Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor!

Hatalı yorumlara maruz kalmasının başlıca sebebi yaptığı saçma sapan pas hataları. Kaç tane gol yedirdi adam

hatali yorum= kendisinin forma #sundan dolayi forvet arkasi yahut 10 nr mevkisinde degerlendirilip ndiayenin daha pahali olmasina ve ayni mevkiye transfer edilmesine ragmen bu sekilde degerlendirilmemesi. ki biri onde digeri arkada oynamiyordu 2si fernandonun onunde birlikte oynuyordu

Yo formayı yeni sezonda verdiler uydurmaya devam belhanda geldiğinde sneijder kendisine kesilenn cezanın tahsilatıyla uğraşıyordu tudpr kadroya almıyordu ki. Belhanda için Sneijder gönderilmedi tam tersi Sneijder gönderileceği için taraftarın gazı alınsın diye Belhanda getirilip 10 numara veerildi lakin ters tepti bu kadar bariz daha dünkü olayı bile hatırlamıyorsan doktora git yok bu kadar tahrifat yapıyorsan yaşına yazık. Yani sebebi ne ki bu bu kadar aşikarken??? Hayaller gerçekler...

Neden bu kadar ceza aldigin belli oldu.

Herhalde ilk kez transfer edilen adamlardan ödenenden fazla bonservis geliri aldık.

Asıl başarısı o bence
O Cenk Ergün'ün başarısı aslında zira Tudor gelmeden önce bazı isimleri belirlemişlerdi. Misal Tudorun istekleri pek de yerine gelmedi. Acerbi'yi çok istedi almadık. Ki şu an bile bonservis getirecek isimler olarak gösterilenler Belhanda, Feghouli filan... Cenk Ergün'e yazar bu zira Türkiye Liglerinde görülmeyen bir olay bu aradan 3 sene geçti hala o operasyondan kar elde edebilme ihtimalinden konuşuyoruz Maicon'u da buna dahil etmek lazım...

Ooo yetemeyince linç çağrısı :* hürmfs...

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: cok kitap okuyunca insan gercekten daha zeki olmuyormuş. Benim kimsenin yardimina ihtiyacim yok. Kendini cok onemli biriymis gibi hissetmen senin sorunun. Ben diyecegimi dedim. Sen de dedin ama daha ha bire bir karşılık bekliyorsun. Neden bu kadar ceza aldigin her konunun icine edip, isi terbiyesizlesmeye götürmenden. "Yok abi gercekten oyle olmadi şoyle şoyle oldu" diyecegine is nereye goturdun. Benim icin cok onemli bir varlik degilsin ama yine de burada seni seven uc bes kisiden biriydim. Bana bile boyle konusmak geregini hissettiysen doktora ya da geneleve gitmeni tavsiye ederim.

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: cok kitap okuyunca insan gercekten daha zeki olmuyormuş. Benim kimsenin yardimina ihtiyacim yok. Kendini cok onemli biriymis gibi hissetmen senin sorunun. Ben diyecegimi dedim. Sen de dedin ama daha ha bire bir karşılık bekliyorsun. Neden bu kadar ceza aldigin her konunun icine edip, isi terbiyesizlesmeye götürmenden. "Yok abi gercekten oyle olmadi şoyle şoyle oldu" diyecegine is nereye goturdun. Benim icin cok onemli bir varlik degilsin ama yine de burada seni seven uc bes kisiden biriydim. Bana bile boyle konusmak geregini hissettiysen doktora ya da geneleve gitmeni tavsiye ederim.
Kendi aklındakilere gerçek muamelesi yapma ben kendimi bir şey görmüyorum da bariz bariz yanlış bilgi aktarıyorsun da tarihsel bir dönem değil daha dün oldu bu olaylar düzeltmeyelim mi?

Terbiyesizleşen kimse yoktu sen bu postu atana kadar genelev menelev ne ayak??? Yanlış hatırlayabilir ya da öyle olmasını arzulayabilirsin de en dandik gazete amkyı bile açıp okusan arşivden belli olacak şeyler bunlar. Hadi sana kolaylıklar...

weslinin yollanmasinin nedenini yazdik sabahtan beri belhin gelisi gaz alma falan diyorsun tudorun istedigi tarz topcu diye alindi gaz icin degil tatil yaramamis gunes basina gecmis abi dikkat et
hurmetler
Okuduğunu anla 10 numaranın veriliş sebebi gaz alma yoksa zaten adam 10 numara değil sadece gaz alınsın bak fenerin istediği dünya yıldızı dendi. Bu arada Sneijder de tipik bir 10 numara değildi Ajaxta 6-8 oynadı Real Madrid'te de Mourinho adamı defansif takımında oyun kurucu olarak oynattı bizde de 10 numara oynadı. Ama Belhanda fransada şampiyon olurken 10 gibi gözüktü yoksa adamın kariyerinde 10 numaralık bir pozisyon geçmişi yok zaten. Ki biz de 8 olarak aldık ve oynattık bu taraftarın gazı alınsın diye pazarlandı.

peki herifin sneijder gitmeden 10 #yu almasinin (+ fasli olmasinin ve medyada habire sneijderin replacementi diye haber yapilmasinin) heriften beklentilerin skor ureten forvet arkasi/oyun kurucu olmasina katkida bulundugunu dusunmuon mu
yani tek senin degerlendirmen degil taraftarin genelinden soz ediyordum aslinda, sen numara ve mevkiden bagimsiz yorum yaparsin ama bahsettigim seyler yuzunden benzer hucum etkinligine haiz ve ayni gorevi yapmasi icin alinmis ndiaye (afrikali yani kosmasi ve savunma yapmasi beklenen topcu) ile farkli gozle bakilmasina yol acmamis midir
yani 10 giyse de ayni topcu 8 de ama birinin simgeledigi sey farkli oldugundan adam icin adil olmayan bir vaziyet ortaya cikiyor BENCE

Üst Alt