Wolverhampton Cana'ya talip - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Cana'ya talip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Wolverhampton Cana'ya talip

Cana'nın bizi bırakıp gideceğini zannetmiyorum,hele hele bu forumdakilerin Birkan Alkaya'yı ciddiye alacağına ihtimal bile vermiyorum.

Lorik cananın defansif yönü çok iyi lakin pas tekniği olarak takımın en kötü oyuncusu(Servet,Barış,Sarp dahil)Sivas maçındada Servetle bomboş durumda paslaşırken topu rakibe attı az daha yiyoduk golü.Daha önceki maçlardada bolca pas hatası yaptı

Ben senin yerine cevap vereyim.Sana göre Cana dünyanın en iyi ön liberosu herhalde. Vay bee ne adam almışız biz yaa. Dünyanın en iyi önliberosu bizde ama ne hikmetse Wolverhampton talip :)

Arkadaşlar savunanlarda eleştirenlerde çok abartıyor.Dünyanın en iyi 3 önliberosundan biri diyenler var .Bu kadar abartmayın 10 metreye pas atamayan adamdan böyle bi şey olmaz ama o kadarda kötüde değil.Türk statüsünde oynarsa takımda kalmalı

canadan önlibero falan olmaz,5 metre yanındaki adam pas atamayn adam oyunu nasıl yönlendirecek,çok kötü bir adam da değil çok iyi bir adam da değil,ha fenerdeki lugano,ha cana,kugano dan ne kadar önlibero olursa can dan da o kadar olur

canadan önlibero falan olmaz,5 metre yanındaki adam pas atamayn adam oyunu nasıl yönlendirecek,çok kötü bir adam da değil çok iyi bir adam da değil,ha fenerdeki lugano,ha cana,kugano dan ne kadar önlibero olursa can dan da o kadar olur

gel de bunu steve bruce, erik gerets gibi adamlara anlat. teknik direktör ol sen hacı. artı 1

Lorik cananın defansif yönü çok iyi lakin pas tekniği olarak takımın en kötü oyuncusu(Servet,Barış,Sarp dahil)Sivas maçındada Servetle bomboş durumda paslaşırken topu rakibe attı az daha yiyoduk golü.Daha önceki maçlardada bolca pas hatası yaptı

Cana'nın ileri attığı arapaslarını göremeyecek kadar da körsünüz heralde? Evet bazen basit top kayıpları yapıyor olabilir ama takımda ortalamanın üstünde bir tekniğe sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt