Wolverhampton Cana'ya talip - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Cana'ya talip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Wolverhampton Cana'ya talip

Baris ozbek de oyle ama kimse begenmiyor onu ustelik baris arada bir gol veya asist yapar, bana kalirsa cana ve misi satilip yerlerine oyunun iki yonunu de oynayabilen kaliteli birini alabiriz sezon sonunda

her ne kadar ingiltere liginde desteklediğim takım olsa da Wolves Cananın gitmesini istemem

cana bir başlangıçtı

bir devrin bitip başka bir devre geçişin ilk adımıydı

şimdi başka canalar da gelmeye başladı takıma ve görüyoruz artık sahadaki mücadeleyi

bu arada bu haberi rıdvan ve sergene göstermek lazım

bakalım bankasya liginde çok var canadan diyecekler mi yine

Eğer ligin seviyesini yükseltemiyorsan sen düşüceksin. Türkiye'de futbol sert oynanıyorsa sende sert kolay sakatlanmayacak adam alıcaksın. Lincoln'a kız gibi diye demediğini bırakmayanlar Cana sert diye demediğini bırakmıyorlar.

Eğer ligin seviyesini yükseltemiyorsan sen düşüceksin. Türkiye'de futbol sert oynanıyorsa sende sert kolay sakatlanmayacak adam alıcaksın. Lincoln'a kız gibi diye demediğini bırakmayanlar Cana sert diye demediğini bırakmıyorlar.

Mantığa bak ligin seviyesini yükseltemiyorsak biz mi düşücez.Allah Allah yaa!! Sonra Avrupa Kupalarında hangi seviyede oynayacağız ?? Ben anlamıyorum İbrahim Dağaşan yada Sedat sertlik yapınca kasap diye bağırılır,kazma denir her türlü küfür edilir Lorik Cana sertlik yapınca aslan kaplan savaşçı olur.Futbol beyinle oynanır deli gibi panik halinde rakibe çift dalmanın hiç bir mantığı yok. Patrick Viera çok az kayarak müdahale yapar ama çok iyi bir top kapıcıdır.Neden çünkü zekidir,pozisyon almasını bilir.Defans oyuncularına şu denir, mecbur kalmadıkça kayarak müdahale yapmayın. Bizim Lorik Cana tam tersi. Adam sürekli yerde. Anca zaten Wolverhampton yada Sunderland seviyesinde oynar.

Mantığa bak ligin seviyesini yükseltemiyorsak biz mi düşücez.Allah Allah yaa!! Sonra Avrupa Kupalarında hangi seviyede oynayacağız ?? Ben anlamıyorum İbrahim Dağaşan yada Sedat sertlik yapınca kasap diye bağırılır,kazma denir her türlü küfür edilir Lorik Cana sertlik yapınca aslan kaplan savaşçı olur.Futbol beyinle oynanır deli gibi panik halinde rakibe çift dalmanın hiç bir mantığı yok. Patrick Viera çok az kayarak müdahale yapar ama çok iyi bir top kapıcıdır.Neden çünkü zekidir,pozisyon almasını bilir.Defans oyuncularına şu denir, mecbur kalmadıkça kayarak müdahale yapmayın. Bizim Lorik Cana tam tersi. Adam sürekli yerde. Anca zaten Wolverhampton yada Sunderland seviyesinde oynar.

Diğer barzolar gibi adama tekme sallamıyor Cana. Topa sert oynuyor. Gözünüzle izleyin, gözünüzle...

Yaşadık..Nasıl olsa Bank Asyada 50 tane Cana var..Hepsini toplayalım.. 7 8 M ye satalım..7*50=350 M para kazanırız..Bütün borçları kapatırız :)

4.5 vermistik bu adam icin.

4 veren olursa satilsin

ama haberlere göre 6 veren bile var, o zaman hemen, zaman kaybetmeden satiin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt