Wesley Sneijder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder

Cevap: Wesley Sneijder

sneıjder in alınabileceğini sanmak saflıktır.değil tanburac başkan dahi dese gelmeden.görmeden inanmam.r.madrid bırakabiler sneıjderi ama bize kimse bırakmaz kaparlar.

o yüzdenmi gerçek gibi yorum yapıyonuz.biraz ayaklarınız yere bassın.geçen sene dede fenere gittiğinde senna.riera.xabi alonso vs istediler ama gelmediler.şimdi biz rijkaardı aldık diye nerde holllandalı.eski barcelonalı var hepsini alacaz sanki.neymiş osman tanburacı söylemiş onun söylemediği ne varki zaten.bütün medyada transfer haberlerini derliyo,sonra bize okutuyo.

Lincoln yedi bitirdi zaten bise kalmadiki

Kadrodaki oyuncu için kötü birşey söylemeyecem :D beni gaza getirmeyin.

o yüzdenmi gerçek gibi yorum yapıyonuz.biraz ayaklarınız yere bassın.geçen sene dede fenere gittiğinde senna.riera.xabi alonso vs istediler ama gelmediler.şimdi biz rijkaardı aldık diye nerde holllandalı.eski barcelonalı var hepsini alacaz sanki.neymiş osman tanburacı söylemiş onun söylemediği ne varki zaten.bütün medyada transfer haberlerini derliyo,sonra bize okutuyo.

Ayak konusunu açmışken sınavdan geldim yeni Yıldız Teknik Bilgisayar Mühendisliğini hiç matematik çözmeden tutturmak istiyorum :D bu konudaki düşünceni alabilirmiyim :D

Neyin ne oldugunu bilmeden böyle seyler söylemeyelim birdaha lütfen.

Burak su lincolnden nasil kurtuluruz biz be

çok zor renkdaş sözleşmesi bitmeden gitmeyecek gibi görünüyor.İlk geldiğinde neler hayal etmiştim oysa ki :(

Bi kurtulsak su adamdan ne güzel olacak ya. Hep oynasa adam gibi oynasa canim feda ama 2 senedir ayni degismedi bu sene farkli olacagini sanmiyorum.

Üst Alt