Wesley Sneijder'in Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bak mesela Barış, Sarper ile az önce Tudor konusunda yazıştık, gayet ılımlı, saygılı, hemde Sarperin hala Tudor konusunda umudu olmasına rağmen ve benim tam tersini düşünmeme rağmen. Ben herzaman aynı Sarper ile yazıştığım gibi yazışmaya önem gösteririm, dün ki konuda Sneijder için daha aykırı fikirler de bile böyleydi.

Diğer gruba girenlere ise ima da bulunmam, aynı nasıl senin yüzüne dediğim gibi, taraftara bulunmadıkları itham kalmayanlara net tepkimi veririm. Aynı bugün bir iki tane kaç gündür sneijdere ve onun kalmasını isteyenlere demediklerini bırakmayanlara yaptığım gibi. Bu eğer seni başka birisi ile karıştırmıyorsam senin içinde geçerli, çünkü hatırladığın kadarı ile sende sneijder ve gitmesini istemeyenler için söylenmedik bişey bırakmadın maşallah. Bugün bunlara Sneijder tokat gibi cevap verdi, bunada gitmesini istemeyenler hem yönetime, hemde forumda kaç gündür demediğini bırakmayanlara tepkisini gösteriyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben Galatasaray taraftarını çok överdim son 1.5-2 seneye kadar.Dursun takımın içine ettiği gibi taraftar zihniyetinin de içine etmiş.Dursun Mayıs'ta defolsa gitse bile bu taraftar yapısıyla sürekli kaos içinde oluruz.Ünlü yabancı oyuncu hayranı,aşırı derecede şahıs odaklı,bir oyuncuyu kulüpten büyük gören bir topluluk görüyorum bugün.Kimse de öyle bir şey yok demesin,Sneijder gitti diye umarım eleniriz denmesi bile bunu ispatlıyor bir yerde.

Sneijder büyük fedakarlık yaptı,4.5 milyonu bırakıp gitmek çok az kimsenin yapabileceği olay.Fedakarlığı ve bugüne kadar verdiği hizmetler için ben teşekkür etmek istiyorum kendisine.Zaten Sneijder'i severim müritlerini sevmem diye bundan söyledim.Öyle yorumlar var ki Sneijder'in kendisi bile güler geçer,adam bile kendini bu kadar yüceltmiyordur.Bunun dışında,Sneijder ile bir sorunum yok,olan Galatasaraylı olduğunu da düşünmüyorum tek tük istisnaları geçersek.

Herhangi bir mesajimda selcuk tolga olcan gibi gereksizlere verilen senelikleri akladigim gorulmus mu ? Donk , de jong veya ahmet gibilere verilen bonservisleri destekledigim gorulmus mu

tum bunlari yapan yonetime haklilar ibaresi gosterdigim bir mesaj mi var

benim tek insanlarla ters dustugum konu sneijder . Onun disindaki hangi mevzuda farkli laf soylemisim

herkese hakettigi muamele yapilirken bir kisinin ayristirilmasina benim tepkim

Banlayin sunu. Git bjk stadi soyle boyle diyip 31 ini cek o stadin icinde

Son düzenleme:
Ben Galatasaray taraftarını çok överdim son 1.5-2 seneye kadar.Dursun takımın içine ettiği gibi taraftar zihniyetinin de içine etmiş.Dursun Mayıs'ta defolsa gitse bile bu taraftar yapısıyla sürekli kaos içinde oluruz.Ünlü yabancı oyuncu hayranı,aşırı derecede şahıs odaklı,bir oyuncuyu kulüpten büyük gören bir topluluk görüyorum bugün.Kimse de öyle bir şey yok demesin,Sneijder gitti diye umarım eleniriz denmesi bile bunu ispatlıyor bir yerde.

Sneijder büyük fedakarlık yaptı,4.5 milyonu bırakıp gitmek çok az kimsenin yapabileceği olay.Fedakarlığı ve bugüne kadar verdiği hizmetler için ben teşekkür etmek istiyorum kendisine.Zaten Sneijder'i severim müritlerini sevmem diye bundan söyledim.Öyle yorumlar var ki Sneijder'in kendisi bile güler geçer,adam bile kendini bu kadar yüceltmiyordur.Bunun dışında,Sneijder ile bir sorunum yok,olan Galatasaraylı olduğunu da düşünmüyorum tek tük istisnaları geçersek.

Sarper bende senin tam aksine bir durum görüyorum. Yabanci hayranligi degil, futbolun kaliteli oyuncular ile oynandigiginda zevk verdigini, basari getirdigini düsünüyorum. Sneijder konusunda ki tepkilerin ana sebebi de bu zaten, takimda o kadar kalitesiz adam dururken, kalitesi belli bir oyuncu bütün problemlerin sorumlusu ilan ediliyor. Kaliteli oyuncuya hic bir zaman karsi olmadim, ister yabanci olsun ister yerli. Ancak ne yazik ki kaliteli yerli oyuncu sayisi iki elin parmagini gecmez. Benimkisi ve gördügüm kadari ile forumda ki cogunlugun derdi uyruk falan degil, kaliteli takim kurulma arzusu. Ama mesela simdi bir Sinan Bilgin gelip insanlarin akli ile dalga gecerse, tatil yapti ohhh misss bak Talisca takimi icin mücadele ediyor derse, ki asil Talisca izinsiz kampa katilmadi, o zaman tepkilerde daha yogun olur. Yada gelip Anadolu kulüplerinde bile vasati asamamis oyunculari bu takima layik görür ise, tepkiler yine daha sert olur. Bu sadece Sinan icin gecerli degil, burda var bir kac tane, adami gazete haberlerini resmi bilgi gibi lanse edip söylemediklerini birakmayan, sneijder adam gibi ayrilmasina ragmen hala buna devam edenler. Bütün bunlar ile birlikte tepkiler daha da büyüyor. Ben hic bir tataftarin Galatasarayin kaybetmesini samimi sekilde isteyecegini düsünmüyorum ama bu takimin basinda ki baskan ve antrenör taraftar ile dalga gecmeye basladilar resmen. Bu yüzden herkesin sinirle böyle seyler yazmasi gayet dogal.

Ben diyeceklerimi dedim , arkamdan sallayabilirsiniz

benzer bir sevinci selcuk veya yonetim giderse anca hissederim , o zaman da durumumuz sneijderdeki gibi ayrik degil beraber sevinmek seklinde olacak

sneijder e olanin darisi tum yerli yabanci diger kan emicilerin basina

arti senin gibi daha hangi takimin kongre üyesi oldugunu kavrayamamis olupta bu takima gecenlerde anadolu takimlarinda bile vasati asamamis oyunculari layik görenlerin basina. En birinci kan emici sizlersiniz, gecende radyoda türkiyede ikinci el sülük satanlar varmis diye duydum, bence o dolandiricilar bizim kongreye bir ugrasinlar, daha doymamis ikinci el sülük dolu vurgun yaparlar vurgun.

Son düzenleme:
Sarper bende senin tam aksine bir durum görüyorum. Yabanci hayranligi degil, futbolun kaliteli oyuncular ile oynandigiginda zevk verdigini, basari getirdigini düsünüyorum. Sneijder konusunda ki tepkilerin ana sebebi de bu zaten, takimda o kadar kalitesiz adam dururken, kalitesi belli bir oyuncu bütün problemlerin sorumlusu ilan ediliyor. Kaliteli oyuncuya hic bir zaman karsi olmadim, ister yabanci olsun ister yerli. Ancak ne yazik ki kaliteli yerli oyuncu sayisi iki elin parmagini gecmez. Benimkisi ve gördügüm kadari ile forumda ki cogunlugun derdi uyruk falan degil, kaliteli takim kurulma arzusu. Ama mesela simdi bir Sinan Bilgin gelip insanlarin akli ile dalga gecerse, tatil yapti ohhh misss bak Talisca takimi icin mücadele ediyor derse, ki asil Talisca izinsiz kampa katilmadi, o zaman tepkilerde daha yogun olur. Yada gelip Anadolu kulüplerinde bile vasati asamamis oyunculari bu takima layik görür ise, tepkiler yine daha sert olur. Bu sadece Sinan icin gecerli degil, burda var bir kac tane, adami gazete haberlerini resmi bilgi gibi lanse edip söylemediklerini birakmayan, sneijder adam gibi ayrilmasina ragmen hala buna devam edenler. Bütün bunlar ile birlikte tepkiler daha da büyüyor. Ben hic bir tataftarin Galatasarayin kaybetmesini samimi sekilde isteyecegini düsünmüyorum ama bu takimin basinda ki baskan ve antrenör taraftar ile dalga gecmeye basladilar resmen. Bu yüzden herkesin sinirle böyle seyler yazmasi gayet dogal.

Bana istatistiki bilgi vermek ve 'o kadar çöp dururken' dışında bir cevap verecek olursan,son 1.5 senedir 2 senedir Sneijder'in perfomansını beğendiğini söyleyebilir misin peki?Form geçici klas kalıcı mottosu,yeterince baskı yemediğinde orta sahası kağıt helvadan hallice olan takımlara karşı hala geçerli doğru ama azıcık baskı yediğinde birden piyasadan kaybolmaya başladı 1.5 senedir.Bunun iki istisnası,biraz 1-0 biten Fb maçının ilk yarısı ve 2-2 biten Bjk maçının ilk yarısı.O maçtaki gibi 10-15 maç oynasa zaten şampiyon olabilirdik kendisine de kimse bir şey diyemezdi.Bu sene de kalsa daha da kötüleşecekti muhtemelen performansı,iyice okların hedefi olacaktı belki de.Sorun gönderilmesi değil,gönderiliş şekli bence.Keşke stadda veda gecesi düzenleyip plaketle uğurlasaydık ama yönetim yapmadı,her zamanki saçmalıklarına bir halka daha eklemiş oldular.Ama vah vah vah niye gitti de onu yıllarca ararız da falan anlık sözler.Eninde sonunda gidecekti,bu sene olmasa gelecek yıl olmadı en kötü 2 sene sonra,tabii ki arayacağız ama bunun şimdi gitmesiyle alakası yok,adam 33 yaşında en nihayetinde.Ömür boyu top oynayacak hali yok.Tekrar edeceğim üzere Real'e Juve'ye Fener'e golü unutulmaz ben bütün bunlar için kendisine teşekkür ediyorum çok güzel şeyler yaşattı ama buna takılı kalıp da takımın önünü kesmeye gerek yok.Bana göre bu olay olmadan önce başarılı olma şansımız düşüktü,şimdi hiç yok ama.Yönetimin işbilmezliği+kontrolünü yitirmiş taraftar bu sezonu el ele çöpe atacak gibi.Tek bir olasılık var,Östersunds maçında 4-5 gollü bir galibiyet almak o zaman belki kaos hafifleyebilir.Onun dışında bu sezon başlamadan bitti.Bu yüzden taraftarı eleştiriyorum zaten.Dursun bir bok yiyor x zarar veriyor,taraftar bu zararı görmesine rağmen kendi elleriyle 2x yapıyor.Belhanda diye bir adam alındı misal,kesinlikle ilk maçta ıslıklanacak o formayı çıkar denecek küfür edilecek.O adamdan da bir yol olmayacak gibi bu mesele ayağına böylelikle.

Son düzenleme:
Bu dursun yonetiminin bu kadar komple bir cokusun mimari olabilecegini kimse o donemlerde ongormemisti

aysalim gorsel veya algi olarak cok gerisinde oldugu asikardi ama belki biraz tasarruf biraz yonetim ici birlikle goturebilecegi dusunuluyordu , karsisinda aday olanlar da forum olsun kongre olsun reklam adayligi olarak degerlendirilmisti

o zaman dursunun secimiyle ilgili boyle suclaniyorsak , cikaririm bugun tudor ile ilgili soylenenleri ve cok degil bir kac ay evvel gelmesi icin ayni kisilerin neler soylediklerini ve kiyaslarim .. o gun ne yapilip edilip getirilmesi elzem gorulen tudorun bugun de bir dakika kalmamasi gerekiyor dendigini

ben zaten gs kongresinin icerisinden kabiliyetli yoneticiler yetistiremedigini soyleyen kisiyim ama kimse sampiyon bir takimin basina gelip de bu kadar berbat performans sergileyecegini bilemezdi , ayrica cok opsiyon da yoktu , yonetiminde bir kac tecrubeli isim var filan diye secildi gitti

benim sorguladigim sey baska , sneijderin gitmesi klube 6 milyon civari tasarruf saglatti belki fakat yerine alinan ve uzun sozlesme yapilan belhandanin sneijder den gorulen ne artisi var , ustelik verilen bonservis ucuk bir rakam

bir sezon once ahmet ve serdara toplamda 7 milyon gomulmusken maicona bir 7 daha gomulmesi

erene 4 milyon odenmisken , bir 5 de gomis e verilmesi

donk hatasinin uzerine de jong sacmaligi

bunlar sneijder in gonderilmesinden kat be kat buyuk sorunlar aslinda

fakat ben ne olursa olsun , semih sabri cenk podolski sneijder ve oncesinde hamit , umut gibilerin gonderilmesini , ve ayni gonderilme umudunu canli tutmak istedigim balta , selcuk gibileri dusununce dogru hamleler olarak goruyorum

bu takimin uzerinde yuku atmasi gerekiyor , kimisi kafada futbolu bitirmis , kimisinin egosu tavan , kimisi iyi niyetli ama capsiz .. say say bitmez tonla adam var , ve ilk kez ciddi bir nester vuruluyor

eger yasin , sinan gibiler kalacaksa da ciddi manada mesaj verilip pabucun pahali oldugu gosterilmis oluyor

ki bence satis sansi varsa onlar da yollansin
Sadece ilk paragrafa cevap vereceğim eğer bunu göremeyen varsa kusura bakmasın kendi malligidir.
Adam baskan oldu ilk röportajı sportif başarı ikinci planda dedi çöküşün başlangıcı olduğunu anlamadınız mi daha o gün dedim yanlış yoldayız yazık edeceğiz kendimize diye.

Şaka mısın sen yoksa insanları salak yerine mi koyuyorsun.

Sneijderin parası diye çenen hiç susmuyor şimdi Sneijder den tasarruf ettik oraya buraya şu kadar harcadık diyorsun. Bunu herkes diyor yıllardır, çöplerw bu kadar para harcama o zaman Sneijder gibi kaliteli adamları alırsın.

Ulan kendin demişsin Serdar+Ahmete 7 harcadık bunun ikisini toplasan ve 5 ile çarpsan Sneijderin çeyreği kadar kaliteli futbolcu olamazlar. Sen gidiyorsun hep Sneijder Sneijder Sneijder.

Nedir bu nefretin temeli, içinize işlemiş iyice. Sneijder gitti rahat rahat maçları izlersin artık bütün sorunlarımız çözüldü bir an da.

sent via GSC
4.yıldızı taktığımız sene bu tinercilere koydu ya onun acısı

burası galatasaray burada hak edene hak ettiği verilmez kuzeyli çocuğumuz gibi akıllı uslu olup tribünne oynarsanız sözleşme kaparsınız iyi olursunuz

Vay be bir zamanlar sneijder reisi ne savunurduk.O günler aklıma geldi.Seni de harcadılar reis zamanında neyse aslında iyi zamanda gittin yoksa efsane değil kestane olacaktın o göbüşle

Biraz profesyonel olsa 3 sene daha oynardı.
Şimdi ne yapıyor bilmiyorum ama para bitmeden önce bir baltaya sap olması lazım.
Survivor da görmek istemeyiz reisi.

Gscimbom mobil

Üst Alt