Wenger: "Arda kendini geliştiremedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"

Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"

Wenger 10 numara hocadir ve her zaman goze hos gelen top oynatir. Ama basari konusunda 5-6 senedir patliyor. Ingiltere gibi sonuca endeksli futbol duzeni olan bir ulkede bu Wengerin adeta bir JB oglani olmasini sagladi. Ama bence cok iyi hoca.

Renktaş onu bunu bilmemde ben krizde oldukların sanmıyorum.Chelsea,Man utd,Man City satılırken biz kendi kendimizi idare ederiz gibi açıklamaları vardı eğer krizde olsalardı çoktan ruslara satılmıştı bence.

İnan renktaş inan. Öyle böyle değil. Sadece stadın yapımı 400 milyon sterlin tuttu. Arsenal öyle diğer kulüpler gibi değil. Başkanı her fırsatta dile getiriyor kulüp asla satılmayacak diye. Emirates kulübe çok büyük zarar verdi. 2-3 Seneye kadar işler yoluna girecek. 2-3 sene sonra Barcelona değil Arsenal konuşulacak.

Öyle bi hava var ki sanki Arsenal Wenger'e yüzlerce milyon bütçe veriyor Wenger yok ben fantazi yapacam istemiyorum bu bütçeyi diyor.

Zerre kadar katılmıyorum. Arda gibi özellikleri bulunan Avrupa'dan 5 tane futbolcu göstersin. Kaldı ki gerçekten geliştiremediğini varsayalım; Arda için iş işten geçti mi yani? bundan sonra geliştiremez mi kendini? Kaç yıldır A takımda oynuyor bu çocuk?

Sergen 2 falan olamaz. Arda'da o teknik yok. Arda kıvrak olmasıyla çalım atmasıyla Arda oldu ama sonradan kendine başka roller üstlenmeye çalıştı. Gerets döneminde oynadığının yarısını bile oynayamıyor artık. Genç yaşta Hasan Şaş oldu diyelim daha iyi uyar.

Zerre kadar katılmıyorum. Arda gibi özellikleri bulunan Avrupa'dan 5 tane futbolcu göstersin. Kaldı ki gerçekten geliştiremediğini varsayalım; Arda için iş işten geçti mi yani? bundan sonra geliştiremez mi kendini? Kaç yıldır A takımda oynuyor bu çocuk?

zaten henuz gelistiremedi diyor yani.. ben katilmiyorum wenger'e Arda en az arsahavin kadar is yapar.. kaldiki arsahavin 29 yasinda arda henuz 23..

sen iyimisin? bir doktora gorun istersen.. arsenal suanda ingilterede borcu olmayan birkac klupten biri.. istersen biraz arastir..

BBC - Peston's Picks: Has Arsenal borrowed too much?

Wenger warned cash is short | Sport

Arsenal - Arsenal Have No Cash Claims Manchester Manager

Bak bakalım borcu varmı ? Doktora hangimiz gitsin ondan sonra karar verelim. Sadece stadın yapımı 700 milyon dolar tuttu.

Buyrun bi de ne yazılmış ona bakalım ;

m.i.l.f - Kalantör Blog: Arsenal ve Transfer Politikasi

Not ; Arsenal dünyanın en değerli üçüncü kulübü.

Soccer Team Valuations - Forbes.com

Teknik direktörün başarısı kupalarla ölçülmez. Elindeki kadroyla neler yaptıklarıyla ölçülür. Mourinho, Ferguson, Guardiola her sene 18-19 yaşındaki oyuncularla ŞL'de yarı final oynuyo dimi ? Chelsea, Manchester çıkamazken yarı finale Arsenal çıktı.

Bilmeden, takip etmeden Arsenal'in borcu yok, borçsuz üç dört kulüpten biri demek kolay.

Geçen sezon Real Madrid Wenger'e senelik 8 Milyon + 120 Milyon dolar bütçe vermesine rağmen Wenger reddetti. Onun olayı bambaşka. 2-3 sene sonra şimdinin Barcacıları o zaman en kral Arsenalli olacak hep bir ağızda Go gunners go diye bağıracak taa ki yeni bir kulüp çıkagelene kadar.

Sergen 2 falan olamaz. Arda'da o teknik yok. Arda kıvrak olmasıyla çalım atmasıyla Arda oldu ama sonradan kendine başka roller üstlenmeye çalıştı. Gerets döneminde oynadığının yarısını bile oynayamıyor artık. Genç yaşta Hasan Şaş oldu diyelim daha iyi uyar.

hasan sas fiziksel olarak ezilmedi ama o yaslarda

o nedenle sergen dedim

her zaman yaziyorum 2 tane yaz sezonu bu adami ya rezil ya vezir edecek kendi secimi

BBC - Peston's Picks: Has Arsenal borrowed too much?

Wenger warned cash is short | Sport

Arsenal - Arsenal Have No Cash Claims Manchester Manager

Bak bakalım borcu varmı ? Doktora hangimiz gitsin ondan sonra karar verelim. Sadece stadın yapımı 700 milyon dolar tuttu.

Buyrun bi de ne yazılmış ona bakalım ;

m.i.l.f - Kalantör Blog: Arsenal ve Transfer Politikasi

Not ; Arsenal dünyanın en değerli üçüncü kulübü.

Soccer Team Valuations - Forbes.com

Teknik direktörün başarısı kupalarla ölçülmez. Elindeki kadroyla neler yaptıklarıyla ölçülür. Mourinho, Ferguson, Guardiola her sene 18-19 yaşındaki oyuncularla ŞL'de yarı final oynuyo dimi ? Chelsea, Manchester çıkamazken yarı finale Arsenal çıktı.

Bilmeden, takip etmeden Arsenal'in borcu yok, borçsuz üç dört kulüpten biri demek kolay.

Geçen sezon Real Madrid Wenger'e senelik 8 Milyon + 120 Milyon dolar bütçe vermesine rağmen Wenger reddetti. Onun olayı bambaşka. 2-3 sene sonra şimdinin Barcacıları o zaman en kral Arsenalli olacak hep bir ağızda Go gunners go diye bağıracak taa ki yeni bir kulüp çıkagelene kadar.

dikkat edersen duzelttim. kusura bakma renktas bu sene 130 milyon sterlin kar yaptiklarini okumustum o yuzden yanlis bilgi oldu.. :D

Ahmet Özgün Güven miydi neydi o nerelerde? Veya diğer Arda'yı eleştirenleri hain ilan edenler...

Buyrun...Futbolu bilen tek sizsiniz zaten....

"Futbolunu yeterince olgunlaştıramadı" demiş ki bence haklı. Bu takımda ne kadar olgunlaşabilir ki? Barış Özbek'le falan oynuyor adam düşünün. Milli Takım'da her zaman başarılı performans vermesinin sebebi de bu. "2008'de iyiydi" demiş mesela. Evet iyiydi çünkü etrafında en azından onun kalitesine yakın adamlar vardı.

Bu arada Wenger'e laf söyleyen adamların kafası iyi diye düşünüyorum. Adam dünyanın en iyisi neredeyse.

dikkat edersen duzelttim. kusura bakma renktas bu sene 130 milyon sterlin kar yaptiklarini okumustum o yuzden yanlis bilgi oldu.. :D

Yok rica ederm renktaş :) Arsenal 2-3 senedir kâr yapmıyor diyebiliriz. Gelen parayı olduğu gibi borçlara aktarıyor. Kalanı transfer, maaş, prim. Bu sene de 300 milyon dolar civarı gelir bekleniyor. tabi büyük bir bölümü yine bankalara gidecek.

Bu arada Wenger'e laf söyleyen adamların kafası iyi diye düşünüyorum. Adam dünyanın en iyisi neredeyse.

Wenger number one kanka :D

Ahmet Özgün Güven miydi neydi o nerelerde? Veya diğer Arda'yı eleştirenleri hain ilan edenler...

gelir gelir

ben mesajini ariyorum wengerin lafini gosgeriyordu bana wengerden iyimi biliyorsun diyordu

hepsi GS li kardeslerimiz ama bu gereksiz korumalarinin verdigi zararin farkinda degiller

ofise gidince cikaracagim o mesajini bekleyin

Adam doğru söylemiş... Zaten Wenger şu dünyada oyuncu kalitesini anlamada en iyilerden biri. Adam izlediği oyuncuları o zaman üstünde oynadıkları çimin özelliklerini de göz önünde bulundurarak teşhis ediyor.

2 sene boyle dvm etsin sergen 2 gelio

sergen olsa iyi,adam bizde ve beşiktaşta şampiyonluk kazandırdı.belki alemciydi at yarışına zaafı vardı ama çatır çatırda topunu oynardı.Ardanın kafası rahat değil bişeyleri çok takıyor.Milli takımdaki gibi oynayamıyor burda,özellikle FB karşısında dökülüyor çünkü doğuştan gelen Galatasaraylılığı nedeniyle FB maçlarına aşırı motive oluyor ama ters tepiyor.

Arda'yı eleştirenlere hain diyenlerden değilim ama eleştirirken biraz insaflı olunması gerektiğini düşünüyorum. Arda eğer kendini geliştirme noktasında futbol kamuoyunun beklentilerine cevap verememişse bu durum geçtiğimiz sezon Galatasaray'ın başarısız oluşuyla doğrudan ilişkilidir. Ancak Galatasaray'ın başarısız oluşunun Arda ile doğrudan ilişkisi yoktur. Bu hususlarda gözardı edilmemeli eleştirirken.

Nasıl geliştirmedi be. 2008'de ki Arda'yla şimdi ki Arda arasında çok fark var. Ligin 2. yarısı kötü oynayınca kendini geliştiremedi oluyor hemen.

Arda kendini geliştiremedi dememiş ki..Haber değeri taşısın diye böyle bir başlık atmışlar..Oyununu yeterince olgunlaştıramadı henüz diyor..Yani olgunlaştırabilir daha..2008 de iyiydi demiş..Yoksa laf söylediği felan yok Arda'ya..

Üst Alt