Wesley Sneijder'in Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Sinan Bilgin olayın büyümesinin nedeni işlerin gizli kapaklı yapılmasıydı zaten. ha gitti ha antrenmana çıkıyorum vesaireler ile taraftar muallakta bırakıldı. yoksa isimler gelip geçici ben Galatasarayıma verdiği katkıya bakarım dediğin gibi.

Bu sene son 6-7 haftada oynadığını bütün sezona yaysa idi eminim herkes tepki gösterirdi(zaten onu da milli takım için yaptığını biliyoruz). Sneijder büyük oyuncu elbette ama takıma bu büyüklüğünü veremiyorsa -ki 2 senedir göz önünde olan bu- gitmesi olağan. Sneijder>Galatasaray diyenler vardı inanılmaz şekilde ve miadını tamamladı şeklindeki yorumlara da gelen ilk cevap sürekli "selçuk dururken niye sneijder gidiyor"du, haklılar ama selçuka talip olan yok ki adamda haysiyet kırıntısı da yok, gitmiyor ve dediğin gibi parasını almadan gitmez. burada suçlu olan kesinlikle bu sözleşmeleri yapanlar.

Kısa zamanda da kişisel sorumluluk gelmeden Türkiye'de herhangi bir kulübün düzlüğe çıkması beklenemez ki bunun da öncesinde bizim açımızdan Dursun ve saz arkadaşlarının kulüple ilişiklerinin yönetimsel bağlamda kesilmesi gerekir.

(alıntı yapmıyorum uzun yazıyorsun diye)

Son donemde GS nin dogru durust ,tam anlamiyla duzgun isleyen bir yonetimi olamadi ki .. polat yonetimi yapisal sorunlara egilen ,bir cok seyi basaran ama futbol yonetimi ve klup ici burokraside rezalet bir yonetimdi

Aysal yonetimi sportif acidan saheser ama yonetim ile teknik ekip arasi senkronu surduremeyen ve mali acidan gelir gider dengesinde surekli acik veren bir tarzdaydi

dursun yonetimi ise tam bir facia , sneijder vs bu hale geldiyse zaten bu yonetim yuzunden ..

ama ben oldum olasi "iyi yonetimsen , iyi teknik direktorsen yildiz oyuncuyu yonetmeyi bileceksin" lafina katilmamisimdir , adam yonetilmiyor iste ,sorunlu ,bu ayarda yetenekleri olan bir adam neden bu yasinda pat pat asagi dusup turkiyede oynar hale geldi , neden buradan tekrar bir avrupa transferi yapamadi ? bunlari kimse sorgulamiyor

boyle cok adam geldi son donemde turkiyeye , saydim demin , diego az buz adam mi , teneke baglayip gonderdiler , gutiler ,simaolar ,alexler, krasicler .... daha evvel keitalar, misimovicler ,lincolnler

bunlarin kac tanesi turkiyeden ayrilinca guzel transferler yaparak ust duzey futbol oynamaya devam edebildiler ? hepsinde ayni terane .. ego , iyi calismama , ismi ile kredisini surdurme ama sonucta hic bir sey verememe

butun hepsinin sonu ayni oldu ... ama hepsinde de suclu aykut , suclu bulent korkmaz , suclu tudor , suclu samet aybaba oldu

biri de cikip demiyor ki bu adamlar bu kadar iyiyse neden antrenorler kendi ayagina kursun atsin ? az mantik ya

takımda herhangi bi 2 çöpün parasiyla Sneijderin maaşı esit

Takimdaki 15 çöpun skora katkilari sneijderin asist sayisinin 3te 2 si etmiyor malesef

Hakettigi para
Selcuk 2.9 alirken bu adama 4.5 vermek basari keske daha fazla verseydik !

o copleri de alan yonetim de bitik iste onu diyoruz .. biz sneijder gitsin copler kalsin mi dedik .. copler de gidecek sneijder podolski de gidecek

sen herhangi , altyapi antrenorunu bile is basina getirdi isen , kalkip hic bir oyuncuna onu yedirmeyeceksin , tum takimi kaybedersin bu durumda

azalta azalta hepsinden kurtulacaksin , kimisi agrili sizili olacak ,kimisi yag gibi kayip gidecek ... su an takimda huzursuzluk potansiyeli olan 3-4 adam kaldi , onlarin da acilen gitmesi haylice yararimizadir

sinanin kaprisleri , yasinin zammi , selcuk un hizipciligini de duymamak icin hepsinin bileti kesilmeli

Oy verdigin ve destekledigin Dursun baskanina söyle bunlara bana degil. Ben mi dedim yeniden ayni paralara sözlesme imzala Sneijder ile diye.

Daha az para versen hayir mi diyecekti bu adam, 1,3 imza parasini mesela kaldirsan birsey mi diyecekti? Bugün gördügümüz üzere adam 4,5 Milyon gibi bir paradan feragat etti hepinizi göt etti.

Gonderme nedeni neymis?

Sportifse ölü haliyle takimin en iyisi Muslera'dan sonra
Statikligiyse diger
statik mallari da yollayacaksin
Disiplinse bu adam bugune kadar disiplin sorunu nerde ve ne zaman yasadi?

Peki nedeni ne? Dursun veya Tudorun annesiyle sex mi yapmis?

Koca sezon baslamadan bitiren bir sahis bizim baskanimiz oluyor. Ve hala sucuk tayfadan ses yok para serefinizden daha mi kiymetli?

karsiligi olmayan seyler soyluyorsun , ben de selcuk olmasa kume duserdik derim o zaman ... sorun su .. sneijder bu takima 2 senedir hic bir sey vermedi , aynen digerleri gibi

yani gonderilen bruma haric herkes dogru , herkes basarisizlikta pay sahibi ama sneijder degil oyle mi ?

2 senedir takima, kulube hic bisey vermeyen, kulubu kurutan tek biri var o da sizin gibilerin sectigi capsiz dursun!!

3 kupali 4 yildizli Sampiyon Futbol takimini aldi 4. Ve 6. Yapti!!

900 milyon borcla aldi 2 milyar borca cikardi.

Dunya sampiyonu tekerlekli basketbol takimi artik Turkiye sampiyonu olamaz halde.

Euroleague sampiyonu kiz basket takimini aldi Turkiyenin siradan basket takimi yapti, Avrupa ve Turkiye sampiyonu GS erkek basket takimini aldi sira takimi yapti ama suclu dursun degil Sneijder di mi?

Son 2 sene bisey yapmiyor diye attigin Sneijder ligin asist krali!! Gole en cok etki eden oyuncu!!

Aldigi maas Selcuk+Donk kadar!!!

Bu dursunu baskan yapan ve 700 imza toplayip deviremeyen ne kadar onun bunun cocugu varsa onlarin topunun Allah gani gani belasini versin !

Son düzenleme:
Gönderme nedeni belli; GERİZEKALILIK, HAİNLİK, BİLMEMNE ..... filan... Başka neden yok, bunlar var işin içerisinde. Yasin, Sinan, Selçuk gibi adamlar ilk 11'e çıkacak ama sen takımın tartışmasız en iyi ayağını, takımın beynini tek hızlı oynayan adamını, oyun kuran, dikine oynayan asist yapan adamını yollayacaksın ve hiçbir açıklama yapmadan.. .................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu dursun yonetiminin bu kadar komple bir cokusun mimari olabilecegini kimse o donemlerde ongormemisti

aysalim gorsel veya algi olarak cok gerisinde oldugu asikardi ama belki biraz tasarruf biraz yonetim ici birlikle goturebilecegi dusunuluyordu , karsisinda aday olanlar da forum olsun kongre olsun reklam adayligi olarak degerlendirilmisti

o zaman dursunun secimiyle ilgili boyle suclaniyorsak , cikaririm bugun tudor ile ilgili soylenenleri ve cok degil bir kac ay evvel gelmesi icin ayni kisilerin neler soylediklerini ve kiyaslarim .. o gun ne yapilip edilip getirilmesi elzem gorulen tudorun bugun de bir dakika kalmamasi gerekiyor dendigini

ben zaten gs kongresinin icerisinden kabiliyetli yoneticiler yetistiremedigini soyleyen kisiyim ama kimse sampiyon bir takimin basina gelip de bu kadar berbat performans sergileyecegini bilemezdi , ayrica cok opsiyon da yoktu , yonetiminde bir kac tecrubeli isim var filan diye secildi gitti

benim sorguladigim sey baska , sneijderin gitmesi klube 6 milyon civari tasarruf saglatti belki fakat yerine alinan ve uzun sozlesme yapilan belhandanin sneijder den gorulen ne artisi var , ustelik verilen bonservis ucuk bir rakam

bir sezon once ahmet ve serdara toplamda 7 milyon gomulmusken maicona bir 7 daha gomulmesi

erene 4 milyon odenmisken , bir 5 de gomis e verilmesi

donk hatasinin uzerine de jong sacmaligi

bunlar sneijder in gonderilmesinden kat be kat buyuk sorunlar aslinda

fakat ben ne olursa olsun , semih sabri cenk podolski sneijder ve oncesinde hamit , umut gibilerin gonderilmesini , ve ayni gonderilme umudunu canli tutmak istedigim balta , selcuk gibileri dusununce dogru hamleler olarak goruyorum

bu takimin uzerinde yuku atmasi gerekiyor , kimisi kafada futbolu bitirmis , kimisinin egosu tavan , kimisi iyi niyetli ama capsiz .. say say bitmez tonla adam var , ve ilk kez ciddi bir nester vuruluyor

eger yasin , sinan gibiler kalacaksa da ciddi manada mesaj verilip pabucun pahali oldugu gosterilmis oluyor

ki bence satis sansi varsa onlar da yollansin

Tolganın, Selçuğun yer bulduğu kadroda bu adama yer bulamadılar. Hainler. Yazıklar olsun..

Aziz yıldırım olsa bu kadar kötülükleri yapamaz Galatasaray'a.

Bu dursun yonetiminin bu kadar komple bir cokusun mimari olabilecegini kimse o donemlerde ongormemisti

aysalim gorsel veya algi olarak cok gerisinde oldugu asikardi ama belki biraz tasarruf biraz yonetim ici birlikle goturebilecegi dusunuluyordu , karsisinda aday olanlar da forum olsun kongre olsun reklam adayligi olarak degerlendirilmisti

o zaman dursunun secimiyle ilgili boyle suclaniyorsak , cikaririm bugun tudor ile ilgili soylenenleri ve cok degil bir kac ay evvel gelmesi icin ayni kisilerin neler soylediklerini ve kiyaslarim .. o gun ne yapilip edilip getirilmesi elzem gorulen tudorun bugun de bir dakika kalmamasi gerekiyor dendigini

ben zaten gs kongresinin icerisinden kabiliyetli yoneticiler yetistiremedigini soyleyen kisiyim ama kimse sampiyon bir takimin basina gelip de bu kadar berbat performans sergileyecegini bilemezdi , ayrica cok opsiyon da yoktu , yonetiminde bir kac tecrubeli isim var filan diye secildi gitti

benim sorguladigim sey baska , sneijderin gitmesi klube 6 milyon civari tasarruf saglatti belki fakat yerine alinan ve uzun sozlesme yapilan belhandanin sneijder den gorulen ne artisi var , ustelik verilen bonservis ucuk bir rakam

bir sezon once ahmet ve serdara toplamda 7 milyon gomulmusken maicona bir 7 daha gomulmesi

erene 4 milyon odenmisken , bir 5 de gomis e verilmesi

donk hatasinin uzerine de jong sacmaligi

bunlar sneijder in gonderilmesinden kat be kat buyuk sorunlar aslinda

fakat ben ne olursa olsun , semih sabri cenk podolski sneijder ve oncesinde hamit , umut gibilerin gonderilmesini , ve ayni gonderilme umudunu canli tutmak istedigim balta , selcuk gibileri dusununce dogru hamleler olarak goruyorum

bu takimin uzerinde yuku atmasi gerekiyor , kimisi kafada futbolu bitirmis , kimisinin egosu tavan , kimisi iyi niyetli ama capsiz .. say say bitmez tonla adam var , ve ilk kez ciddi bir nester vuruluyor

eger yasin , sinan gibiler kalacaksa da ciddi manada mesaj verilip pabucun pahali oldugu gosterilmis oluyor

ki bence satis sansi varsa onlar da yollansin

Benim tudorla ilgili Melonun gidisi ile ilgili donkla ilgili ilk soylediklerimi ozellikle bulup cikartabilir misin?

Nerden bilebilirdik dursunun capini diyosun ya bak bakalim ben dursuna ilk nerede giydirmisim? O salakla 1 dk konusmak yeterli onun capini anlamak icin. Arti madem hata yaptiginizi gordunuz toplayin 700 imzayi basin tekmeyi cibiliyetsize!!

dursun+tudor sktr olup gitsin
sneijderyi geri getirelim adam meyilli mutsuz ayriliyor, isteksiz gidiyor baskiyla geri getirebiliriz, böyle adam gibi adam kolay bulunmaz!
bu taraftar sana doymadi, gideceksin elbet ama simdi degil!

Bir üye var ki kendi kendine çelişen ifadeleri olan amaçlı yazılar yazıyor. Tek bir konuda çelişmiyor o da Sneijder eleştirileri.

Bir ara Muslera'ya da sallamış. Onu da harcayacaklar herhalde.

Üst Alt