Wayne Bridge: "Mancini'den nefret ediyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wayne Bridge: "Mancini'den nefret ediyorum"

Vatan haini seni , Mancini hocamdan önce City'nin antrenman tesislerinde su yoktu. Futbolcular 2 saat kahvaltı kuyruklarında beklerdi nankör Wayne Bridge sen önce cebindeki telefonu göster.

John terry bunun karısıyla yatmıştı chelsea'de oynarken. ondan sonra toparlayamadı adamın psikolojik sorunları var.

*benim adima o donem mcity winner oyuncular ve istikrarli performans veren cityliler den aklima gelen bir kaci ; kompany, aguero ,toure, hatta super sub olarak oldukca iyi performans sunan dzeko dur......

wayne ise ;
genel kariyer goruntusunde olsun, mancity periyodu olsun koca bir hayal kirikligi idi ingiliz futbolu adina ...

Bridge-F365-Mancini.jpg

Eski Manchester City oyuncusu Wayne Bridge, Mancini'den nefret ettiğini ve Roberto Mancini'ye olan nefreti nedeniyle İtalya'nın EURO 2020'de İngiltere'ye karşı kazandığı final zaferini sindirmekte zorlandığını söyledi.

Bridge, Mancini'nin antrenman yöntemlerini eleştirdi ve artık kendisine Avrupa Şampiyonu diyebilen 56 yaşındaki oyuncuya karşı hala bir kin beslediğini itiraf etti .

Wayne Bridge: "Bu beni gerçekten üzdü çünkü Mancini'den nefret ediyorum, herkes onu sevmediğimi biliyor. Onun yaşadığım en kötü oyuncu olduğunu söyleyemem ama taktiksel olarak o kadar da iyi değil"

Wayne Bridge: "Ailem sadece İngiltere için değil, Mancini'nin kaybetmesi için de tezahürat yapıyorlardı, bu yüzden bizi daha çok üzdü."

Wayne Bridge: "Onu hiçbir zaman gerçekten yönetici olarak almadım. Ligi kazanırken Manchester City'de yaptıklarına borçluyuz, bu yüzden City taraftarları onu sevecek, ancak oyunculara ve sahip olduğu kadroya bakarsanız, kazanan o oldu, bir yönetici olarak değil."

Wayne Bridge: "Onunla performansım düştü. Birkaç ay oradaydım ve antrenmandan hiç hoşlanmadım."

Mancini sadece wembleyde ingiltereye degil, wayne bridge ve ailesine de koymus fena!

Üst Alt