# Volkan Şen - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Volkan Şen

Yönetimin yabancı hayranlığı sayesinde volkanı elimizden kaçırmış bulunuyoruz.bizim kaliteli yerli oyunculara şiddetle ihtiyacımız varken 6 yabancı sınırlamasına rağmen hala yerli oyuncu yerine yabancı oyunculara kafayı takmamız çok saçma

Daha resmi olan bir şey yok. Sadece Volkan Şen'in menajeri, Trabzonspor'a öneride bulunmuş. Şenol Güneş ile konuşulup karar verilecekmiş.

İnanamıyorum nasıl kaçırdık bu adamı.

Real Madrid maçında oynatırdık, alsaydık Turkish Messi'yi.

Bu adamın enginden iyi olduğunu düşünmüyosundur herhalde?

Engini alan yönetimden bir halt olmaz..(Burda mantelite öçnemli,genel mantık önemli)

Enginde ne müthiş bir adammışda haberimiz yokmuş...

Volkan Şenin transferini hiç bir zaman istememişimdir bire taraftar olarak..sorunludur,topla çok oynar fakan filan diye..

Fakat bu yönetim enginin yerine volkanı almış olsaydı hiç olmasa mantıklı açıklaması olurdu..(Genç oluşu,türkiyenin en formda yerlilerden oluşu,takımına çok önemli katkılar yaptığı falan)..Ama gitti engin alındı..enginin alınmasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz..

Engini alan yönetimden bir halt olmaz..(Burda mantelite öçnemli,genel mantık önemli)

Enginde ne müthiş bir adammışda haberimiz yokmuş...

Volkan Şenin transferini hiç bir zaman istememişimdir bire taraftar olarak..sorunludur,topla çok oynar fakan filan diye..

Fakat bu yönetim enginin yerine volkanı almış olsaydı hiç olmasa mantıklı açıklaması olurdu..(Genç oluşu,türkiyenin en formda yerlilerden oluşu,takımına çok önemli katkılar yaptığı falan)..Ama gitti engin alındı..enginin alınmasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz..

aynen engin nin yetenek olarak daha iyi olduğunu bende düşünüyorum,dar alanda volkan kocaman 0...pas yüzdeside cok iyi değil.açıkcası ben hiç beğenmiyorum

ikiside bitirdi kendilerini..türk oyuncuları malesef böyle,biraz tüylendilermi kendilerini unutuyorlar,her yıl bir gömlek büyüyeceklerine küçülüyorlar.sercan helin avşar peşinde volkan ise alemlerde..ertuğrul sağlam,çok sağlam kararlar aldı bursa radikal olarak aldığı bu kararların ardından yükselişe geçecekdir,sağlamı takdir ediyorum gerçekten bursa sonuna kadar ertuğrul sağlamın arkasında durmalı,birkaç yıl sonra bursa çok daha güçlü ve korkulan bir takım olur ertuprul sağlamın arkasında durulursa..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt