Wesley Sneijder'in Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamı yollarsın yollamassın ama gereken açıklamayı yapamıyorsun şunun için yolladık diyemiyosun emre ve olcan gs uefaya şikayet etmiş paralarını çatır alacaklar
Hani snejider para gözdü dersinki yeni yapılanmaya gidicez takımı gençleştirecek yerlerine iyi oyuncu alıcaz eyw nerde 30 yaş üstü topçu avrupadan elini eteğini çekmiş topçu var aldın

Barış, Recep ile benim aramda ki bir şaka, olayın ima ile uzaktan yakından alakası yok.

Bundan ayrı hiç bişey ima ettiğim yok, düne kadar yazılan mesajları aç incele, kimler neler yazmışlar ama bugün çok güzel bir tokat yediler. Yine Tudor için ölüp bitenler, dün maçtan sonra muhteşem bir dönüş sergilediler.

Ayrıca bir suçlamada bulunmadan mesajlarımı gözden geçirme zahmetinde bulunsaydın, yazılan en aykırı fikirlere bile katılmadığım halde saygı duyduğumu görürdün.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Yok öyle yapmıyorsun emin ol sen bir daha mesajlarını gözden geçir bence. Herkes stresli yanlış anlaşılmaya mahal fazla. Bir forumdaş tavsiyesi benimki suçlama değil ne haddime. Sadece nacizane bir uyarı...

Yok öyle yapmıyorsun emin ol sen bir daha mesajlarını gözden geçir bence. Herkes stresli yanlış anlaşılmaya mahal fazla. Bir forumdaş tavsiyesi benimki suçlama değil ne haddime. Sadece nacizane bir uyarı...
Kusura bakma gözden geçirecek bir tutumumu görmüyorum, tam aksine davranıyorum. Sneijdersporlusunuz diyenlere, Sneijder hakkında çıkan gazete haberlerini resmi bilgi olarak lanse edenlerle bile ılımlı ve saygılı yaklaştım. O kadar uzağa gitmeye gerek bile yok, daha dündü mesela bu konu. Yine tekrar ediyorum yanlış hatırlamıyorsam, bu grubun içinde sen bile vardın.

Ha şöyle bir durum var, Sneijder gibi sevilen, benimde sevdiğim bir oyuncuya demediğini bırakmayan, adamın ceketini alıp gitmesine rağmen hala laf çakanlara ılımlı davranmam ama bunu bugünde yaptığım gibi ima ile değil, net yaparım. Çünkü böyle davrananın tek amaçı vardır benim gözümde, oda insanların sinirini bozmak. Keza aynısı da Tudor için ölüp biten, bu konunun üzerinden yine Taraftara bulunmadığı itham kalmayıp, bir gün sonra tamamen dönenler içinde geçerli.

Lütfen insanlara, sevdikleri oyuncuyu savunup gitmesini istemedikleri için türlü türlü ithamlarda bulunup böyle tavsiyeler de bulunmayalım bence,havada kalıyor cünkü.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Herkeze iyi geceler

Bugun bize bu uzuntuyu yasatanlar hesap sorulacak.
Seni asla unutmayacagiz WESLEY Sneijder, iyiki seni parcaliyla izledik ama gidis bicimin hic hos olmadi ve bunu yapanlar tarihte hain ve serefsiz olarak bilenecek ama sen juventuse attigin gol ile havizalarda kalacaksin

hoscakal sneijder, insALLAH yine yolumuz kesisir ve seni teknik direktor olarak goruruz Galatasarayda

Daha önce dedim,Sneijder'i severim müritlerini sevmem.
Bak mesela Barış, Sarper ile az önce Tudor konusunda yazıştık, gayet ılımlı, saygılı, hemde Sarperin hala Tudor konusunda umudu olmasına rağmen ve benim tam tersini düşünmeme rağmen. Ben herzaman aynı Sarper ile yazıştığım gibi yazışmaya önem gösteririm, dün ki konuda Sneijder için daha aykırı fikirler de bile böyleydi.

Diğer gruba girenlere ise ima da bulunmam, aynı nasıl senin yüzüne dediğim gibi, taraftara bulunmadıkları itham kalmayanlara net tepkimi veririm. Aynı bugün bir iki tane kaç gündür sneijdere ve onun kalmasını isteyenlere demediklerini bırakmayanlara yaptığım gibi. Bu eğer seni başka birisi ile karıştırmıyorsam senin içinde geçerli, çünkü hatırladığın kadarı ile sende sneijder ve gitmesini istemeyenler için söylenmedik bişey bırakmadın maşallah. Bugün bunlara Sneijder tokat gibi cevap verdi, bunada gitmesini istemeyenler hem yönetime, hemde forumda kaç gündür demediğini bırakmayanlara tepkisini gösteriyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Daha dün gibi hatırlıyorum Sneijder'in geliş sürecini.Ben o sene YGS ye hazırlanırken dershaneden eve gelip bütün spor sitelerinden süreci takip ediyordum.Geldiğinde havalara uçmuştum.Üstüne üstlük bir de arkasından Drogba da geldiğin de sevincim iki katına çıkmıştı.Ah ah ne günlerdi be...

5-6 sene önce birileri bana Sneijder sizin takımda oynayacak ve siz de adamın sözleşmesini feshedeceksiniz deseler hadi lan derdim.Saka gibi şimdi gerçek oldu.

Lenovo TB3-710F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olası bir tur atlayamama durumundan sonra o stadı yakmayan. Tudorla yağlı suratın kafasına geçirmeyen Galatasaray'lı falan değildir.

Ben şimdi öğrendim gittiğini.

Sonradan eleştirsemde, en son Aysal gittiğinde gözlerim dolmuştu Galatasaray için.

Ya dursun sen öl hakketten, tudor sen de defol git len zibidi

Ulan pislik herifler. Madem bu adam bir ise yaramiyor artik bu adamdan gecti niye got korkusundan 20 milyon tazminat koydunuz.

It gibi korkuyorsunuz sneijderden.

Agzina sictiniz koca kulubun iki senede.

Hainler.

Simdi benim anlamadigim bir sey var , ortada 2 senedir cok ciddi bir basarisizlik var , 2015 ten yana gelinen surecte basta dursun ve yonetimi olmak uzere , hemen herkes bu basarisizlikta pay sahibi ve sirasi gelen de bunun bedelini oduyor

once hamzalar , rikolar , denizliler , sonra donem donem elestirilen buraklar , sabriler , semihler ve bir torba adam gitti , satildi , serbest birakildi ya da kovuldu , olcanlar , melolar , pandev vs say say bitmez

bu basarisizlik pastasinda elbette suclu sneijder degil ama peki herkes suclu ds sneijder mi sucsuz ? Neden ismi ronaldo , sneijder, drogba veya boyle sohretli olunca ayricalik , iltimas taniniyor ?

sneijder ile tudor ters kutuplarda , ilk defa mi oluyor bu ? Bir yonetim antrenore ragmen oyuncunun tarafinda yer alabilir mi ? Bunu yaparsa oyuncu grubu bir daha o antrenoru umursar mi ? Onu gectim futbolcuya dayali duzen tam da bu degil mi ?

sneijderin biraz isine saygisi olsa , milli takima giden her oyuncu 2 haftadir calisiyorken tamamen tatil amacli ibiza da vakit gecirir mi ? Bu adama bu kadar yuksek ucret , manasiz zoraki izinler vermek elbette yonetim kabahatidir ,fakat sneijder in de bu yaptiklari is mi?

ne yani ? O kadar adam calisiyorken mactan 2-3 gun once gelip yeri hazir mi olacakti beyin ? Boyle bir ayricalik olur mu koskoca takimda

gelelim selcuk vb vitaminsizlere . Bu adamlarin sozlesmesi var , umut , hamit , poldi vb sabri semih tonla istenmeyen adam gonderildi , neden selcuk u gonderemesinler

ama aldigi ucret sebebi ile gitmeyi kabul etmeyen oyuncuya o parayi verip de bir daha baska yerde para da kazan denir mi ? E talibi de yok

yonetimin elestirilecek yani gonderdikleri degil , astronomik maliyetlerle aldigi oyunculardir

Üst Alt