WTA İstanbul | Şampiyon Serena Williams - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

WTA İstanbul | Şampiyon Serena Williams

Cevap: WTA İstanbul | 23-28 Ekim

Çok zor oldu ama süper bir maçtı..Keber harika oynadı ve maç puanını kaçırdı buna ek olarak...

Ancak Azarenkam yoruldu ve yarın Williams ile oynıyacak umarım bir terslik olmaz...
kort yavaşlatıyormuş galiba topu. bu azerankanın lehine bence. inşallah yorgunlugunu atar. kerberide tebrik ediyorum tipik alman. disiplini mükemmel. ama karşısında yetenek ve kabiliyetli oyuncu var.

kort yavaşlatıyormuş galiba topu. bu azerankanın lehine bence. inşallah yorgunlugunu atar. kerberide tebrik ediyorum tipik alman. disiplini mükemmel. ama karşısında yetenek ve kabiliyetli oyuncu var.

Kerber harikaydı gerçekten ama ilk setin tie breakini vermesi Azeranka'nın mucizeydı gerçekten...

Yarın çok güzel bir maç bizi bekliyor,umarım bayram gezmeleri kısa sürer;)

saat 1 oldu daha mac devam ediyor. sharapova-radwanska maci. Seyirci de bayagi var. setlerde 1-0 onde radwanska. 2. sette 5-5. sharapova bu seti alirsa bayagi uzayacak mac.

Evet, :)

2 gündür Sinan Erdem'de 6 maçıda canlı izledim.

Bu ulvi ortamda bulunmak bile, süper bir duygu...

Seyirci olağanüstü, bu tenis'e yeni ilgi duyan bir kitle değil, senelerce tenis'i seyreden fanatik bir kitle var salonda...

Dünkü son maç saat:02:15'te bitti, Sharapova-Radwanska maçı...

Eve gitmem 03:00'ü buldu.

Azarenka'nın 2nci raketi fırlatışında yuhalanması tartışılır,

seyirci çok nezih, ortam çok nezih, kesinlikle futbol seyircisi yok,

sanırım bu nezih ortamda raket fırlatma durumu hoş karşılanmadı,

Serena, dün akşam tüm kendisi hakkındaki olumsuz düşüncelerimi yıktı,

maç sonu seyircilerle tek tek kucaklaşması, kimseye aldırış etmeden, sonuçta güvenlik söz konusu,

fakat süperdi,

Sharapova ise tam aksine, kazandığı ve çok sevindiği maçta, kimseye bakmadan,

gece 02'ye kadar seni bekleyen çocuklara bir imzayı çok görmesi ve arkasına bakmadan salondan çıkması,

rahatsız ediciydi...

İpek şenoğlu'da mikrofon açıkken, kendisine hiç yalıştıramadım dedi...ve bence haklı...

Kadın resmen, geçen seneki kedi-köpek muhabbetinin intikamını Türk seyircisinden aldı....

Cık cık :)

Bugün önemli biri gelecekmiş Sinan Erdem'e, Eva Longoria olabilir.

Ben bugün çalışıyorum, gidemeyeceğim,

fakat cuma-c.tesi-pazar yine orada olacağım.

Mutlaka gelin, hala bilet var,

Sinan Erdem gişelerinde satış oluyor, bugünkü Serena-Azerenka maçı kaçmaz,

Canlı canlı bu ünlü isimleri seyredin...

@Turgay Oktay foto felan cektiysen konuda paylasir misin reis?

Çektim, ilk fırsatta paylaşacağım.

Ayrıca, çok sevdiğim ünlü maç hakemi Marija Cicak ile de fotoğraf çektirdim.

Sağolsun kırmadı beni, Maçtan sonra kortun yanına çağırdı beni, güzel bir anı oldu...

Kendisini mutlaka tanırsınız,

Grand-Slam'lerde final maçlarını yönetir kendileri... :)

Marija Cicak

(Dialogda komik oldu, "Marija, Photo together after match ?" :) )

[video=youtube;k35_bEEwYTg]https://www.youtube.com/watch?v=k35_bEEwYTg[/video]

0.jpg

sharapova ilk macinin ardindan bir seyirci gelmis yanina felan korkmus galiba. o yuzden dunku macta da seyirciye yanasmamistir.. Serenaya beklenenden fazla ilgi var gibi. hatta serena bilseydim boyle oldugunu daha once bircok kez gelirdim demis. ( ilk gelisi istanbula )

sharapova ilk macinin ardindan bir seyirci gelmis yanina felan korkmus galiba.

O olayı gördüm, sol çaprazımda oldu, aslında bir seyirci demekten ziyade bir çocuk demek gerekir.

Korta atladı ama kalabalık yerden atladı, yani pek anlaşılamadı, tv den göründüğünü zannetmiyorum,

birçok seyirci görmemiştir bile,...

Güvenlik hemen dışarıya çıkardı çocuğu, ama korkulacak bir durum gibi gelmedi bana,

sadece imza almak istedi...

O olayı gördüm, sol çaprazımda oldu, aslında bir seyirci demekten ziyade bir çocuk demek gerekir.

Korta atladı ama kalabalık yerden atladı, yani pek anlaşılamadı, tv den göründüğünü zannetmiyorum,

birçok seyirci görmemiştir bile,...

Güvenlik hemen dışarıya çıkardı çocuğu, ama korkulacak bir durum gibi gelmedi bana,

sadece imza almak istedi...

trtdeki muhabir dedi. hatta trt ile roportaj yapacakmis o olaydan dolayi korktu bizle de roportaj yapmadi dedi adam. dunku mac icin bugun telafi edecek felan diyordu

Klasik TRT'nin olayı yumuşatma çabaları,

Bizim seyirci, gördüğüm kadarıyla bu tip davranışlara dikkat ediyor,

rakibini desteklerlerse hiç şaşırmam...

Sonra, Türk seyirci beni neden sevmedi diye düşünmesin.

seyircinin buyuk cogunlugu galiba serenayi tutuyor. bu kadar cok destekcisi olacagini tahmin etmemistim

ben sharpovayı zaten hiç sevmemiştim. burnu havalarda bir kadın. inşallah elenir. azerenkanın elinden olmasını isterim bunun:D ya da serana çıksında agresif oyunu denesin bakalım noluyor:D

Bugün gidemedim ama Serena-Azarenka maçı da kaçmazmış hani,

bir de Enrique Iglesias çıkacak diye de duyum aldım, en güzel günde yokum...

Serena macin icinde bazen kopuyor, taninmaz hale geliyor. hemen arkasinda toparlanip ust uste oyunlar almasini biliyor.

Ayrıca, çok sevdiğim ünlü maç hakemi Marija Cicak ile de fotoğraf çektirdim.

Sağolsun kırmadı beni, Maçtan sonra kortun yanına çağırdı beni, güzel bir anı oldu...

Marija Cicak

(Dialogda komik oldu, "Marija, Photo together after match ?" :) )

0.jpg

benim favori hakemim de kader nouni 10 numara adam :) su anki maci da yonetiyor.

umpire-nalbandian-isner-match-2012-australian-open-day-3-gallery.bigsplash.jpg

78118_Arbitre.jpg

Üst Alt