bilemem, gelirse onu zaman gösterecek, ama yaklaşımın doğru olduğunu düşünüyorum.

Hayırlı olsun. Umarım Bursaspor'dan daha istikrarlı bir performans gösterir.

Güzel tepkiydi ama. Geçen sene transfer döneminde böyle duyumculara demediğinizi bırakmıyordunuz. Şimdi duyumlara göre hareket ediyoruz. Bence kesinleştiğinde Galatasaray'da yazılmalı. En bilgili Galatasaray yazarlarından Melih Şabanoğlu bile böyle bir duyum yazdığında insanlar demediğini bırakmamıştı ona. Ben elbette geleceği olan bir gencin Galatasaray'a gelmesini isterim ama duyuma göre Galatasaray'da yazmak da çok doğru gelmiyor bana..

Değiştirildi başlık.

Yahu arkadaşlar nasıl karlı çıktık ya ?

3 milyon avro az değil Bjk 3 milyon avroya Ernstti aldı geçen sene ve şampiyon oldu

Hadi o paranın demeyelim biraz üstüne koyup kalıteli bir stoper veya orta saha alabilirdik . Nokta atışı yapabilirdik

Para bol değil bizde unutmayın

3 milyon avro az değil Bjk 3 milyon avroya Ernstti aldı geçen sene ve şampiyon oldu

Hadi o paranın demeyelim biraz üstüne koyup kalıteli bir stoper veya orta saha alabilirdik . Nokta atışı yapabilirdik

Kewel'ı bedavaya aldık. O mantığa göre bundan sonraki transferlerimizde hiç para haracamayalım.

7-8 milyon gibi bir para ödendi benim bildiğim ernste.

Üst Alt