WTA İstanbul | Şampiyon Serena Williams - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

WTA İstanbul | Şampiyon Serena Williams

Cevap: WTA İstanbul | 23-28 Ekim

bu serana saglıklı oldugu sürece bu kadını kimse yenemez gibi duruyor. kadın erkek gibi vuruyor toplara.

Cevap: WTA İstanbul | Şampiyon Serena Williams

offf akp li bakanlar ve kadir topbaş yuhalanıyor aile bakanı fatma şahin konuşamadı bile ıslıklanmaktan haberlerde genişçe yer alır bu haber

Hala anlayamadı şu akepeliler sosyoekonomik düzeyi biraz yüksek bir topluluğun karşısında her zaman yuhalanacaklarını.

Örnek: Tenis seyircisi, TT Arena açılışında çoğunluğu Galatasaray Liselilerden oluşan seyirci, vs.....

Maç öncesi ve sırasındaki duygularını aktaran Serena Williams, ''Maçta çok farklı duygular içinde olabiliyorsunuz. Seyirciye bakıyorsunuz salon tamamen dolu. Pankartları görüyorsunuz. Harika. İş maça gelince 'tamam, şimdi oynama zamanı' diyorsunuz'' ifadelerini kullandı.

Kendisi için harika bir sezon olduğunu anlatan Williams, ''İlk iki Grand Slam'de daha iyi olabilseydim sezonu bir numara olarak bitirebilirdim'' dedi.

''Seyirci aklımda kalacak''

İstanbul'a ilk kez gelen ve seyirciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Serena Williams, seyircileri unutmayacağını ve turnuvada aklında kalacak en önemli konunun bu olduğunu ifade etti.

ABD'li sporcu, İstanbul ile ilgili soruları ise ''Şehir hakkında çok şey duymuştum. Yarın (Pazartesi) burada olup gezeceğim. Tarihi yerleri göreceğim'' diye konuştu.

Bizi dünyaya rezil ettiler, Serena Sharapova bir daha gelmez, yok efendim protestonun yeri orası mı, gidin taksimde biber gazı yiyin de göbemizi tuta tuta gülelim izlerken, Sharapovayı çığlık çığlığa bir daha nerde izleriz diye hayıflanan tenissever kardeşlerimiz rahat bir nefes alabilir.Seyirciye hayran kalmışlar.

Serena ve şampiyon ekibi

İstanbul hatırası

A6UQejyCYAA1dHz.jpg

Geçen seneki İstanbul rekorunu, yine İstanbul kırdı.

Toplam 73072,

Final 16410 kişi.

Dünya rekorları,

Tenis dünyası, İstanbul seyircisine hayran kaldı.

Herhalde artık Doha'ya geri dönmek bile istemeyecekler.

Salonda, en yüksek tezahürat denemesi yapıldı.

İstanbul, rekor kırdı mı acaba ? açıklanmadı.

Para atışını, eski ünlü Fransız tenisçi Mary Pierce yaptı.

Kendisini görmek çok güzeldi.

mary-pierce.jpg

Çiftler finali oynanırken, salonda rahat 10,000 kişi vardı.

Grandslam çiftler finalinde bile, bu kadar seyirci yoktur.

İnanılmaz güzel bir etki yarattık.

Üst Alt