# Volkan Şen - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Volkan Şen

Bence alınmalı Engin Baytar karaktersiz adamın teki..Engini parlatan futbola kazandıran Şenol Güneşe yaptığına bakın..kesinlikle oraya Fatih Terim'in yontabileceği kaliteli bir yerliye ihtiyaç var..drenthe ismi geçiyor ama adamı oynatacak olsan bu sefer yabancı kontejyanında sorun çıkar..

hem Volkan hem de Sercan alınmalı ve bir şans verilmeli

sercan sol açık oynayabilir, volkan tutarsa sağ açıkta uzun yıllar bize hizmet verir

İbrahim Kaş bence süperligde oynayacak düzeyde değil, Volkan'ı Trabzon çok istiyordu. Şimdi bu açıklamadan Bizde devreye gireriz. Çakallar fiyatı artırıyorlar. Belki bana kızarsınız ama sercan ve volkanı ben isterim. Yerli olarak Terim onları adam eder.

Serkan Yetişmişoğlu (Bursa Gerçek Medya), Volkan heran Galatasaraylı olabilir.Sercan için bjk ve fb'de devreye girebilir.İbrahim'i ise karabük istiyor.

İbrahim Kaş bence süperligde oynayacak düzeyde değil, Volkan'ı Trabzon çok istiyordu. Şimdi bu açıklamadan Bizde devreye gireriz. Çakallar fiyatı artırıyorlar. Belki bana kızarsınız ama sercan ve volkanı ben isterim. Yerli olarak Terim onları adam eder.

Serkan Yetişmişoğlu (Bursa Gerçek Medya), Volkan heran Galatasaraylı olabilir.Sercan için bjk ve fb'de devreye girebilir.İbrahim'i ise karabük istiyor.

Maalesef Sercan Yıldırım için Beşiktaş devreye girince diğer kulüplerin işi çok zorlaşıyor.

Ki girdiler.

Sercan'ı bilmem, ama Volkan'ın alınması şart.

Kanatlarda coooook önemli bir adam.

Podolski'nin gelmesi kadar önemli Volkan'ın alınması.

Mac basına ücretle oynatilsin, adam gibi oynasın, Türkiye'nin Kazım'larda beraber en iyi sag kanat adamı.

Volkan'in alinmasi sart, Sercan'da cok iyi olur.

Podolski ve bu iki transferle kapatabiliriz bence transferi.

3 transferide toplam 15 Milyon Euro'ya kapatirsak, iyi olur.

kesinlesdiyse bence hic iyi olmamis bu, Bursaspor satis listesine koydugu adami biz almaliydik.

Bursaspor'un satış listesine koyduğu adamı biz almalıydık da ne demek yahu... Real , Barcelona , Manu mu zannettin sen Bursa'yı. Süper ligin Antep , İbb , Eskişehir ayarında 1. şampıyonluk farkıyla gerisi aynı olan kulubü.

onu bunu bilmem arkadaş. Volkan Şen gibi bir kanat oyuncusunu kaçırmak gibi bir lüksümüz yok.

Serdar Kesimal'ı nasıl kaçırdık. Ona benzer sonra.

Şu anda serdar kesimal burada olsa Servet yoktu...

Hasan Ali olsa Hakan Balta yoktu...

O zaman bu Volkan Şen'i alacaksın arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt