Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor!

Onu ben diyorum anlattığım maç 3-2lik çeyrek final maçı. Ayrıca süper kupayı da anlattım kastettiğim plase o.

Donk mustafa denizlinin kazığıdır emre moru alamayınca onu almıştık sanki birbirinin alternatifi gibiymiş de... Lazioya karşı 8 defansla çıkmıştık. O tarihten sonra hep sneijdere yasladı ve hollanda çetesinin bir parçası oldu kiraya da gitmemek için herşeyi yaptı. Floryada tek başına çıktığı da oldu. Evet sneijderin ekibindendi. Selçukla arası yoktur. İyi ki de yoktur ama hollandalı çetesi öyle ya da böyle devam etmiştir. Sezon başı babeli hatırlamıyor musunu belly dancer filan diye bu donk yine oradaydı.

Takimda ayni ulkeden adamlarin samimi olmasi normal. Babel'le arasi iyiydi ama Sneijder ekibinden degildi. Zaten Riekerimk geldikten sonra 11 macta 2 kere 11 oynatmis gerisinde ya oynatmis ya sonradan sokmus. Cete uyesi olsa bu kadar az oynamazdi. Senin dedigin cete Sneijder Poldi De Jong 3lusu falan olabilir anca

Takimda ayni ulkeden adamlarin samimi olmasi normal. Babel'le arasi iyiydi ama Sneijder ekibinden degildi. Zaten Riekerimk geldikten sonra 11 macta 2 kere 11 oynatmis gerisinde ya oynatmis ya sonradan sokmus. Cete uyesi olsa bu kadar az oynamazdi. Senin dedigin cete Sneijder Poldi De Jong 3lusu falan olabilir anca
Podolski tertemiz bir adam

Sneijder kitabinda Tudor'un gelir gelmez Podolski ve kendisine patron benim dedigini yazmis. Ondan dolayi belki dedim. Ayrica olabilir dedim. Senin gibi kesin konusup sallamiyorum.
Levent Nazifoğlu, Alper Narman, Igor Tudor filan söyledi ben değil Podolski hakkında bir söylemleri olmadı en fazla dünya yıldızı olduğu için demiştir ama prince poldi işine bakar selçuk gibi sneijder gibi çeteleşmez. Gerçi Tudor da kalsa çeteleşirdi...

Sneijder benim için hep özel bir futbolcu olarak kalacak. Juve maçında stadda olup o tarihi anı çıplak gözle izlediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gol olduktan sonra abartmıyorum herkes 10-15 sıra bulunduğu tribünden aşağı düştü. Birbirini hiç tanımayan taraftarların gol olunca deli gibi sevinmesi muazzam bir andı. Ayrıca o maçtaki kar yüzünden çoğu taraftar en az 1 ay hasta oldu.

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Madara olmak için daha çok erken.
En başta bir servetini kaybetmesi lazım.
Sonra 6 ay Rocky gibi antreman yapması lazım.
Sonra Utrecht bir 500 bin verir, sonra ilk iki maçında ayakta duramaz ve yuhlanır.
Ama pes etmez küllerinden doğduğu Galatasaray'a geri döner.
Ve Belhanda'ya tekmeyi basar hayatının en iyi 2 sezonunu oynar. Biz şampiyon oluruz ve CL Ku....

Zaaaart, hanım: kalk zil çaldı çocuklar hazır

Gscimbom mobil

Ya yeter artık bıktık Hagi'yi görmemiş gençlerin kendi eksikliklerini kapatmak için bunu şişirmesinden... Hagi'nin çırağı çıkar... Bize hizmet etti biz de ona sevgimizle, paramızla, saygımızla fazlasını verdik... Her şey tadında güzel... 10 yıl Alex denen topişi Hagi ile kıyasladılar hadi onlar fenerliydi bundan efsane filan çıkmaz... Efsane hem karakter hem aidiyet hem de yetenek ister...

Karakter ve yetenek tartisilir da Wesley'nin aidiyeti tartisilmaz.

Üst Alt