Wesley Sneijder - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder

Cevap: Wesley Sneijder

Bi kurtulsak su adamdan ne güzel olacak ya. Hep oynasa adam gibi oynasa canim feda ama 2 senedir ayni degismedi bu sene farkli olacagini sanmiyorum.

Dediklerine aynen katılıyorum.:)Ama dün Futbol Smart'ta GALATASARAY-bordo maçını izledım abi adam döktürmüş ya adam oynamış ya:S:).Valla öyle oynayacaksa can kurban ona :):):):D.

Ama böyle kompleksli falan olacaksa gitsin;);):):).

basın aşmış kendini Bu adamın ancak resmini alırız. Real de Süper top oynuyor ki bu sene de banko olacaktır. Boşa yani. oradan gitse bile ilk 10 da bir kulüpde yer bulur.

Bence de hayal kurmaya gerek yok arkadaşlar abartmayın sneijder falan filan para madrid pardon real madrid satsa bile bir çok ingiliz italyan kulüpler devreye girer

8 milyon €'ysa bonservisi sorun değil Baros'a ve Meira'ya toplam 10 milyon € civarı vermiştik. Kendi gelmek istemez o ayrı.

Bu krizde sorun... nakit kaynak bulmak çok zor zaten sorun parada değil direk olarak oyuncunun hedefleri ne bunu biliyormuyuz Türkiye hiç aklında varmı hangi kulüplerde oynamak istiyo bilmiyoruz....

Üst Alt